Avots: president.lv

Piešķir augstākos valsts apbalvojumus. Triju Zvaigžņu ordenis arī novadniekam Ulvim Novikam

Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2022. gada 17. oktobra lēmumu Triju Zvaigžņu ordenis piešķirts 35 personībām, Viestura ordenis – 24 personībām un Atzinības krusts – 22 personībām.

Par nopelniem Latvijas valsts labā un par sevišķiem nopelniem, augsti profesionāli, īpaši pašaizliedzīgi un drosmīgi veicot savus pienākumus, parādot nozīmīgu pilsonisko drosmi un personisko iesaisti, sniedzot palīdzību Ukrainai, tās karavīriem un civiliedzīvotājiem, dokumentējot un atspoguļojot Ukrainas tautas cīņu par neatkarību un brīvību, apbalvot ar Triju Zvaigžņu ordeni un iecelt par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri prezidents lēmis arī biedrības «Tavi draugi» vadītāju Ulvi Noviku. Jāatgādina, ka sākotnēji biedrība savu darbu un labdarības projektus aizsāka tieši mūsu novadā –  Engurē. Un šogad «Tavi draugi» aktīvi un plašā mērogā iesaistījās arī palīdzības sniegšanā Ukrainai un Ukrainas bēgļiem Latvijā.

Par citiem apblavojumiem lasāms ŠEIT:

 

Augstāko valsts apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšana plānota Latvijas Republikas Proklamēšanas 104. gadadienā, 18. novembrī, 15.30 Rīgas pilī. Ceremonija tiešraidē tiks translēta Latvijas Televīzijas 1. kanālā.

Komentāri

  1. It’s awesome designed for me to have a web site, which is helpful in support of my knowledge.

    thanks admin

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *