Tukuma Pils tornī skatāma ekspresizstāde par 25. marta notikumiem

No 25. marta līdz 2. aprīlim Tukuma Pils tornī (Brīvības laukumā 19a) skatāma ekspresizstāde ““KRASTA BANGAS” AIZRAUTIE”.

1949.

gada 25. martā staļiniskais totalitārais režīms īstenoja vislielāko slepeno operāciju Baltijas valstīs, kas ieguva kodētu nosaukumu “Krasta banga”. Uz Sibīrijas tālēm no visiem Latvijas novadiem un pilsētām aizveda vairāk nekā 44 tūkstošus iedzīvotājus, ieskaitot bērnus un vecus vai darba nespējīgus cilvēkus.

Pieminot šo notikumu, izstādei no Tukuma muzeja krājuma izraudzīti priekšmeti, kuri liecina par izsūtīšanas brīdi. Matildes Frišfeldes (1922–1998) atmiņu pierakstā atspoguļota deportācijas norise Sēmes pagastā, Ērika Apaļā (1919–1980) dienasgrāmata dokumentē braucienu no Anneniekiem līdz nometinājuma vietai Omskas apgabalā un dzīves skarbumu.

Tukuma Pils torņa vadītājs Alfrēds Moseičuks par izstādi stāsta: “Deportētajiem bija atļauts ņemt līdzi personīgās mantas (līdz 1500 kg uz vienu ģimeni). Īsajā laika sprīdī, kas viņiem bija dots mantu sapakošanai, bija teju neiespējami izdarīt tālredzīgu izvēli. Anna Šēniņa (1885) bija paņēmusi pašas darinātos rokdarbus, ko lietoja nometinājumā Omskas apgabala Uļjanovskas rajonā. Četru mazu bērnu māte Anna Menģele (1909) uztraukumā bija piemirsusi paņemt pārtiku. Izstādē apskatāma bļoda, kuru pilnu ar ēdienu Meņģeļu ģimenei iedeva kāda nepazīstama sieviete 25. martā stacijā Tukums II, sniedzot nenovērtējamu atbalstu.”

Šo noziegumu realizēja Latvijas PSR Valsts drošības ministrija (VDM) PSRS VDM vadībā. Dažas dienas pirms 25. marta Latvijā bija noorganizētas 55 dzelzceļa jeb “iekraušanas” stacijas, kur bija 33 ešeloni – pavisam 1974 vagoni. Stacijā Tukums II stāvēja ešelons Nr. 97333. Transportēšanu līdz stacijai veica operatīvās grupas, kurās bija  operpilnvarotais, VDM karavīrs un daži vietējā iznīcinātāju bataljona kaujinieki. No Tukuma apriņķa uz Omskas, Tomskas un Amūras apgabaliem deportēja 1660 iedzīvotājus (no tagadēja Tukuma novada – 1701). Represēto vidū bija arī 15 ģimenes no Tukuma.

Komentāri

 1. Izsaku visiem līdzjūtību, kuru dzīves sabojāja padomju okupācijas vara. Diemžēl krievu tauta no savu senču paveiktā nav guvusi mācību. Krievijā tik vien valda bravūra, mačisms (mačoisms), vājprātīgs militārisms, panslāvisms, lielkrievu šovinisms, krievu imperiālisms un Pobedas kults jeb Pobjedobjesije. Un Ukrainā mēs redzam vēstures atkātošanos, lai gan par īstu vēstures atkārtošanos to īsti nevar saukt, jo šoreiz krievija zaudēs un krievija visbeidzot sabruks. Es ticu, ka gaišreģa Finka pareģojums piepildīsies. Un mūsdienās, 21. gadsimtā, tādai valdonīgai un barbariskai valstij kā krievija nav vietas uz pasaules kartes.
  Ar cieņu, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš

 2. Vai kāds krievijas krievs maz ir atvainojies par krievijas noziegumiem pret Eiropas valstīm, tai skaitā Baltijas valstīm? Tā vietā krievi savu senču veikto Baltijas valstu okupāciju sauc par atbrīvošanu. Bet izvarotās latviešu sievietes, nošautos latviešu vīrus, un nosistos latviešu bērnus krievi sauc par bandītiem. Vel krievi savos murgos sevi mierina, ka visa Eiropa sadarbojās ar nacistiem. Un paši krievi aizmirst, ka Molotova–Ribentropa pakts tika noslēgts maskavā un ka gestapo mācījās no čekas (NKVD) celt nāves nometnes ebrejiem, romiem, invalīdiem, reliģiozajām minoritātēm (Jehovas liecinieki, arī dažādu ticību pagāni), netradicionāli orientētajiem cilvēkiem. Nāves nometnes manis pieminētajām cilvēku grupām nacisti cēla pēc komunistu celto GULAGU parauga. Represijas padomju krievijā notika no 20-gadu beigām, ja neskaita pašu revolūciju un aiz tās esošās līķu kaudzes.
  Bez cieņas, Skolnieciņš
  commons.wikimedia.org/wiki/File:Goddess_Mara_14.jpg
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁
  Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš

 3. Viens no krievu kultūras stūrakmeņiem ir krievu pareizticīgo baznīca ar savu moto: Страдать. Страдать. Каяться.. Man tas šķiet destruktīvi un absurdi, tālab es nebrīnos, kāpēc krievija ir tāda, kāda tā ir. Krievija ir sajukusi prātā savās pretrunās un melos.
  Pietam vel baznīcas ietekme kultūrā nozīmē cenzūru un visvisādus aizliegumus. Cenzēta un aizliegumiem pilna kultūra nevar būt brīva un mentāli vesela. Krievu kultūra nes sevī krievu pasaules marasma miazmas. Vai latviešiem to vajag? Varbūt naudu ir labāk ieguldīt latviskajos pagāniskajos dziedājumos (lūgšanas Latvju Dieviem) vai skandināvu pagāniskajos dziedājumos (lūgšanas Skandināvu Dieviem). Tas ir labāk nekā pielūgt pretrunīgus un pat noziedzīgus krievus kā svētos.
  Bez cieņas, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.
  commons.wikimedia.org/wiki/File:Goddess_Mara_13.jpg

 4. Ja nu kādam vel ir saglabājušās ilūzijas par veco, labo krievu pareizticīgo baznīcu, tad tas ir vismaz kā gadu gaisā izkūpējis mīts. Krievu pareizticīgā baznīca jau vēsturiski vienmēr roku rokā ir gājusi ar valdošo varu un svētījusi karus. Kara svētīšana ir aizsākusies jau Bizantijā. Kad viens no Bizantijas pareizticīgajiem imperatoriem cieta zaudējumus un neveiksmes cīņā no musulmaņiem. Viņš zināja, ka musulmaņiem musulmaņu garīdznieki – imāmi – apsola paradīzi un mūžīgo svētlaimi par dalību karā. Un tā pareizticīgo baznīcas tradīcija mainījās un pārvērtās līdz nepazīšanai. Ir jābūt naivam, lai ticētu krievijas garīdzniekiem un krievu kultūrai uz vārda.
  Labs, izglītojošs video «Это финальная стадия процесса милитаризации православия» / «Поживем — увидим» с Андреем Кураевым, ko veidoja Новая газета Европа Jūtubā. youtu.be/v8IV-G-VhIs [skatīt šeit]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.
  commons.wikimedia.org/wiki/File:Goddess_Mara_17.jpg

 5. Krievu kultūra izveidoja pašreizējo, plēsonīgo krieviju. Kas vieno krievus visā pasaulē? Krievu kultūra. Tieši krievu kultūra veido pareizo ideju meinstrīmu krievu prātos. Tāpēc nav jābrīnās, ka krievs maskavā domā tāpat kā krievs Amerikā vai Eiropā. Un krievu kultūra ir viscaur toksiska. Krievu klasiķu darbi nav skatāmi, baudāmi, lasāmi, jo lai kļūtu par krievu klasiķi vajag krievijas valdošās varas atbalstu, atļauju. Tātad visi krievu klasiķi ir krievijas varai tīkami un iemieso sevī tās vērtības, kas izveidoja krieviju un krievus tādus, kādi tie ir.
  Bez cieņas, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.
  commons.wikimedia.org/wiki/File:Māra_-_Veļu_Māte_1.jpg

 6. Un velti cenšaties man aizbāzt muti,patiesība jādara zināma plašām tautas masām! Saracēņi nikni tik apklusināt mani grib,bet es i stiprs,es nepadošos.©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

  1. Skolniecinš saka: 21.03.2023 17:53 Tu esi pretīgs segvārdu zaglis. Kas ir ”saracēņi”’? Izbeidz piesārņot latviešu valodu ar saviem jaundarinājumiem. Tikko izdzirdēji kievijas kritizēšanu, tā uzreiz izlīdi no pagultes, krievu ute.

   1. Anonīms saka:
    21.03.2023 18:00 beidzot sirdsapziņa sāka mocīt, ka vairs viltus vārdu nelieto?©Skolnieciņš 1999-bezgalība
    Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
    Latvju Dievi mūžam viedi.
    Dievturība vienmēr dzīva.

    1. Skolnieciņš saka: 21.03.2023 19:31 Izbeidz tā darīt. Tu neesi skolnieciņš.

 7. Nu kas te ir tas skolnieciņš vai iņi…nu izskatās pēc kaut kāda vājprātīgo komentēšanas sacensībām.

  1. Tev patiktu, ja tavu segvārdu zagtu un parodētu? Pati tu esi vājprātīga. Piemēram, ekspertai.eu pie katra komentāra stāv IP adrese, lai šāda gānīšanās nevarētu notikt. Tātad tu pati esi vājprātīga. Un vel tēlo gudru. Tv3.lv šādus segvārdu zagļus vienkārši dzēš. Bet šeit pat prokremliskus komentārus pacieš.

  2. Tantiņa saka: 21.03.2023 20:23 Taisnības cīnītāja atradusies. Adriatico saka: 20.03.2023 17:33 Skolnieciņš saka: 20.03.2023 22:29 ntz.lv/dziveszina/adijumi-ukrainas-atbalstam-saziedoti-9600-kg-dazadu-adijumu/ Tantiņa ir vājprātīga! Tavuprāt, arī Artis Pabriks ir vājprātīgs, jo viltvārži feisbukā taisa viņam viltus profilus?

  3. Vai pat šeit nebūtu darbs VDD par sabiedrības šķelšanu un apzinātu kaitniecību, pie tam ilgstoši un neatlaidīgi , Skolnieciņam derētu nonākt minētās iestādes interešu lokā, lai papēta tā uzmanīgi…tekstu netrūkst malu malās…

   1. tēvocītis saka: 21.03.2023 21:38 Un kas slikts manis rakstītājis komentāros? Ieraksti meklētājprogrammā “Google” vārdus “skolnieciņš kovid-19”. Un meklējumos izlēks sakarīgi, daži pat zinātniski pamatoti komentāri, kāpēc ir nozīmīgi ievērot higēnas drošības pasākumus un vakcinēties pret Covid-19. Tajā pašā laikā Ainārs Šlesers un Mārcis Jencītis taisīja savu kovidlaika histēriju jeb guva popularitāti un ietekmi sabiedrībā uz cilvēku bailēm. Ko vien ir vērti Mārča Jencīša sprediķi Youtube videoblogā! Arī Ainārs Šlesers tur uzstājās. Īsts Ņikita Mihalkovs Nr.2 ar savu “Bjesogon”. Esmu tos klausījies. Tev neliekas dīvaini, ka pēc šo cilvēku klātienes sprediķiem septembra vidū pēc tam sekoja attālinātās mācības no oktobra līdz martam vai marta vidum? Šie cilvēki savu antivakceru pārliecību varēja atstāt pie sevīm. Bet nē. Viņi iegāja Saeimā. Un man patīk šo ļaužu partijas priekšvēlēšanu avīze “Latvija pirmā”. Tur viņi nozākā ASV (Latvijas sabiedroto valsti un NATO dalībvalsti), ka ASV nabaga kristiešus abižo. Es varu tev atsūtīt ieskenētu avīzi.

 8. Te tāds Skolnieciņš – svēti patriotiskais regulāri kūda un naido dievturus pret kristiešiem, latviešus pret krieviem, trūcīgos pret turīgajiem, nabaga studentiņus pret augstskolas rektoru u.t.t. Teiksiet, ka pierādījumu trūkst? Tieši agresorvalsts prot un izmanto savus izdevīgos aģentus, lai grautu un drupinātu savu mērķēto laupījumu teritorijas un nācijas no to iekšpuses, tā maigi, tā pamazītiņām, tā propogandiski un zombiski…tā nevainīgi un tautiski cēli…Skolnieciņš gadiem dreifē pa publisko komentāru lapām daudzos medijos.Nez, kāpēc viņš joprojām nav ieinteresējis specdienestus? Cibiņš ir reti labs aizsegs dīvainām aktivitātēm un tekstiem, kur vēl nevainīgāks tēls , lai iefiltrētos publiskajā telpā …Tāds vientiesītis, tāds apbižotais, tāds svēto runu paudējs, tāds sabiedrības nenovērtētais…

  1. “trūcīgos pret turīgajiem, nabaga studentiņus pret augstskolas rektoru u.t.t.” Kur es esmu kūdījis? Algas ir redzamas publiski. 6.vid.gov.lv/VAD. Es vienkārši atklāju tos datus, cik studenti patiesībā iegūst diplomu. Un ka mānīt studentus ar neistām budžeta vietām vai vispār neesošām studiju vietām ir neētiski. Un ja tev ir maz naudas, tad tu zaudēsi pēdējos grašus un nervus, meģinot izskoloties. Nākamgad pavasarī es skaistā angļu valodā par turienes situāciju rakstīšu visām izglītības pārvaldības instancēm. Arī Eiropas. Jo kad man diploms ir kabatā, man nav jābaidās no atskaitīšanas nepareizas uzvedības dēļ. Par laimi, studējošo e-pastus tik ātri nedzēš. Vel pirms izlaidumu pagūšu, šo to nosūtīt. Sūdzēšos no sava studenta e-pasta. Man nav ko zaudēt, tāpat esmu nabags.

   1. Nevis tu rakstīsi visām iestādēm, pat uz Eiropu, bet par Tevi rakstīs VDD , SAB un uz kādu klīniku, kas tu esi par putnu, pagāniņ!

    1. Man nav ko slēpt es varu parādīt savu telefonu, arī aizmugurējo vāciņu ar IMEI kodu un savu datoru ar tā mātesplates numuru. Tad policija paskatīsies, ka man nemaz nav tik daudz viedierīču. Un tad sāksies jautājums, ka IP adreses un citi metadati segvārdu zaglim atšķiras no manām ierīcēm? Otra lieta, ka laiku es pavadu universitātē un tur ir kameras. Tātad var piefiksēt, ka neko neesmu rakstījis. Un vel mans interneta pakalpojumu sniedzējs, var izsniegt manus metadatus. Un tur var redzēt ko es esmu darījis, bet ko nē. Segvārdu zagļus var atmaskot ļoti viegli. Un tas ko tu man draudi, atgādina trula kristieša naidu pret pagāniem. “tēvocītis saka: 22.03.2023 12:28” Tu gadījumā nezodz manu segvārdu? Es tavu IP neredzu, bet veblapas admini redz. Pirmais etaps, cilvēku marginalizē, piedēvē cilvēkam dažādas sliktas lietas, ko cilvēks nav ne teicis, ne darījis. Trula apmelošana. Otrais etaps, mēģināt piešūt kaut kādu likuma pantu. Bet es varu pierādīt, ko es esmu darījis, bet ko nē. Un, jā. Par fiktīvām studiju vietām pēc universitātes absolvēšanas es pasūdzēšos, man nav slinkums arī klātienē iedod ierēdņiem rakstisku sūdzību ar pierādījumiem. Piemēram, universitātes reklāmas buklets un manas liecības. Pielikumā būs vel izraksts no «SOPA’s» par visiem trūcīgā statusiem. Klīnikā var iebāzt cilvēku, ja tas ir izdarījis kādu noziegumu. Bet ja cilvēks ir puslīdz normāls, tad klīnikā nevar bāzt. Un ja tu nosodi to, ka esmu pagāns, tad tevi var sūdzēt par naida kurināšanu pret pagāniem. Tur mani vecāki un es virzīs atbildes prasību tiesā pret tevi. Goda un cieņas aizkaršana, apmelošana.

     1. Savāc, savāc visus savus pekstiņus un loriņus, sīki un precīzi – pa etapiem varēsi klārēt drošībniekiem! Lai veicas!

      1. brālēns saka: 23.03.2023 14:27 Un? Es neesmu rašists, esmu Latvijas patriots. Man nav ko slēpt. Tu labāk paskaties uz Ventspils rūpnīcu “Pobeda”, kas saņēma Krievijas pilsētas Jegorjevskas biedrības “Kaujas brālība” apbalvojumu pateicībā par to, ka uzņēmums kopš Krievijas sāktā kara Ukrainā sākuma ir ziedojis vairāk nekā 15 tonnas savas produkcijas krievu armijai. Un kā Ventspils dome verēja dot būvatļauju šim te uzņēmumam no krievijas? Varēja nedot būvatļauju ražotnei un rast bezgala daudz birokrātisku attaisnojumu, lai neļautu viņiem nodarboties ar biznesu. Bet nē. Un pastāv varbūtību, ka kaut kas nāca no Latvijas. Kaut gan es šaubos, jo neviens normāls latvietis skaidrā prātā neko neziedos krievijas kara noziedzniekiem.

       1. Tu te nelūri uz citu pusi Ventspils virzienā, nekritizē citus, svētā Indijas govs, pats atbildi par saviem vārdiem un komentāriem specdienestam! Turies, varenais patriot! Kādubrīd pienāks tavas atbildības vētīšanas laiks!

        1. brālēns saka: 23.03.2023 20:55 Tukši draudi. Tik pat labi tevi var atrast un apsūdzēt manas cieņas un goda aizkaršanā.
         Cilvēka marginalizēšana ir puvušās siļķes taktika kā graut cilvēka reputāciju un slāpēt cilvēka viedokli. Cilvēkam piedēvē dažādas sliktas lietas, ko cilvēks nav darījis. Un tālāk šīs baumas maļ vienā malšanā jeb bezgalīgi daudz atkārto, kamēr sabiedrībā par cilvēku ir izveidojas slikts viedoklis. Segvārdu zaglis ir pamanījis, ka es rakstu patriotiskus un citreiz ar dievturību vai cita veida pagānismu saistītus komentārus. Nezinu kādi motīvi vada segvārdu zagli, bet viņš nevar rimties neapgānot manu viedokli. Latvijā ir daudz kristīgo sektu. Arī Rīgā stāv tantes ar stendiem un bukletiem. Kristiešiem ir bibliska nepatika pret pagāniem, tāpēc nav jābrīnās, ka mani marginalizē.

    2. tēvocītis saka: 22.03.2023 12:28 Ja es pareizi saprotu, nauda seko studiju vietām. Piemēram, valsts iedod naudu 80 studiju vietām inženierzinātņu studentiem uz 4 gadiem. Bet līdz 3. kursa sākumam izkrīt 60 studentu. Mācības turpina vien 20 studentu, kas vēlāk arī dabū diplomu. Bet valsts jau naudu ir samaksājusi, bet mācīšanās nenotiek. Citur 1. kursā izkrīt visi studenti, pavasarī ir vien daži cilvēki. A, valsts ir samaksājusi par 4 gadiem, nevis par 1 gadu universitātei.

     1. INŽenierstudijas noder kaut vai dēļ tam, lai tu, ak neattapīgais, paņēmtu ložmetēju pečeņēg, ar komplektu “aligators”(ar 1000 patronām, 27 kg kopsvarā ), savāktu visus anglēnu pirdeļus un bezdeles no BHP zagļu smirdoņu bandas 1 (VIENĀ ) telpā, un liktu runāt aizslēgam…un tad tkai PU-PU-PU-PU-PU !!! , kā teiktu misters Krupis vējš vītolos…mēs jums iemācīsim manieres, austrālijas izzadzēji, esmu aborigēns !!!

      1. Eksperta Atbilde saka: 24.03.2023 13:57 Kaut kāds šizofrēnisks, vardarbīgs murgs. Ārstē galvu!

  2. “Skolnieciņš gadiem dreifē pa publisko komentāru lapām daudzos medijos.” Manu segvārdu zog. Ne pirmo reizi mani izsmej. Mani izsmēja arī, kad es rakstīju La.lv la.lv/padoties-netaisos/komentari.
   Un, jā. Tu tagad atkārto Aināra Šlesera un Alekseja Rosļikova vārdus par draudzīgu dzīvošanu. Tīri pekstiņi, ja šie ļaudis nevar atbildēt, ka Krima pieder Ukrainai. Mans komentārs bija par pareizticīgo baznīcu krievijā. Un, jā. Vasarā pareizticīgo baznīcu pie mums formāli atdalīja no krievijas, bet tās vadība, ko iecēla krievijā, nemainījās. A, krievi nelojālos krieviem savos amatos neieceļ! Latvijas pareizticīgo baznīcas vadību ieceļ krievijā, neliekas dīvaini?

  3. “brālēns saka: 23.03.2023 20:55” Man rudenī pirms Aināra Šlesera Ņikitas Mihalkova stilā ieturētajiem sprediķiem mācības bija klātienē, bet pēc antivakceru šūmēšanās mācības noritēja attālināti.
   “tēvocītis saka 21.03.2023 23:09” Mārcis Jencītis ir 14. Saeimas deputāts. Bet viņam Jūtubā ir sprediķi par antikrista atnākšanu un zvēra zīmi, kā šis cilvēks var tikt ievēls tik atbildīgā amatā, ja galvā viņam haoss? Pirms man piesieties, skaties uz antivakceriem-kremliniem. Tie studentiem jau sataisīja zināšanu robus. Un kāda saticība ar krieviju, ja krievija ir agresorvalsts???

 9. Ironiski. Pēc padomju krievijas veiktās Latvijas Republikas okupācijas, 1940. gada 17. jūnijā dievturību aizliedza un dievturus represēja, toties maskavas patriarhāts varēja netraucēti darboties, lai gan 1940. gada 17. jūnija maskavas patriarhāta te nebija. Un, jā. Dievturus sāka šaut nost un represēt jau pēc 1940. gada 17. jūnija. Neviens krievijā dievturiem nav atvainojies par to. Ari vietējie Latvijas krievi nepauž nožēlu par krievu tautas nedarbiem Latvijā. Krievi vai nu klusē, vai arī lej samazgas dievturiem virsū. A, krievu lietās samazgas ar saknēm sniedzas Bībelē. Krievi Bībeli izmanto kā ieroci ar ko aizbāzt muti un paštaisnīgi gudroties.
  dievturi.blogspot.com/2022/08/uzbrukums-dievturibai-prieksvelesanu.html?m=1
  commons.wikimedia.org/w/index.php?search=Latvju+Dievi&title=Special%3AMediaSearch
  commons.wikimedia.org/wiki/File:Latvju_Dievi.jpg

 10. Un nenogurstoši aizstāvēšu savu svēto “pogoņalu”,kurā mani pesteļu dievi “krešaļi”,un nebūs jums miera,kamēr dievturība neuzvarēs.Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

  1. Skolnieciņš saka: 22.03.2023 08:40 Kāpēc ntz.lv nedzēš šo cilvēku? Šis cilvēks valkā manu segvārdu bez manas atļaujas.

 11. Tāpēc,ka tu esi nelietīgs viltvārdis,provokators.Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

  1. Skolnieciņš saka: 22.03.2023 11:23 Izbeidz zagt manu segvārdu! Tas ir pretīgi.

 12. Un te parādās mana viltvārža īstā seja-perversiju saēsta uzskatu sistēma un smadzenes,kas gatavs dziedāt slavas dziesmas latviešu tradīciju,uzskatu sistēmas iznīcinātājiem un eezultātā pašas latviešu tautas izmiršanai.©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

  1. Skolnieciņš saka: 22.03.2023 17:01 Tu runā kā īsts krievu vatņiks. Bet kāpēc tu vel turpini zagt manu segvārdu un kopēt, parodēt un izkropļot manu rakstības stilu???

 13. Skolnieciņš saka:
  22.03.2023 18:09 šis ir īstens,nekaunīgs viltvārdis,kas pats zaglēns būdams sauc ķeriet zagli. Un vēl piesauc nez kādu vati itka būtu medikis vai vismaz sanitārs.Pāgāndievībā ir spēks!
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

  1. Skolnieciņš saka: 23.03.2023 20:27 Kāpēc tevi nedzēš? Tik pat labi var kristiešus apcelt, piemēram, rakstīt kāda draudzes vadītāja vārdā te ļaunus murgojumus. Tad ntz.lv ziņotu policijai. Bet tas kā mani marginalizē ntz.lv admistrācijai patīk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *