FOTO: jānis ķuze

Turpinām sumināt  Miķeļus un skrienam takās. Nedēļas nogalē Tukuma pusē

Jau šīs nedēļas nogalē būs iespēja gan iepirkties, gan izskrieties un doties lūkot, kā rudenīgi krāsojas apkārtnes purvi.

Ķemeru Nacionālajam parkam – 25

Ķemeru Nacionālajā parkā 1. un 2. oktobrī notiks Ceļotāju dienas, kas vienlaikus būs arī 25. jubilejas svinības. 1. oktobrī interesenti aicināti uz putnu vērošanu, pārgājieniem, dabas skaņu vakaru, Džūkstes pasaku un Lapmežciema muzeju ekspozīcijām, izzinošām nodarbībām Mobilajā dabas klasē, ekskursiju “Pārsteidzošā sēņu pasaule Ķemeru kūrortā”, kūrorta parka apskati, kā arī uz pasākumiem “101 daina” un “Baskāju taka vēsām dienām”. 2. oktobrī interesenti tiek gaidīti putnu vērošanas pasākumā Kaņiera ezera putnu tornī, pārgājienā “Akmeņu stāsti”. Šajā dienā būs arī iespēja izkrāsot Raganu purvu un iepazīt Ķemeru Nacionālo parku jauno reindžeru acīm. Plašāka Ceļotāju dienu programma: https://www.daba.gov.lv/lv/kemeru-nacionala-parka-celotaju-dienas.

Engurē un Tukumā

Savukārt 1. oktobrī uz Miķeļdienu aicina Tukuma tirgus. Tas darbosies no 7.00 līdz 15.00 un gadatirgu kuplinās kultūras programma, tostarp grupas «Galaktika» koncerts pulksten 13.00. Andele-Mandele visus pirkt un pārdot gribētājus visas dienas garumā gaidīs Engurē.

Skriešana un braukšana 

Nedēļas nogales lielākais sporta pasākums būs «Strinu buka» Lielaisciems posms (pie Lustūžkalna). Diena jeb 1. oktobris sāksies jau no 9.00, kad sacensību dalībnieki varēs saņemt savus numurus, pirmais starts – 11.00, bet apbalvošana – 16.00. Visas dienas garumā, kā ierasts, būs arī radošas darbnīcaa un citas izdarības.

Bet tie, kam vairāk patīk tehniskie sporta veidi, 1. oktobrī 10.00 var doties uz Kandavas kartinga trasi, kur notiks sacensības un arī kartinga sezonas noslēgums.

Disko Jaunpilī, dejas – Tukumā…

Dejotgribētāji 1. oktobrī no 19.00 var doties Jaunpili, kur būs diskotēka kopā ar DJ Arti Dvarionas. Savukārt Tukumā, klubā «Lemon», 1. oktobrī no 22.00 būs 18+ pasākums jeb «Vīriešu striptīzs». Bet turpat kaimiņos – «Disco Mojito» – no 22.00 būs Latviešu mūzikas vakars.

Būs kino

Bet brīvdienas iespējams noslēgt ar kino – 2. oktobrī 13.00 Tukuma pilsētas Kultūras namā būs animācijas filma «Gulivera atgriešanās», bet 16.00 skatāma režisores Elzas Gaujas komēdija «Mamma vēl smaida». Savukārt Slampes Kultūras pilī 2 . oktobrī 14.00 multfilma – «Ainbo».

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *