Jātnieku Sporta Klubs «Lejnieki» noslēdz āra sacensību sezonu

Šajās sacensībās redzējām ne tikai izcilus jātniekus, bet arī viņu satriecošos partnerus – zirgus. JSK «Lejnieki» pārstāvji ir ļoti lepni par katru dalībnieku, kas piedalījās. Jātnieku ieguldītais darbs un degsme par to ko dara ir tas, kas padara katras sacensības tik īpašas. Lielu paldies «Lejnieki» saka saviem draugiem/kolēģiem, kas atbrauca ciemos – Kandavas JK «Stafete», SV «DRESSAGE», «Vidzemnieki».
Četros galvenajos maršrutos šoreiz triumfēja JSK «Lejnieki» audzēknes.

100 cm maršrutā pirmo vietu ieguva Ērika Salmiņa ar zirgu Roscoe-Q,
80 cm maršrutā uzvaru izcīnīja Monta Tarasova ar zirgu Roscoe-Q,
60 cm maršrutā uzvarēja Marta Antonova ar zirgu Gviana, un arī krustiņu maršrutā 1.vietu ieguva- Marta Antonova ar zirgu Gviana.
Vadības maršrutā visi dalībnieki uzrādīja lieliskus rezultātus.
JSK «Lejnieki» pārstāvji saka – mūsu klubs ir vieta, kurā aug spēcīgi un talantīgi jātnieki, un jūs to pierādat katru dienu. Paldies, jātniekiem kas mūs pārstāvēja šajās sacensībās: Aleksa Laura Kļaviņa, Ance Freidenfelde, Monta Tarasova, Ērika Salmiņa, Marta Antonova, Elza Katrīna Lapiņa, Samanta Valdmane, Inese Zeltiņa, Marta Baltiņa, Elizabeta Kjahjare, Anna Liepiņa, Paula Mamotkova, Kristaps Kalniņš, Evelīna Sprukta, Gabriela Vorza, Inta Kalniņa, Evelīna Vanaga, Reinis Ruķeris un Mare Ruķere. Lūdzu, turpinat iet tālāk, un neaizmirstat, ka mēs vienmēr būsim šeit, lai jūs atbalstītu un lepotos ar jums. Jūs visi esat ļoti nozīmīgi mūsu sporta kluba un jātnieku izaugsmei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *