SK «Irlava»

Irlavā sporta diena – pašiem mazākajiem

Jau trešo reizi Irlavas sporta namā pulcējās paši mazākie Irlavas un Lestenes pagastu pārvaldes bērni, lai kopā pavadītu laiku un arī nedaudz pasportotu.

Jau trešo reizi Irlavas sporta namā pulcējās paši mazākie Irlavas un Lestenes pagastu pārvaldes bērni, lai kopā pavadītu laiku un arī nedaudz pasportotu. Pulciņš sanāca diezgan varens – 99 bērni no Irlavas vidusskolas 1. un 2. klases, bērnudārza «Cīrulītis» trīs grupiņas un Lestenes bērnu grupiņa «Ķausis». Kā jau kārtīgu sporta stundu, sākām ar iesildīšanos sporta skolotāja Madara vadībā, tad pie darba ķērās Irlavas skolas 12. klases audzēkņi, kuri piecās apakšgrupās palīdzēja mazajiem ar savu padomu un izskaidroja darāmo. Katrā “darbavietā” bija jāstrādā 10 minūtes.

Stunda intensīvā darbā paskrēja kā nebijusi. Pasākumu no malas vēroja Irlavas kultūras dzīves vadītāja Antra Erzama, kura visus slavēja par aktīvo sportošanu un noslēgumā pasniedza diplomus, un lielās zelta medaļas. Atlika tikai vēl nostāties kopīgai atmiņas fotogrāfijai un sarunāt nākamo tikšanos atkal maijā, Abavas krastā, vasarīgai sporta stundai pieneņu pļavās pie Irlavas sporta nama.

Paldies audzinātājām un mammām, kuras aktīvi juta līdzi saviem bērniem. Paldies pagasta ļaudīm par idejas atbalstīšanu. Lai visiem jauks Ziemassvētku laiks.

Komentāri

  1. burvīgi,tieši tā veidojas nākamā sportistu paaudze sākot jau no mazotnes,vedot rādīt un liekot pašiem darboties.Prieks-halle atkal būs piepildīta.Paldies visiem kas organizē

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *