Irlavā aizvadīts «Mamuta kauss»

Tā nu ir iegājies, ka augusts Irlavas sporta namā ir «Mamutu» mēnesis. Lai cilvēki nemulstu, tad jāpaskaidro, ka tās nav tirdzniecības atlaides, bet tradicionālais florbola turnīrs veterāniem «Mamutu kauss». Šogad sacensības 6. un 7. augustā notika jau 12. reizi, un tām pieteicās sešas komandas.

Sacensību kalendārs tika veidots tā, lai komandas divu dienu garumā izspēlētu 22 spēles, katrai komandai garantējot 7 cīņas. Pirmajā dienā komandas izspēlēja apļa turnīru, tādējādi iegūstot attiecīgi sev pretinieku playoff cīņu posmā, kurš risinājās otrajā dienā. Cīņā par 5. vietu «Mamuti» ar 3:0 uzvarēja komandu «Irlava/Tukums». Trešo vietu izcīnīja komanda «Ķekava» ar rezultātu 3:1, apspēlējot «Cielaviņu armiju». Finālspēlē ar minimālu pārsvaru – 2:1 – «Ekskurzeme» guva virsroku pār komandu «Salaspils».

Šī komandai «Ekskurzeme» būs jau devītā uzlīme uz ceļojošā «Mamutu Kausa». Pa reizei turnīrā ir uzvarējušas komandas: «Smilšukastes» – 2010. gadā, «Bultas» – 2011. gadā un «Mamuti» – 2012. gadā.

Sacensību organizatoru un dalībnieku vārdā liels paldies visiem, kuri atbalsta šo sacensību organizēšanu un nepieciešamību gan praktiski, gan morāli. Šī ir lieliska iespēja pirms Latvijas čempionāta sezonas dalībniekiem satikties un izrunāt aktuālus jautājumus, kas sakrājušies par un ap florbolu.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *