Jaunpils izcīna otro uzvaru pret Ādažiem

8. aprīlī Jaunpils sporta namā BK «Jaunpils» aizvadīja pirmo playoff kārtas atbildes spēli pret BK «Ādaži/Carnikava» komandu. (Pirmo spēli izbraukumā komanda uzvarēja ar 27 punktu pārsvaru.)

Spēle tika aizvadīta mierīgā garā, bez liekiem asumiem vai spilgtiem spēles notikumiem. Pirmajā ceturtdaļā nevienai no komandām neizdevās izrauties vadībā ar izteiktu punktu pārsvaru. Sākumā komandas virzījās uz priekšu ar neizšķirtu, tad sekoja neliels Jaunpils komandas izrāviens, bet spēles devītajā minūtē gan komandai no Ādažiem izdevās gūt virsroku, kuru tā noturēja līdz pat ceturtdaļas beigām. Rezultāts – 16:20. Otrajā ceturtdaļā vēl līdzīgāka spēle, vairāk par pieciem punktiem neviena komanda nespēja izvirzīties vadībā, bet pirms došanās lielākā pauzē starp otro un trešo ceturtdaļu Jaunpils komandu ar precīzu trīspunktnieku vadībā izvirzīja Arnolds Zuicāns. Rezultāts – 43:40. Trešā ceturtdaļa atkal iesākās ar līdzīgu spēli, nespējot nevienai komandai īsti atrauties, līdz pat 25 minūtei, kad viesu komanda tomēr spēja sadeldēt lielāku punktu starpību. Bet atkal – īsi pirms trešās ceturtdaļas beigām Jaunpils izvilka līdz neizšķirtam – 55:55.
Noslēdzošajā un šajā gadījumā izšķirošajā ceturtdaļā vadības grožus pārņēma Jaunpils komandas, kas visu ceturtdaļu – līdz pat spēles beigām noturēja vadību. Spēle noslēdzās ar 74:69. Tas nozīmē, ka BK «Jaunpils« ir izcīnījusi uzvaru pār «Ādaži/Carnikava» komandu un virzās tālāk. Šajā spēlē visvairāk punktu jaunpilnieku labā guva Emīls Silavs.