Inese Valtenberga

Cēres sporta spēļu vakarā /FOTO/

Sporta spēļu vakars piektdien Cēres sporta hallē bija plaši apmeklēts, kur florbolā sacentās 8 komandas, zolītē – 15 dalībnieki. «Riču račā» – 8 dalībnieki.

Sporta spēļu vakars piektdien Cēres sporta hallē bija plaši apmeklēts.

Florbolā sacentās 8 komandas. Šīs gan bija novada čempionāta 2. kārtas spēles, kas komandas ierindoja sekojošā secībā: 1. vietā «Brašie brieži» (Kandava), 2. – pašmāju komanda «Cēre», 3. – «Impulss» (Jaunsāti/Irlava). 4. – «Saulītes»  (Kandava), 5. – «Alarm» (Zemīte), 6. – «Zemīte», 7. – «Sabiles lepnums», 8. – «Delta» (Cēre).

Zolītes spēlē pavisam piedalījās 15 dalībnieki. Laiku pa laikam rokas, kājas un prātu izvingrinot, ap 22.00 arī zolītes spēle sasniedza finišu, kurā šoreiz nepārspēts palika Edgars Stepiņš no Kandavas. Arī 2. vietā ierindojās kandavnieks – Arnis Kleinbergs, bet 3. vietā – Māris Uzuls no Ozolpils.

«Riču račā» sacentās 8 dalībnieki, tostarp arī šī pasākuma organizētāji Andris Bambis un Līga Roze. Kad hronometrs spēļu laiku bija fiksējis, noskaidrojās, ka vislabāk riču-račā veicies Sindijai Stepiņai no Kandava, 2. vietu ieņēma Niks Leļevs, kurš sevi par Cērei piederīgu nodēvēja, kaut arī patiesībā dzīvojot Sabilē. Kā trešais veiksminieks šajā spēlē izrādījās Andris Bambis, kurš apliecinājuma diplomu par līdzdalību un iegūto vietu saņēma, bet no balvas atteicās par labu 4. vietas ieguvējai Ieva Stepiņai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *