Liene Ratniece

Svinam kopā: daudzveidīgi pasākumi ģimenēm ar bērniem Tukuma novadā

Šajā nedēļas nogalē Tukuma pusē būs iespēja piedalīties daudzveidīgos un aizraujošos pasākumos, kas veltīti Bērnu Aizsardzības dienai. No sportiskām aktivitātēm un radošajām darbnīcām līdz koncertiem visā Tukuma novadā. Piedāvājumā pasākumi, kas piedāvā izglītojošas izklaides gan lieliem, gan maziem. Pavadi laiku kopā ar ģimeni, baudi svētku atmosfēru un radi neaizmirstamus piedzīvojumus!

Pasākumi ģimenēm ar bērniem

Bērnu Aizsardzības dienas pasākumu šajā nedēļas nogalē netrūks! Pirmais no tiem  – Džūkstē 31. maijā no pulksten 15.00 ar radošajām darbnīcām, konkursiem, spēlēm, piepūšamajām atrakcijām, diskotēku un fotografēšanos ar Minjoniem.

 

Jau trešo gadu Jaunpils pusē – “Dabas notikumu dārzā” būs radošu meistarklašu pasākums ģimenēm “No viena zieda zara”. Tajā visas dienas garumā iespējams iemācīties kaut ko jaunu, izveidot kaut ko skaistu, pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni un svinēt bērnu aizsardzības dienu skaisti pie dabas. “Dabas notikumu dārzā” šogad būs iespēja piedalīties vairāk kā 15 meistarklasēs, klausīties ceļojumu stāstus un PEP mammas lekcijas, bet dienas izskaņā – klausīties Artūra Dumbra koncertu. Uzzini vairāk un iegādājies savu ieejas karti savlaicīgi https://lolo.id/events/62585eda-b4a2-4a52-8997-070717b18ebc/ , un seko līdzi informācijai par visām meistarklasēm 

Skriešanas sacensības, riteņbraukšana, ģimeņu stafetes un atrakcijas 1.jūnijā no pulksten 12:00 – Tukuma Ledus halles Sporta svētkos bērniem. Adrese: Tukuma ledus halle, Stadiona iela 3, Tukums

 1. jūnijā no pulksten 10:00 visas dienas garumā Cēres pagastā svinēs pagasta un sporta svētkus. Būs gan piepūšamās atrakcijas, gan radošās darbnīcas, gan sportiskās aktivitātes. Savukārt pulksten 14:00 pie Cēres pamatskolas būs iespēja noskatīties muzikālu leļļu teātra izrādi bērniem “Šņāpuļa piedzīvojumi”​​. Ieeja bez maksas. Bet pulksten 17:00 pie Cēres sporta halles visus priecēs Ainars Bumbieris koncertprogrammā “Lai Latvija zied!”. Ieeja bez maksas. Pulksten 22:00 pie Cēres sporta halles – svētku balle ar grupu “Lustīgais blumīzers”.

Bērnu sporta svētki Smārdē būs 1.jūnijā Smārdes stadionā no pulksten 11:00.

Arī Tumes kultūras nams aicina ikvienu ģimeni uz Ģimenes svētkiem 1. jūnijā no pulksten 12:00. Būs piepūšamās atrakcijas, vizināšanās zirga pajūgā, fiziskās aktivitātes, virvju takas ar dažādiem elementiem un radošā darbnīcas ar ģipsi, smilšu glezniņu veidošanu. Arī “Smaidu darbnīca” priecēs ar lielajiem tēliem un aktivitātēm. Būs arī lielās spēles un apskatāmi lauku sētas dzīvnieciņi un putni. Zemessardzes 51. Kājnieku bataljona prezentācijas un novada vokālo ansambļu koncerts.

 1. jūnijā no pulksten 12.00 līdz 16.00 arī Lestenē būs Bērnu aizsardzības dienai veltītas āra aktivitātes ar piepūšamajām atrakcijām. Būs diskotēka bērniem.

Koncerti

 1. maijā pulksten 19.00 Jaunpils parka estrādē notiks Jaunpils pašdarbnieku sezonas noslēguma koncerts “Skaistu pagastu Dievs mums devis!’’. Aicinām izbaudīt skaistu, sirsnīgu un vasarīgu koncertu! Ieeja pasākumā bezmaksas. Pēc koncerta pulksten 22.00 pirmā vasaras zaļumballe ar grupu “Karakums”.

Mācību gada noslēgumā, 1.jūnijā aicinām piedalīties vai kļūt par klausītāju XV Latvijas mūsdienu estrādes un akadēmisko vokālistu konkursā “KANDAVA UZDOD TONI 2024”! Konkurss “KANDAVA UZDOD TONI 2024” tiek organizēts jau 15.gadu un trešo reizi tas notiks Kurzemes mazpilsētā Kandavā.

Slampē 1. jūnijā pulksten 19.00 “KultūrELPA Liepās” koncerts ar grupu “Eridana”. Ieeja: 3 EUR. Biļetes iespējams iegādāties Slampes Kultūras pils kasē vai pasākuma dienā 30 min. pirms koncerta. Pasākuma laikā darbosies izbraukumu kafejnīca “Purva Varde”.

Iespēja baudīt kino

Lapmežciema Tautas nama lielajā zālē 31.maijā pulksten 19:00 būs skatāma filmas ‘’Dumpis’’ 1. daļa. Filmas uzņemšanā izmantoti gan īsti Latvijas armijas karakuģi Rīgā un Liepājā, gan ledlauzis “Foros” Rīgas ostā, gan iespaidīgas dekorācijas kuģa iekšskatiem, 70. gadu komunālajam dzīvoklim, kafejnīcām un modes namam.

Radoša meistarklase Jaunpilī

Noslēdz nedēļu radoši! Jaunpils Amatu māja aicina 2. jūnijā pulksten 11.00 uz Zīļu vainagu darināšanas meistarklasi. Meistarklasi vadīs Antra Kārkla.

 

Ģimenisku, sportiski nedēļas nogali!

Komentāri

 1. Tu esi bagats ja tu mili savu tevzemi..dzimto pagastu..gimeneni..bernus ..un atrodi laiku lai butu ar viniem kopaa..tie ir patiesi svetki tev un berniem..jo ari berni tev doti tikai uz laiku…ari tu pats esi te tikai uz laiku..dzive ir isa laiks skrien aatri..berni izaugs un pametis ligzdu gluzi ka putni un aizlidos var but loti talu..un tev bus skumji..ja nebusi pietiekosi bernibaa pavadijis ar viniem laiku izklaidejies.ar viniem kopaa davinot prieku un emocijas..jo tikai mirkli pieder mums un atminas sajutas no bernibas ..kas katram paliks un bus ko atcereties gan kopaa esot gan talumaa kad vini tev pietruks.sargiet bernus..mazus un lielus jo ari vini jums ir tikai berni…berni ir musu lielakaa bagatiba laime un turpinajums..lai izdodas svetki..tukumaa..gimene ir sabiedribas pamats.

 2. Kaut gan sudavabali mani ir noblokejusi..daugavpils zinas virtuali..bet reali.nu beidzot es dosos ar savu gimeni uz savu sapnu pilsetu daugavpili uz svetkiem.jo .latgale ir dveselite mana….

 3. Un atblokejiet daugavpils zinas ..jo man riebjas si portala algoto padauzu kontingents un jusu sabiedriba..velos but ar savam domam viena…latgales zinas

 4. Kas noticis ar Ādeli, ka vairs nav jāsēj zemenes un jāravē ērkšķogu krūmi?
  Padoms Ādelei jeb Ādiņai, vajag griezties pie sava koriša Elksniņ, lai atbloķē tavu ziņu.

  1. O elksnins ir forss koriss man vins patik..bet tu sloserdeli esi vecs sagrabejis bezzobains pratu izkukojis pansionata iemitnieks..

 5. adelita un kantrīmause pātaro ka “lauksaimnieku almanaha” lasītājas, vai neredziet , ka rotsildmēsli ir vēzis asv cūkvalsteles atrofētajās ģenitālijās? Jūs spiedelējat kā misūri dienviddaļas (ozarku) lauķes, tfī…

 6. Adellita ir prom no tvaika ielas diviem nepieskaitamajiem iemitniekiem…skolniecina un kautkada fanfara..esmu pie sava milotaa korisa..attaa.

 7. Tukums kā vienmēr 🙁 Labi jau ka bērnu dienā 1.06 vismaz 1 h būs halle sporta sacikstes mazajiem, un h kultūras namā deju kolektīvs un ‘viss…….
  Novadā gan malači, atrakcijas, piepūšamie , disenītes,visās malās, prieks par Novada aktivitātēm..
  Tukumam fuj…….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *