BK «Jaunpils» sezonu noslēdz ar sudrabu

Kā jau iepriekš ziņojām, 4. maijā, BK «Jaunpils» uzsāka cīņu ar Grobiņas basketbola vienību par čempiona titulu Reģionālajā basketbola līgā. Pirmajā spēlē jaunpilnieki savā laukumā piekāpās viesiem ar rezultātu 73:74, bet viss vēl nebija zaudēts, jo, lai uzvarētu sērijā, bija nepieciešamas trīs uzvaras.

Nākamajā spēlē, 6. maijā, komanda devās izbraukumā uz Grobiņu. Spēle bija līdzīga, bet tās galotnē atkal tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 76:82. Visbeidzot vakar, 11. maijā, komandas tikās Jaunpils sporta namā, lai noskaidrotu – sērija turpināsies vai noslēgsies. Pirmās ceturtdaļas sākumā nedaudz pārāki bija viesi, bet spēles astotajā minūtē uz īsu brīdi jaunpilnieki guva virsroku. Tomēr  noslēgumā atkal viesi izvirzījās vadībā. Turpmāk spēli vadīja viesi un mājinieki nespēja tos panākt, līdz pat spēles beigām. BK «Jaunpils« pieņēma sakāvi ar rezultātu 71:81 un trešo zaudējumu sērijā. Neskatoties uz to, jaunpilniekiem godalgota vieta jeb sudrabs. Rezultatīvākais spēlētājs BK «Jaunpils» komandā  – Pauls Zukuls, kurš guva 15 punktus.