Rožu kāzas Rožu svētkos

Rožu svētku ieskaņā pirms nedēļas Pūrē satikās desmit pāri, kas laulībā nodzīvojuši desmit gadus un bija izlēmuši šo dienu pavadīt rožu, dažādu pārsteigumu un, protams, svētku gaisotnē.

Kristīne un Raitis Šulbergi, Līga un Uģis Liepas, Linda un Uldis Blūmi, Agnese un Artūrs Skrazlovski, Indra un Jānis Kazuši, Dace Liepiņa-Zusāne un Askolds Zusāns, Ivita un Edgars Lejas, Linda un Gatis Medņi, Gita Aulaciema un Edgars Stiķis, Kristīne un Dainis Sērmoli bija izlēmuši laulības desmito gadadienu padarīt īpašu. Ar viņiem kopā vedēju lomā iejutās Ginta un Ivo Immermaņi, kā arī pāru vedēji un atbalstītāji.

Rožu kāzas sākās pie Pūres skolas, kur pāri uzklausīja Tukuma Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Smaidas Kokinas apsveikuma vārdus un pēc viņas aicinājuma  ieskatījās viens otram acīs, atcerējās savu kāzu dienu un tajā teiktos vārdus, kā arī uzklausīja stāstu par podziņu, kas, piešūta piedurknītei, palīdz vienam otru sargāt… Pēc tam, pēc Amora mudinājuma vai nu vīrs, vai sieva izšāva bultu, darbojās Šokolādes muzejā un Alpinārijā, savukārt vakarpusē bija svinīgā ceremonija Pūres kultūras namā. To vadīja Sandra Svarāne. Un vēl pēc tam sekoja īpašā sagaidīšana Rožu svētku atklāšanā Tukumā, kur pāri piedzīvoja rožu ziedlapiņu lietu un īpašo deju Brīvības laukumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *