Attēlam ir ilustratīva nozīme

Jurģis Kalns pamet Tukuma futbola klubu

18. janvāra vakarā Tukuma futbola klubs ar sociālo tīklu starpniecību paziņoja, ka ir noslēgusies kluba sadarbība ar galveno treneri Jurģi Kalnu. “Abām pusēm vienojoties, ir izlemts par sadarbības neturpināšanu.

FK «Tukums 2000» izsaka lielu pateicību Jurģim Kalnam par ieguldīto darbu un pašatdevi komandas veidošanā un jauno spēlētāju attīstībā. Vēlam Jurģim veiksmi tālākajā trenera karjerā! Lai arī esam atvadījušies no komandas galvenā trenera, kas divus savus karjeras gadus ir veltījis Tukuma futbolam, nekas jau neapstājas. No 4. janvāra pirmā komanda, protams, ievērojot visas epidemioloģiskās prasības, ir uzsākusi gatavošanos jaunajai sezonai,” tā kluba paziņojumā.

Komentāri

 1. Tukuma lūzeri! Kāda jēga grūst naudu Tukuma jaunatnes futbolam,ja lielajā komandā spēlē pāris vietējie? Kur paliek mazās zvaigznes? Bērnu futbolā Tukums spēj cīnīties par zeltu,bet vēlāk nekā! Bēdīgi

  1. Beidz gvelzd muļķības, dīvānu pirdējs! Lielajā komandā spēlēja 11 tukumnieki! Papēti statistiku, kurā vēl Virslīgas komandā bija tik daudz vietējo!

 2. nu tapēc ka bērnu futbolā bagātie papucīši, kuri tur pie žoga tusē kamēr sīči bumbu dzenā, vēlas, lai atvases piepilda vecā nepiepildītos bērnības sapņus…. bet kad paaugās un ir jāparāda, ko prot, tad izpildās labi ja 10 procenti. Ir jābūt talantam – to ar naudu un vēlēšanos nepanāksi.

  1. 10% tas jau ir lieliski! Kazmins, Ķere, Kovaļovs, Lihotins, Lagzdiņš, Akimovs, Dišlers, Blanks, Smirnovs, Kosmačovs, Aizgrāvis, Rugins un visi jaunie puiši.

  2. Futbolu var atļauties ne bagāti… un pie žoga var atļauties tusēt visi futbols vieno.. atšķirībā no hokeja kur ienākumu slieksnis nošķir cilvēkus.
   Ar Tukuma futbola skolu ir jālepojas un jāpriecājas, ka sīčiem ir tāda iespēja sportot, nevis sēdēt mājās pie datoriem..Ja neieguldīs… nekas arī nebūs.. tāpēc ir jāturpina Tukuma futbola tradīcijas…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *