Jātnieku Sporta kluba «Lejnieki» rudens

Rudens vienmēr ir nedaudz emocionāls laiks, jo svaigā atmiņā vēl virmo pagājušās vasaras notikumi (jo vasara vienmēr ir notikumu pilna), un tiek dots jauns starta šāviņš ražas novākšanas sezonai – kādam ar skolas gaitu uzsākšanu vai turpināšanu, kādam ar rudens sezonas atklāšanas notikumiem, startiem, konferencēm un semināriem – kā nu kuram.“Jātnieku Sporta Klubs Lejnieki”  septembris un oktobris bija  piesātināti mēneši, jo sākot ar septembri gatavojās Lejnieku Rudens treniņsacensībām , kuru  kulminācija bija 8.oktobrī , kad ar fantastiskiem startiem  un plašu pārstāvniecību, aizvadīja rudens sezonas atklāšanas treniņsacensības.

Treniņscensību programmā bija 5 maršuti- vadība, krustiņu maršuts, 60cm maršuts, 80cm maršuts un 100cm maršuts. Sacensību galvenā tiesnese bija neatkārtojamā Evita Baradovska.

JSK Lejnieki apsveic labākos!

Maršutā  100cm 1.vietu ieguva Valters Āboliņš ar zirgu Callisto C, pārstāvot komandu Mežstrazdiņi.

Maršutā 80cm 1.vietu ieguva Kristaps Kalniņš ar zirgu Gvineja, pārstāvot komandu Jsk Lejnieki.

Maršutā 60cm 1.vietu izcīnija Elza Katrīna Lapiņa ar zirgu Feja, pārstāvot komandu Jsk Lejnieki.

Savukārt krustiņu maršutā 1.vietu izcīnija  Ance Freidenfelde ar zirgu Maestro, pārstāvot komandu Jsk Lejnieki.

Jātnieku Sporta Kluba Lejnieki pārstāve Kristiāna Keita Zariņa, kluba vārdā vēlas teikt īpašu paldies Jātnieku Sporta Kluba Lejnieki dibinātājai un trenerei Aijai Freidenfeldei, par nepadošanos un to ka cenšas katrā cilvēkā saskatīt ko īpašu, kas ļauj Jātnieku Sporta Kluba Lejnieki biedriem, gan vienkārši zirgu mīļiem- noticēt sev un uzvarēt šķēršļus. Kā arī lielais paldies, neizpaliks arī ‘Lejnieki’ saimniekam Ivaram Amoliņam, bez viņa šis viss nebūtu iespējams.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *