Darbu sāk Starptautiskais centrs saukšanai pie atbildības par agresijas noziegumu pret Ukrainu

Šodien, 3. jūlijā, Hāgā darbu sāka Starptautiskais centrs saukšanai pie atbildības par agresijas noziegumu pret Ukrainu (ICPA), ko uztur Eiropas Savienības Aģentūra tiesu iestāžu sadarbībai krimināllietās (Eurojust). Jaunizveidotajam centram būs ļoti būtiska nozīme, lai izmeklētu Krievijas agresijas noziegumu pret Ukrainu un atvieglinātu tiesvedības procesu nākotnē notiekošajās tiesas prāvās. Šis centrs nodrošinās struktūru, lai atbalstītu un atvieglinātu patlaban notiekošās un nākotnē paredzētās izmeklēšanas par agresijas noziegumu un veicinātu apmaiņu ar pierādījumiem, kas savākti kopš Krievijas agresijas sākuma, un šādu pierādījumu analīzi.

Ar Komisijas atbalstu izveidotajā centrā darbojas dalībvalstu izvēlēti prokurori, kas jau strādā kopējā izmeklēšanas grupā, ar kuru centrs ir saistīts sava darba ietvaros. Iesaistītie eksperti ikdienu varēs sadarboties, ātri apmainīties ar pierādījumiem un vienoties par kopīgu stratēģiju. Eurojust sniegs operatīvo, juridisko, finansiālo un loģistikas atbalstu, tostarp pierādījumu saglabāšanai, uzglabāšanai un analizēšanai. Šis darbs ir ļoti būtisks, lai varētu sagatavoties nākotnē paredzētām tiesvedībām, kuras varētu notikt vai nu valsts, vai starptautiskajās tiesās, tostarp agresijas nozieguma tribunālā, kas, iespējams, tiks izveidots, vai arī Starptautiskajā Krimināltiesā (SKT) – attiecībā uz noziegumiem, kuri ir tās jurisdikcijā.

 

Plašāka informācija ŠEIT=======>>>>>>>>>>

 

Komentāri

 1. Solidarity with Ukraine.
  Ukraine is great and peaceful country. Russia had been occupying Luhansk and Donbass provinces and Crimean Peninsula since 2014. After 9 years of ongoing conflict, Russia has launched a wide-ranging war on Ukraine, causing a catastrophic humanitarian crisis for the Ukrainian people. Russian soldiers destroy Ukraine’s history and culture. Russian soldiers destroy Ukraine’s museums, galleries, and churches. Russian soldiers kill unarmed civilians. Russian soldiers rape women. Russian soldiers damage Ukraine’s nature. Russia’s war crimes in Ukraine are ungodly and sacrilegious.

  Dievturi (latvian pagans or pagans from Latvia) condemn the invasion of Ukraine by Russian troops starting on February 24, 2022. During this difficult time, dievturi will pray for Ukraine. Dievturi pray for the people of Ukraine today. Dievturi pray for peace.

  The Ukraine Republic will liberate Luhansk province. The Ukraine Republic will liberate Donbass province. The Ukraine Republic will liberate Crimean Peninsula. Ukraine ought to win. Russia must be stopped.
  I pray to all ancient Baltic Gods and ancient Baltic Goddesses for Ukraine. I pray to God Perkons, Goddess Laima and Goddess Mara for Ukraine. My family do not want the war in Ukraine.
  Have a great day!
  Respectfully, Skolniecins

 2. Krievija saņems pēc nopelniem. Grēka alga ir nāve. Krievija taps tiesāta.

 3. Un ja mēs kopīgi palūgtos mūsu pagānu dievus,lai Putina kungs uzsāk miera sarunas i izbeidz karu,varbūt ar iestātos miers uz zemes un cilvēkiem labs prāts. Skolnieciņš@dievturīna dzīva:))

  1. Skolniecinš saka: 05.07.2023 14:45 Nezodz manu segvārdu, krievu urla. Tavs fašistiskās krievijas vadonis vladimirs putins vladimira dēls ir kara noziedznieks, ar kuru miera sarunas netiks vestas. Putins nav kungs, putins ir huilo.

  2. Skolniecinš saka: 05.07.2023 14:45 Rokas nost no dievturības, krievu pasaules izdzimteni! Ja tu putleru sauc par kungu, tad tu esi specoperāciju atbalstošs krievu pasaules izdzimtenis!!! Un vel svešu vārdu zodz.

   1. Mans dubultnieks,provokators atkal cenšas sanaidot mūsvalstī mītošās tautības,izprovocēt abu slāvisko kaimiņvalstu atbildes reakciju uz augošo rusofobiju,īsts specdienestu izauklēts trollis vai tiem noderīgs idiots.Skolnieciņš@dievturība bezgalībā

    1. Skolnieciņš saka: 05.07.2023 22:04 Kremlin, netēlo mani. Es skatos ICTV raidījumu “Antizombi”, un es redzu, cik naidpilna ir krievijas sabiedrība.
     Ja jau partija “Saskaņa” rīdīja policiju virsū ukraiņu māksliniekam par to, ka viņš Ukrainā iebrukušu krievijas armijas karavīru nosauca par okupantu, tad no tā var spriest kādi krievi te dzīvo. Specoperāciju atbalstošie.
     Visā pasaulē ienīst krieviju. Tas ir normāli. Bet ko tu segvārdu zodz? Kāpēc ntz.lv tantes tevi nedzēš?

    2. Skolnieciņš saka: 05.07.2023 22:04 Kaspars Dimiters un citi krievi nemācēja atbildēt man uz šādu pretkara e-pastu. Bet tu, krievu padla, zagt segvārdu māki. Dzīvē tu esi gļēvulis.

     1. Provokators un naida sējējs,mans dubultnieks atmaskots histērijā uguni spļauj,savā naidp8lnā bespēcībā tik jēli lamāties spēj,bet nekas,traka suņa liktens ar tev neizbēgami ķers.Skolnieciņš@dievturība/bezgalība

      1. Skolnieciņš saka: 06.07.2023 00:03 Kaspara Dimitera cienīga retorika. Jutubā kaspara dimitera jēlos dziedājumus slavē vien padsmit līdz trīsdesmit kremļa troļļu liels bariņš. Komentārus no malas viņš bano un dzēš. Ironiski. Ap Lieldienām krievijas armijnieki (kara noziedznieki) bumboja Odesu ar jau 20. gadsimta nogalē aizliegtajām baltā fosfora bumbām, taču kremļa bada dzeguze Kaspars Dimiters laida klajā dziesmu par Odesu – varoņu pilsētu, par to cik varonīgi sarkanā armija cīnījās un kā atbrīvoja pilsētu no nacistiem. Kasparam Dimiteram patīk runāt jēlības un zaimot, un ieņirgt par Ukrainas iedzīvotāju sāpēm. Viņš tik smejas un zobojas. Es no sava studējošā e-pasta, kuru man sniedz augstskola, uzrakstīju pretkara aģitācijas vēstules kremliniem un nekremliniem. Un vel nosūtīju kaudzi pagānisku bilžu ar atbalstu Ukrainai. Lielu lērumu bilžu. Neviens kremlins tā arī neatbildēja. Visi rašisti ir gļēvi.

      2. Skolnieciņš saka: 06.07.2023 00:03 Neizliecies par mani, urla!

      3. Skolnieciņš saka: 06.07.2023 00:03 Tu esi ne tikai segvārdu zaglis ar selektīvu naidu pret dievturību jeb ticību Latvju Dieviem, bet arī ar naidu pret Ukrainu un Ukrainas iedzīvotājiem. Tu esi fašistiskās krievijas jeb rusņas reiha atbalstītājs. Punduris un kara noziedznieks putlers ir tavs Dievs. Varēji te komentāros nezagt manu segvārdu un nesagrozīt manis sacīto. Bet nē. Tev kā rašistam – krievu fašistam (lielkrievu šovinistam, krievu imperiālistam) nagi niez uzrakstīt, ko stulbu, jēlu un tizlu.

    1. Kremļa fašisti, ja vien kremļa fašististi nebūtu fašisti, varēja pārtikuši un lepni dzīvot savā krievijā. Bet, nē. Krievija krieviem ir par šauru, krieviem takš vajag visu savu naudu bāzt ieročos un nobliezt bezjēdzīgos karos.

 4. Krievija ir fašistiska valsts. Paldies Dieviem, pareģa Finka pareģojums piepildās, un krievijas sabrūk. Tas būtu labi, ja krievijas uz kartes vairs nebūtu. Tomēr no reparāciju maksāšanas Ukrainai krievu tautu uz tuvākajiem 150 gadiem neviens neatbrīvos.

 5. Since the admin of this web page is working, no question very quickly it will be renowned, due to its quality contents.

 6. Heya i am for the first time here. I came across this board and I find It really
  useful & it helped me out a lot. I hope to give something back and help
  others like you aided me.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *