Attēlam ir ilustratīva nozīme

Eiropas Parlaments gatavojas pasludināt Krievijas režīmu par teroristisku

Trešdien pusdienlaikā Eiropas Parlamenta deputāti balsos par rezolūciju, kurā Krievija tiek atzīta par valsti, kas atbalsta terorismu.

Krievijas bruņotie spēki karā pret Ukrainu ir pastiprinājuši uzbrukumus civiliem mērķiem, tostarp enerģētikas infrastruktūrai, slimnīcām, medicīnas iestādēm, skolām un patversmēm, tādējādi pārkāpjot starptautiskās tiesības un starptautiskās humanitārās tiesības.

Pasludinot Krieviju par valsti, kas atbalsta terorismu, Eiropas Parlamenta deputāti vēlas gatavot augsni tam, lai Putinu un viņa vadīto valdību par šiem noziegumiem varētu saukt pie atbildības starptautiskā tribunālā.

Debates par šo tematu notika 18. oktobra plenārsēdē.

***

Balsojums: trešdien, 23 novembrī 12.00

Komentāri

 1. Eiropā gan ātri pamodušies, ka tikai pēc vairāk nekā simts gadiem boļševiku un viņu pēcteču ”ņedoimpērijas” režīmu grib atzīt par teroristiem.
  Jau boļševiku pirmssākumos viņu vadonis sifilitiķis leniņš savos darbos sludināja vispārēju teroru pret pilsonisko sabiedrību.
  Pats smieklīgākais, ka boļševikiem kā tas pienākas krimināliem elementiem ik pa laikam notiek savstarpējas izrēķināšanās, šis terors nopļāva lielāko daļu veco boļševiku, bet pēc laika pienāca nākamo boļševiku kārta tikt nopļautiem….

 2. Krievijas Federācija ir teroristiska valsts, kuru vada mentāli slimi, kareivīgi noskaņoti teroristi. Es šiem vārdiem pilnībā piekrītu. Bez cieņas pret Maskavas Kremli un tā fašistiem, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 3. Vladimirs Putins vecs, mirstošs, izčākstējis sātanists. Drīz Sātans viņu sauks pie sevis, tomēr pirms tam Vladimiru Putinu tiesās Dieviete Temīda Hāgas tiesā.
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

  1. Lai kā man negribētos to teikt, neredzu ne mazāko pamatu Jūsu optimismam par čekista drīzu galu un nokļūšanu Hāgā uz apsūdzēto sola.
   1.Ja kaut 1/10 daļa no čekistam piedēvētajām kaitēm būtu patiesas, tad būtu pamats optimismam.
   Diemžēl pagaidām šis tikai piepumpē botoksus un, kā zināms,čekas metodes ir sazvērestības, māņu manevri un citas viltības, tāpēc šis tikai pietēlo kāju tirināšanos un citas it kā vainas.
   2.Ar Hāgu ir vēl bēdīgāk.
   Jau līdz putinam, boļševiki radīja īstu vergu sabiedrību, bet putins to noslīpējis līdz pilnībai.
   Netici, pilns nets ar video, kur mobiki ar ieročiem rokās kā tādi dumji auni žēli blēj, ka šiem nav normāla apģērba un apavu, nav pārtikas, sūta drošā nāvē, jo plāna kā karot nav, komandieri šos nodod un apzog utt.
   Ideālie vergi nekad neiedomāsies( ideālie vergi nedomā), ka pat to minimālo ieroču daudzumu, kas šiem iedots, var pagriezt uz saviem komandieriem un vēl augstākiem.
   Tāpēc kāda vēl Hāga, jo ideālie vergi nekad neizdos savu čekistu.
   Hāga var būt tikai gadījumā, ja virs kremļa plīvos US vai UK karogs.

 4. Ja godigi pat kauns lasit šos komentarus, izskatas ka administracija neseko komentariem ka notiek naidu kurinašana un vel daudz citi parkapumi, tad bus japarada ntz pa beztabu, varbut beidzot aizklapes to murgu ciet.

  1. Ansi, forši.Beidzot ntz.lv zinās tavu patieso identitāti, “krievvalodīgais nemiera balodīti”!!!

   1. Tu realitāte man acīs to pasaki :))))) tad iebazišu tev mute īsto krievu pipeli un iemizišu tajā mute, un tu smaidi un krieviski pantiņu izlasi :)))))))
    Galvu ej ārstēt skolnieciņš

 5. Paldies Dieviem, ka Latviju aizsargā NATO. Baisi iedomāties, ko te sadarītu krievi, ja Latvija nebūtu NATO dalībvalsts. Lai gan NATO ir dārgs prieciņš, tomēr labāk ir tērēt naudu dalībai NATO nekā mirt GULAGĀ Dievu aizmirstā Krievijas nostūrī. Ar sentēvu viedumu, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 6. Lai Latvju Dievi ir kopā ar ukraiņu tautu! Lai Latvju Dievi dot savu spēku ukraiņu tautai ciņā pret iebrucējiem no Moskavijas – Fašistiskās Krievijas/Putina Krievijas! Lai Dievi ir ar mums! Svētīgi, Skolnieciņš

  1. Baltas krāsas vai kolorado vaboles krāsas ”Z” burts ir rašisma – krievu fašisma – simbols. Šo simbolu Krievijas zaldāti un citi kara atbalstītāji lieto kā atpazīšanas simbolu Ukrainas-Krievijas karā diktatora Vladimira Putina valdīšanas laikā. Līdzīgs baltas krāsas ”Z” burts bija nacionālsociālistiskās partijas aizstāvjiem Trešā Reiha laikā, proti, nacistiem. Bez cieņas, Skolnieciņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *