Attēlam ir ilustratīva nozīme Avots: sargs.lv

Latvijā norisinās civilmilitārās sadarbības mācības. Iesaistās arī pašvaldības

No 3. līdz 5. aprīlim visā Latvijas teritorijā notiks civilmilitārās sadarbības vingrinājums “NATRIX 24”, lai sagatavotu Zemessardzes bataljonus civilās vides informācijas apzināšanā un nodrošināšanā sabiedroto spēku vienībām militāra apdraudējuma krīzes situācijās.

Mācībās piedalīsies karavīri un zemessargi no Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes, Jūras spēkiem, Mācību vadības pavēlniecības, Zemessardzes, kā arī sabiedroto spēki no Kanādas bruņoto spēku pavēlniecības Latvijā, ASV 5. korpusa, NATO Multinacionālās ziemeļu divīzijas un NATO Spēku integrācijas vienības. Tāpat šajās mācībās piedalīsies arī vairākas Latvijas pašvaldības.

Mācības “NATRIX 24” ir kā praktisks turpinājums vingrinājumiem “NAMEJS”, “PILSKALNS” un “RUPORS” dodot iespēju nostiprināt gūtās iemaņas, tādējādi stiprinot visaptverošu valsts aizsardzības sistēmu Latvijā.

 

Komentāri

  1. nezinu , nezinu, ko civilsmerdeļi(tā teiktu šveiks) var iemācīties, šis ir dronu, mīnu , artilērijas karš, te nekādi vaterlō sūdi nederēsa…sanitāri baluni jā, ja tikai maz ēdīs, bet rotšildmēsli tāpat tiks pakārti, tur neviens neko nevar līdzēt..un saksijas koburgas gotas utu zeķītes krājumiņš 1700 miljardi eiro (pārsvarā dabas resursu ieguves vietu veidā) – KONFISCēTS..de ļa konfiskasjōn !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *