«Bushido» audzēkņu starti kikboksa čempionātā

23. septembrī Tukuma kluba «Bushido» audzēkņi Raitis Klāvs, Dzintars Hauberts un Arina Bahčisaraja piedalījās Ventspils atklātajā kikboksa čempionātā.

Visi trīs sportisti piedalījās kicklight disciplīnā. Dzintars cīnījās pārliecinoši, divkārt aizsūtot savu pretinieku nokdaunā, taču pēc noteikumu neievērošanas, izpildot spēcīgus sitienus, cīņu zaudēja. Arina piekāpās sīvā cīņā pēc punktiem sportistei no Liepājas un ieguva 2. vietu, bet Raitis abas cīņas uzvarēja pārliecinoši un ieguva 1. vietu.

 

Komentāri

 1. Varbut ka zeeni pievaresiet ari musu varaskaro un aljatigo valdibu un aizsutisiet nokdaunaa…

   1. Galīgi garām !ja tik ļoti gribas ,lai aizstavētos pilnīgi pietiek iziet īsus kursus,šādā spoortā meitene var tikai piebiedroties Tukuma milzīgajam kaušļu baram, ar perspektīvu nonākt aiz restēm

    1. Nezini nepļurksti-tur tiek iemācīta disciplīna,sevis savaldīšana,mans dēls iet no 5 gadu vecuma,tagad būs 17 un ne vienu reizi nav pielietojis savas prasmes ārpus ringa,pietiek ja zin ar ko nodarbojas,medaļām vietas drīz aptrūksies,un ja vajadzēs aizstāvēs citus ja kādam(kādai)tiks darīts pāri,tākā nevajag spriest pēc sevis…..
     ..

 2. Viens pamuļķis no laukiem uzraksta stulbumu un citi piebiedrojas :)))))
  Protams liels prieks par jauniešiem un lai vis viņiem izdodas, Lavrinovič malacic

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *