Cipuļa četriniekam un arī Dāvim Spriņģim – medaļas

2. decembrī sarežģītajā un reizēm bīstamajā Altenbergas trasē, Vācijā, aizvadīts sezonas trešais posms Eiropas kausa izcīņā bobslejā četriniekiem, kurā Emīls Cipulis, Dāvis Spriņģis, Matīss Miknis un Krists Lindenblats izcīnīja godalgoto trešo vietu.

Cipuļa kvartetam jau pirmajā sacīkšu braucienā pārliecinoši labākais starta ieskrējiens un beigās trešais rezultāts, nedaudz atpaliekot tikai no vācieša Zemlera un pavisam niecīgi no itālieša Baumgartnera vadītās ekipāžas. Uzreiz pēc Cipuļa pasaules čempionāta medaļnieku vācieša Hanighofera un arī šīs sezonas pārliecinošā līdera vācieša Ilmana pilotētā ekipāža. Otrajā braucienā Cipuļa kvartetam vēlreiz izdevās uzlabot starta ieskrējienu (5.14), un mūsējiem bija krietns pārsvars – līdz aplim – pār pārējiem, taču beigās tas dzisa un divu braucienu summā – trešā vieta, Baumgartneram zaudējot vienu sekundes simtdaļu! Līdz uzvarētājam summā pietrūka 0.44 sekundes. Gluži kā 2. decembra sacīkstēs, arī 3. decembrī Emīla Cipuļa vadītais četrinieks izcīnīja trešo vietu. Cipuļa četriniekā gan arī bija nelielas izmaiņas – līdzās Dāvim Spriņģim un Matīsam Miknim šoreiz pēdējā stūmēja vietu ieņēma Edgars Nemme, nomainot iepriekš startējušo Kristu Lindenblatu. Abos braucienos Latvijas vadošajai ekipāžai labākie starta laiki – 5,19 un 5,17 sekundes. Finišā pēc pirmā brauciena – pat otrais rezultāts, bet otrajā – liekas sānslīdes un atsitieni pret apmalēm lika atkāpties uz trešo vietu, sev priekšā palaižot tikai divas mājnieku komandas ar pilotiem Niko Zemleru un Maksimilianu Ilmanu.

Komentāri

  1. Does your website have a contact page? I’m having problems locating it but, I’d like to send you an e-mail. I’ve got some ideas for your blog you might be interested in hearing. Either way, great website and I look forward to seeing it improve over time.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *