Sveicam svētkos!

Komentāri

 1. Latviešiem ir dievturība (lietuviešiem romuva) jeb baltu tautu natīvā, politeiskā ticība. Latvieši var lepoties ar Latvju Dieviem: Dievu Pērkonu, Dievieti Laimu, Dievieti Māru, Dievu Ūsiņu, Dievu Jumi, Austras koku un citiem Dieviem un citām Dievietēm. Latviešu tautai kā jau baltu tautai ir bagātīgs sakrālais un kulturālais mantojums, kas mantots no senčiem. Nevajag kautrēties būt par latvieti. Nevajag kautrēties praktizēt senču pagānismu.

  1. Ko tu te gvelz pidargalva, tu nesen pats rakstiji ka esi par Ukriem un vienmer busi, ka Ukri ir dievi un Latvija nekas, tu pajoliņ pats saproti ko raksti?!

   1. Ansis saka: 18.11.2023 22:51 Liecies mierā. Ar garīgo slimību neplātās.

 2. Šajā svētīgajā dienā lūgsim Dievu Pērkonu. Uzklāsim dzīru galdu un lūgsim:«Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, svētī šo burvīgo zemi. Svētī Latviju ar savu svētību. Palīdzi krietniem ļaudīm un sodi neģēļus. Esi taisnīgs un godīgs. Esi kopā ar mums. Esi kopā ar tiem, kas Tevi godā un ciena. Pasargā latviešu tautu no visvisādiem sumpurņiem un citiem mošķiem. Esi starp mums, visvareno Pērkon. Lai Tavs spēks un Tava varenība ir ar mums! Visa slava Pērkonam! Visa slava Pērkonam – Debesu Tēvam!». Svinēsim šos svētkus un būsim pateicīgi Latvju Dieviem. 18.11.23.

 3. Ak, svētais Jūda, uzticamais Jēzus kalps un draugs, Baznīca Tevi godā un piesauc vispārēji kā bezcerīgu lietu un gandrīz izmisušu lietu patronu.
  Lūdziet par mani, kas esmu tik nožēlojams. Es lūdzu jūs izmantot šo īpašo privilēģiju, kas jums piešķirta, lai sniegtu redzamu un ātru palīdzību tur, kur palīdzība bija gandrīz izmisusi.
  Svinēsim šos svētkus un būsim pateicīgi! Mazertop!

  1. Skolnieciņš saka: 18.11.2023 18:13 1) Tu esi viltvārdis, kurš izliekas par mani. Kāpēc tu marginalizē pagānus? Kāda ir tava motivācija? 2) Es neesmu kristietis.

  1. No baznīcas viedokļa es esmu gaisa jaucējs, kas izjauc gadsimtus ilgi piekopto biznesu. Tāds es esmu. Es neslēpju, ka esmu skolnieciņš. Tā teikt, mācītajā antipods, kas vienlaikus ar ābramisko sistēmu nav nekādīgi saistīts.

    1. Ansis saka: 18.11.2023 22:53 Kas ir tavi ukri? Kaut kāds krievu valodas barbarisms? Latviešu valodā tāda vārda nav. Un te nav krievija, lai te krieviski lamātos.

 4. Tumsa gaismu apēdusi, apēdusi
  Mēness rāda tukšo pusi, tukšo pusi
  Lapas melnas, nav vairs zaļas, nav vairs zaļas
  Lai nav zaļas, kas man daļas, kas man daļas
  Sausam zaram tam ir daļa, tam ir daļa.

  1. Skolnieciņš saka: 18.11.2023 18:50 Pirmkārt, zagt cita cilvēku vārdu, lai padarītu diskusiju par cirku, nebūt nav labais tonis. Tā nediskutē. Otrkārt, pagāni Baltijā bija krietni senāk pirms kristiešiem un jūdaistiem. Tāpēc cilvēkiem mūsdienās ir likumīgas tiesības praktizēt sentēvu pagānismu.

 5. Es uzskatu, ka mūsdienās katrs cilvēks ir pats tiesīgs izvēlēties būt ticīgam vai būt neticīgam. Un es uzskatu, ka katrs cilvēks ir tiesīgs brīvi izvēlēties, kuram Dievam vai Dievietei, vai Dievu panteonam ticēt. Tas ir individuālās brīvības minimums, kas cilvēkiem ir dabas dots.

 6. Ābramiskās reliģijas – jūdaisms, kristietība, sātanisms, islāms – savas pozīcijas pasaulē nostiprināja caur kariem un cilvēku ciešanām. Pašlaik ābramiskās reliģijas piedzīvo savu pagrimumu. Vai ir jēga 21. gadsimtā vel praktizēt ābramiskās reliģijas, ja mūsdienu cilvēks alkst brīvības? Mūsdienās atdzimst vecās Eiropas politeiskās reliģijas neopagānisma formā. Dievturība/Romuva – ticība Baltu Dieviem (tuvināti Latvju Dieviem). Asatru – ticība Skandināvu Dieviem. Druidrisms/Vikka – ticība Ķeltu Dieviem. Hellēnisms – ticība Olimpa kalna Dieviem. Ridnovirstvo – ticība Slāvu Dieviem. Kam un kā ticēt ir katra cilvēka paša ziņā. Bet ticība nekādā veidā neaprobežojas vien ar baznīcu un citiem kristietības veidotajiem institūtiem.

  1. Skolnieciņš saka: 18.11.2023 21:48 Neesmu kristietis. Neraksti it neko manā vārdā.

 7. Skolnieciņš saka: 18.11.2023 21:48 kapēc tu mani marginalizē? Neraksti neko svētā zariņa raustītāja vārdā! Izbeidz mani marginalizēt!

  1. Skolnieciņš saka: 19.11.2023 07:47 Tu laikam par svētā zariņa raustīšanu uzskati masturbāciju. Iepriekš tu rakstīji ka zariņš paliks zils. Laikam alegorija par to, ka pimpis paliks zils. Portāla redakcija tavas pervertības nedzēsa un ļāva tev par mani ņirgāties uz pilnu klapi.

   1. Kā tev perversais ziluli galvā vispār tādas domas rodas?? Svētos rituālus pielīdzini savām transfantāzijām?! Nobanojiet šo amorālo tipu!

    1. Skolnieciņa māceklis saka: 19.11.2023 08:54 Bet es lasīju tavus komentārus, segvārdu zagli. Tās ir jēlības.

 8. Pilnīgi pareizs lēmums nešaut naudu gaisā,bet par to ka Tukums kārtējo reizi never uzrikot balli iedzivotājiem ,pilnīgs fuj,ja Kulturas nams jau jūk pa vīlĕm,tad ir taču Ledus halle,jā tik būtu vēlēšanās strādāt par algas saņemšanu -cik tur to darbinieku ir kulturas namā!!?

  1. Bet manās kāpnēs Kurzemes 2 atkal nakšņo bomži, kas nozīmē, ka ziema iestājusies, un vienīgie brīvpiekļuves radiatori kāpņu telpās nakšņošanai jau rezervēti. Kāds vāc parakstus, lai tiktu galā ar prusakiem, blaktīm, utīm, kuri jau izplatījušies pa visu māju, bet diez vai tam ir jēga…bomžu ieleja ir un paliek bomžu ieleja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *