Jaunā uzlecošā zvaigzne – engurnieks Kaspars Kronbergs

Latvijas Volejbola federācijas mājas lapā noslēdzies līdzjutēju balsojums par 2022. gada labākajiem spēlētājiem pludmales un klasiskajā volejbolā. Uzvarētāji tika sveikti Latvijas kausa finālā 17. decembrī, kas norisinājās «Rimi» Olimpiskajā centrā un kur sacentās «RTU/Robežsardze/Jūrmala» un «Jēkabpils lūšu» komanda. Uzvaru šajā finālā cīņā guva RTU komandas ar rezultātu 3:2. Īpaši jāuzsver, ka šīs komandas sastāvā arī novadnieks no Engures – Kaspars Kronbergs.

Atgriežoties pie balsojuma jāmin, ka šoreiz risinājās neredzēti spraiga cīņa nominācijā «Gada uzlecošā zvaigzne» starp diviem jaunajiem volejbolistiem – Līvu Ēberi un Kasparu Kronbergu, sasniedzot divus augstākos rezultātus šo balsojumu vēsturē – attiecīgi 3784 un 3704 balsis, Kasparam piekāpjoties. 18 gadus vecais libero pozīcijas spēlētājs Kronbergs šogad debitēja Latvijas pieaugušo volejbola izlasē un spēlēja pamatsastāvā, bet šosezon viņš pārstāv «RTU/Robežsardze/Jūrmala» vienību.

Komentāri

 1. Žēl, ka RTU tērē naudu ne tam, kam vajadzētu. Sports ir laba lieta, bet remonts RTU kojās Laimdotas ielā 2A ir krietni steidzamāks.
  Ar cieņu, Skolnieciņš

 2. Ar 1,83 var kļūt par volejbolistu?! Nopietni? Visu cieņu puikam, bet viņa griezti Latvijas amatieru čempionāts.

  1. Nu, tas ir labāk par 165 cm. Manuprāt, augums cilvēkā nav pats svarīgākais. Cilvēki ir dažādi. Un nevajag stresot par tiem centimetriem. Es kā nabadzīgs students ar savu nabadzību esmu samierinājies. Esmu pieradis pie nenormālas dzīves. Mani sports neinterēsē, man šo talantīgo jauniešu veiksmes un neveiksmes ir vienaldzīgas. Manuprāt, ir nepareizi, ka universitātes nauda aiziet neceļos. Un tas ir viss. Ar cieņu, Skolnieciņš

  2. Nezināju, ka Jūs nosakiet volejbolistu nākotni un vērtēt cilvēkus tikai pēc to garuma ir absolūti nekompetenti.

   1. Augumam nav nozīmes. Augums ir tāpat kā peņa garums – to neizvēlas. Kādu ķermeni mums ir Dabas Māte devusi, ar tādu nu ir jādzīvo. Un kā mēs dzīvosim, ko darīsim vai nedarīsim, ir atkarīgs vien no mums pašiem. Galvenais ir dzīvot ar ticību sirdī un dvēselē. Piemēram, es esmu nabags, bet es ticu Sentēvu Dieviem. Un šī ticība man dod spēku cīnīties savā dzīvē par savām cilvēktiesībām, par pagānu cilvēktiesībām.
    Ar mīlestību, Skolnieciņš
    ©Skolnieciņš 1999-bezglība 🙂

 3. Forši, kad Engurnieki rullē.Kaut vairāk būtu sportisti, kas tiek kaut kur tālāk -ne tikai rajonā vai valstī,bet pasaulē. Prieks par Tevi,Kaspar!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *