Zemessardze nogādā humāno palīdzību novadiem, arī Tukuma sociālajam dienestam

Otrdien, 10. janvārī, Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes bataljoni vairākās Latvijas pašvaldībās nogādās Zviedrijas labdarības organizāciju sarūpēto humāno palīdzību, lai sniegtu atbalstu sociāli mazaizsargātajiem iedzīvotājiem –  trūcīgām, maznodrošinātām ģimenēm, senioriem un kara bēgļu ģimenēm no Ukrainas.

Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona karavīri un zemessargi nogādās humāno palīdzību, apģērbus un apavus Kuldīgas novada Skrundas sociālajā dienestā un pie ukraiņu ģimenes Skrundā, kā arī uz Saldus novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” dienas centriem Ezeres, Kursīšu, Jaunauces, Rubas, Vadakstes pagastos un Rudbāržu pagasta “Valtaiķu”aprūpes namu.

Zemessardzes 44. kājnieku bataljona pārstāvji humānās palīdzības kravu nogādās  Liepājā biedrībai “Patvērums ģimenei”, bet Zemessardzes 46. kājnieku bataljona krava nonāks Talsu novada Laucienes pagasta pansionātā “Lauciene” un Virbu pagastā pie ukraiņu ģimenēm. Zemessardzes 51. kājnieku bataljona karavīri un zemessargi humānās palīdzības kravu nogādās Tukuma un Dobeles novada Sociālajiem dienestiem.

Sadarbību ar Vācijas un Zviedrijas nevalstiskajām organizācijām koordinē Nacionālo bruņoto spēku vecākais eksperts starptautiskās militāri reliģiskās sadarbības jautājumos Elmārs Pļaviņš, kurš regulāri sadarbojas arī ar Ukrainas armijas atbildīgajām struktūrvienībām, lai sniegtu atbalstu Ukrainas karavīriem un civiliedzīvotājiem.

Komentāri

 1. Labas lietas pasaulē notiek. Paldies visām Zviedrijas labdarības organizācijām, kuras palīdz visnabadzīgākajiem Latvijas iedzīvotājiem un kara bēgļiem no Ukrainas! Lai Dievi jūs visus svētī!!!
  Ar cerību un saticību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

 2. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvijā valda miers un laime. Lūgsim Dievu Pērkonu, lai Dievs Pērkons pasargā Latviju no Krievijas fašistiem! Lūgsim Dievieti Laimu, lai Dieviete Laima pasargā mūs no aiziešanas neceļos. Dzīvosim ar ticību sirdī. Lai ticība Latvju Dieviem kliedē mūsu skumjas un raizes. Latvija ir Latvju Dievu zeme. Dievi dod mums visu, vajag vien prast saskatīt un izmantot Dievu dotās iespējās.
  Ar iecietību un sirdsmieru, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

 3. Lai Dievi svētī Elmāru Pļaviņu! Lai Dievi pasargā Elmāru Pļaviņu no ļauna! Lai Sentēvu Dievu svētība ir ar mums! Pateiksimies Dieviem par visu labo, ko Dievi mums sniedz!
  Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

 4. Lai Dāvida zvaigzne, kas sastāv no diviem
  trīsstūriem stāv jums klāt!
  Pateiksimies Dieviem par visu labo, ko Dievi mums sniedz!
  Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Svētais ābrams mūžam vieds.
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

  1. Skolnieciņš saka: 12.01.2023 16:21 Tu neesi skolnieciņš. Tu esi segvārdu zaglis. Atšujies no manis. Izbeidz zagt manu segvārdu! Izbeidz mani marginalizēt!

 5. As I website owner I think the content here is rattling wonderful, thanks for your efforts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *