4 iemesli, kāpēc mācīties Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā

1. Vidējā izglītība + profesija

Līdz pilngadībai absolvēsi izglītības iestādi ne tikai ar vidējās izglītības dokumentu, bet arī ar profesiju “kabatā”. Izvēlies kādu no darba tirgū pieprasītām specialitātēm – elektrotehniķis, augkopības tehniķis, mašīnbūves tehniķis, pavārs, smago spēkratu mehāniķis, lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis, automehāniķis, mazumtirdzniecības komercdarbinieks.

2. Bezmaksas izglītība un stipendija

Tev maksās par to, ka mācies! Valsts stipendija līdz 150 eiro apmērā atkarībā no sekmēm.

3. Droša vide

Ne visi raujas uz lielpilsētām! Izvēloties mācības Kandavā, iegūsi profesiju, paliekot tuvu mājām. Varēsi dzīvot dienesta viesnīcā, turklāt piektdienās bezmaksas transports tevi nogādās uz Tukumu, Saldu un Talsiem.

4. Mācības balstītas praksē

Tava mācību ikdiena paies ne tikai pie grāmatām – tehnikumā ir modernas praktisko nodarbību laboratorijas, kurās varēsi mācīties un trenēt prasmes. Pēdējos kursos dosies praksē arī pie uzņēmējiem. Ja būsi apzinīgs un centīgs praktikants, ļoti iespējams, ka pēc tehnikuma absolvēšanas tevi jau gaidīs darba piedāvājums.

Ko darīt pēc tehnikuma? Tava izvēle – vari uzreiz strādāt savā profesijā vai turpināt izglītoties, iestājoties kādā no augstskolām. Tava nākotne ir Tavās rokās!

Uzzini vairāk par Uzņemšanu un tehnikuma profesijām kandavastehnikums.lv, izziņām zvani: 27002088. Pieteikties mācībām iespējams gan klātienē, gan elektroniski (tehnikuma mājas lapā sadaļā “Uzņemšana”).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *