Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ziemassvētkos vilcieni kursēs pēc brīvdienu grafika   

24., 25. un 26. decembrī elektrovilcieni kursēs pēc brīvdienu grafika, savukārt dīzeļvilcienu grafikā ir noteiktas izmaiņas 25. un 26. decembrī. Svētdien, 25. decembrī, ir atcelti pieci dīzeļvilcieni, savukārt pirmdien, 26. decembrī, ir atcelti desmit dīzeļvilcieni, to vietā norīkojot septiņus citus. 

      Pieskaņojoties garo brīvdienu atpūtas paradumiem, atsevišķi dīzeļvilcienu reisi, kā, piemēram, reisi maršrutā Rīga-Liepāja un Rīga-Gulbene svētdien, 25. decembrī, ir atcelti, bet ieplānoti pirmdien, 26. decembrī. “Pasažieru vilciena” tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē publicētajā vilcienu kustības sarakstā, kurā ir redzams plānojums 10 dienas uz priekšu, jau ir ietvertas visas aktuālās izmaiņas.

Elektroniski ir iespējams ne vien apskatīt vilcienu kustības grafiku, bet arī ērti iegādāties e-biļetes ar 5 vai 10% atlaidi.

Komentāri

  1. Bez ticības cilvēks nav spējīgs iztikt. Ticēsim Sentēvu Dieviem – Latvju Dieviem. Svētīgus gaidāmos Ziemassvētkus! Lai Dievi ir ar mums!!!

      1. To ko novēli man, lai atgriežas Tev! Latvju Dievu vārdā – Dieva Pērkona vārdā, Dievietes Laimas vārdā, Dievietes Māras vārdā – lai Tavi ļauna vēlējumi nāk Tev pašam atpakaļ un piepildās Tavā dzīvē! Latvju Dievu vārdā lai top!!!
        Ar abpusēju cieņu un sapratni, Tavs Skolnieciņš

  2. Rabīns Jēzus Kristus ir senebreju mitoloģijas un ebreju monoteisma personāžs, viņa eksistence vai neeksistence zinātniski nav pierādāma, jo tas ir ticības jautājums. Pirmie kristieši Ziemassvētkus nesvinēja, tos sāka svinēt vien 4. gadsimtā, lai noslāpētu romiešu Saturnāliju jeb svētkus par godu Dievam Saturnam. Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *