Aizvadīta Metēju diena

Fantastiskos laika apstākļos 8. oktobrī Tumes sporta laukumā sporta veterāni sirsnīgā un draudzīgā atmosfērā aizvadīja savu sesto rudens čempionātu vieglatlētikā – lodes grūšanā, šķēpa un diska mešanā. 

Paldies sacensību tiesnešiem, paldies visiem sportistiem par brīnišķīgu kopā pavadīto laiku! Lieliski izsportojāmies un ar labiem rezultātiem noslēdzām vasaras sporta sezonu. Lieliskus sezonas rekordus sasniedza valmierietis Boriss Dormidonovs lodes grūšanā – 14.10m un diska mešanā 44.74m. Iepriecināja arī Ulda Doniņa dēls Jānis, kurš sacensībās sasniedza personīgo rekordu, šķēpu pirmo reizi metot pāri 40 m (40.58m!). Labi atpūšamies un gatavojamies ziemas treniņu sezonai, tiekamies jaunajā 2023.gada sporta sezonā!

 

 

Komentāri

  1. Pēcpadomju telpā, pateicoties dižās krievu kultūras ietekmei, vārdam metējs ir tikai viena nozīme.

  2. Jā, Metēji skan tā dīvaini, pirmais, ko lielais daudzums lasītāji uztver ir kā pudeļbrāļi kkur pie veikaliem… Nē draugi mīļie Tumē “Metēju dienas” rudens čempionāti senioriem notiek jau sesto gadu lodes grūšanā, šķēpa un diska mešanā! Ar pudelēm te nav nekāda sakara… Laipni aicināti interesenti nākamgad rudenī izmēģināt savus spēkus vieglatlētikas mešanu disciplīnās! Jauku visiem dienu! Šo sacensību organizators _TK_

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *