Hokeja labdarības spēle Tukumā – «Palīdzēsim Oliveram!»

30. aprīlī 17.00 Tukuma ledus hallē notiks HK «Rotas/Meliorceltnieks» organizētā labdarības hokeja spēle ar Latvijas draugu hokeju komandu «Kopā mēs varam palīdzēt Oliveram!».

Latvijas hokeja draugu komandas sastāvā, kā ierasts, būs dažādas Latvijā atpazīstamas TV, sporta un kultūras personības: spēka vīrs Dainis Zāģeris; autosportists Krišjānis Caune; mūziķis Atis Zviedris; Ziemas Olimpisko spēļu dalībnieki, Latvijas bobslejistu ekipāža – Oskars Ķibermanis, Matīss Miknis, Dāvis Spriņģis, Edgars Nemme; Ziemas Olimpisko spēļu zelta medaļas īpašnieks, Latvijas bobslejists, stūmējs Daumants Dreiškens un Latvijas bobsleja izlases fiziskās sagatavotības treneris, tukumnieks Jānis Ozols; Ziemas Olimpisko spēļu dalībnieki –  skeletonisti, brāļi Dukuri; «Prāta Vētras» ģitārists Jānis Jubalts; Latvijas hokeja izlases spēlētāji Krišjānis Rēdlihs un Gints Meija, kā arī hokejisti Robs Šramps, kurš aizvadījis 114 spēles NHL, Aleksandrs Ņiživijs un Lauris Dārziņš, kā arī TV žurnālists Reinis Ošenieks.

Spēli tiesās Eduards Odiņš, bet mazākos apmeklētājus izklaidēs «Smaidu darbnīca». Spēles starplaikos tiks izsolītas hokeja nūjas, dažādas citas hokeja atribūtikas un iespējas arī pārsteigumi no citiem dalībniekiem, kā arī būs iespēja izlozē vinnēt hokeja biļetes uz pārbaudes spēlēm «Arēnā Rīga».

Hokeju spēli, kā ierasts, būs iespēja vērot par ziedojumiem, kas šogad tiks vākti Oliveram. Zēns ar mammas palīdzību par sevi raksta:

Sveiki! Mani sauc Olivers, man ir 7 gadi, dzīvoju Tukuma novadā. Man ļoti patīk koncerti, uz tiem eju kopā ar savu ģimeni, patīk dejot un izbaudīt mūziku. Patīk iet laukā un ļoti gribētu spēlēties ar savas sētas bērniem, bet, tiklīdz izeju laukā, diemžēl bērni no manis izvairās. Tas mani apbēdina, ļoti vēlos būt pieņemts un arī man ļoti gribētos mācīties skolā, kā citiem bērniem. Man ļoti labi sanāk matemātika, bet diemžēl manas slimības «Bērnības autisms» dēļ esmu mazliet citādāks nekā citi bērni, tāpēc bērni no manis izvairās. Var gadīties, ka negribot mainās mans garastāvoklis. Tad man ir grūtības savaldīties. Izglītība šādiem bērniem, kā es, ir ļoti ierobežota, bet es un mana ģimene esam ļoti priecīgi par man veltīto pasākumu. Priecāšos, ja arī tu ieradīsies un atbalstīsi mani kaut mazliet, lai es varētu tikt uz dažādām rehabilitācijas procedūrām un apmeklēt ārstus, kuri man var palīdzēt uzlabot veselību.”

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *