Skolēnus aicina piedalīties radošā konkursā – „Kas ir Tavs varonis šodien?ˮ

Latviešu valodas aģentūra izsludina ikgadējo skolēnu radošo darbu konkursu „Kas ir Tavs varonis šodien?” un aicina piedalīties skolēnus no Latvijas skolām un latviešu skolām pasaulē. No katras skolas deviņus labākos darbus (domrakstus, esejas, dzejoļus, zīmējumus) gaidīsim e-pastā evd@valoda.lv vai pa pastu Latviešu valodas aģentūrai (adrese: Meistaru iela 10–401, LV-1050) ar norādi „Radošo darbu konkursam” līdz š. g. 18. novembrim.

Konkursa „Kas ir Tavs varonis šodien?” nolikums atrodams Latviešu valodas aģentūras mājaslapā www.valoda.lv.

Labāko darbu autorus apbalvosim 2024. gada 21. februārī Dzimtās valodas dienā.

Arī šoreiz labākie skolēnu radošie darbi tiks apkopoti un izdoti grāmatā, turpinot skolēnu radošo darbu sēriju. Šajā sērijā jau iznākušas sešpadsmit grāmatas, kuras brīvpieejā skatāmas, lasāmas un klausāmas šeit.

 

Pagājušā gada konkursa darbu grāmata „Valoda dzīvo, ja Tu tajā runā” klajā nāks novembrī. Skolēni, kuru darbi būs publicēti grāmatā, saņems autoreksemplārus.

Savukārt Radioteātra iestudējumā Latvijas Radio 1 novembra svētdienās plkst. 10.35 interesantākos darbus lasīs aktieri. Iestudējuma režisors Valdis Lūriņš.

Komentāri

 1. Par valodu taisniba..ta dzivo ja tu tajaa runaa..jaatcerad ka.tauta pastav tik ilgi cik tas valoda un kultura..
  svarigi ir saglabat ari novadu dialektus…..bet kas ir mans varonis sodien..tas ir…godigs vienkars cilveks.kurs savu darbu dara ar lielako atbildibas sajutu..savai tautai..kura sirdsapzina stav augstak par varaskari alkatibu nodevibu un savtigu perkamibu…kurs augsti verte gimenes tradicijas ..kristigas vertibas..mil savu tautu savu tevzemi un savas saknes..kurs tiesigs saukties par latvieti..lai kuraa pasaules malaa ari butu..ar lepnumu atzitu es esmu iists latvietis.

 2. Un vel par varoniem es uzskatu visus kuri spej izturet un hesabrukt morali un fiziski sajaa antihumanajaa nezeligajaa launuma laikmetaa

  1. Un kas Latvijā ir antihumāns un nežēlīgs? Vai pirms 50 gadiem jeb padomju okupācijas laikā dzīve bija labāka? Nē. To ka veikala rindas nedrīkstēja filmēt nenozīmē, ka visiem kuņģi bija pilni.

 3. Mans waronis ir leduspūķis, propesionāls ogotājs, ābolu wācējs, lapu lasītājs, zemeņu stādītājs, purva bridējs, baraviku sējējs un vēl simt arodu pratējs, kuram tik daudz darbu, ka nevar spēt visus izmuldēt , nu gluži kā sovoku laiku kochozos ar zociālistisko sacensību, ar muti bija pilni veikalu plaukti, bet patiesībā tur svilpoja vējš no tukšuma.
  Mans waronis leduspūķis ir propesionāls antivakseris un propesionāls plakanzemis, kurš ar atvērtu muti klausās raškas REN TV par plakamzemjiem un lieko hromosomu.

 4. Vai dienin..skolniecin .cik tu dumjss.vai kars ukrainaa izraelaa ..globalustu vakcinu biologuskaa ieroca pretiesiska uzspiesana melosana un covidsovs nav genocids pret cilveci un antihumanisms….tas ir genocids.

  1. 16:01 Un? Tak brauc uz krieviju. Nepatīk Latvija? Dodies mājiņās uz krieviju.

   1. PETUHS tu pakluse vienreiz ar savu propogandu! Tu esi nekas un saukt tevi neka lai kadam ko diktekt. Drukašanas meistars tu liels, bet kaunu ari lielu taisi tieši mums Latviešiem.

 5. Savu komentaru atstasana un manu izdzesana vien norada ka esi gleevs bezspewcigs propagandists un mes dzivojam beztiesiskaa vakstii nu glyzi ka tava minetajaa pizderesa kolhozaa

  1. Latvija beztiesiska valsts, covidfašisms, kariņa-levita noziedzīgais režīms, lūk, tā ir vatespuķes īstā leksika.
   Tak beidz māžoties ar ne savām tēmām par puķītēm un sēnītēm, labāk rullē savas raškas plakanzemju mārrutku tēmas!

   1. Un kapec tu lasi par senitem un pukitem un jaucies ieksa ar politiku Un kas gan ar sadam temam uzbazas ja ne tu..nu tad rulle savu sorosa covidfasistu propogandu vesels..tikai ne zem maniem komentariem ..es par parasu nekonenteju un nevienam neuzbazos.ta ka neizdomaa un neuzbazies ar saviem vatnikiem ja vatniks esi tu pats…tava leksika un kirilica tevi nodod

 6. Cik izdevigi katru kurss kritizes tos tavus nosauktos..rezimus un covidfaxistus uzreiz nosaukt par Kremlin trolluem…nu tad jau iznak ka lielaka dala tautas ir trollii..kas nav apmierinati ar valdibas darbu..tad jautajums kas esi pats..kas taa visus gani kuri neglaudis pa spalvai…

    1. Leduspuke saka: 14.10.2023 10:02 Šaubos, ka tu esi studējusi mikrobioloģiju un apguvusi mikrobioloģijas apakšnozares virusoloģijas kursu.

 7. Un vel es seit atpusos un lasu un komentejuto kas man patik par senitem un pukitem .un sev interesejosam tenmam jo esmu lauku cilveks…un lydzu liec miera komentetajus..ja tev visur radas vatniki pat zem segas..lydzu ej pie arsta..tev ir sizofrenija un paranoja…vai ari sanem labu samaksu par naida kurinasanu…ta kaa atsujies.

  1. Vienreiz jau teicu, pasaki savam fermas pārzinim , lai izsniedz labāku yandex.ru tulkotāju.
   Ar esošo yandex.ru tulkotāju nevelc pat palīgskolas līmenī.

 8. Aizej labak iztiri savam fernas saimniejam skursteni..tas trv vuskabak padodas.. nevis kirilica skribelesans

  1. Skolniecin vai tad geju klubins sodien nestradaa.ka vienigais prieks tev ir sedet zem manuem komentiem.

   1. Tevi gaida loti garlaiciga dzive ntz varbut pat bankrots jo nevaresi vairs sedet zem maniem komentiem.un fermas saimnieks premiju nemaksas.jo nebuz ko vajat ahaha…jo es no tumsiem launiem perkamiem pertikdaunuem norobezojos..es vairs te nekomentesu….attaa.skurstenslauki skolniecin.

    1. Solīts makā nekrīt.
     Cik reižu vatespuķe nav solījusi nekomentēt, bet, ak tavu pārsteigumu, vatespuķe no sākuma bārsta saldus tekstiņus par puķītēm, bet tad sāk liet sev tuvo izvadfunkciju tēmu.
     Atmini manu mīklu, kas tas ir, sāk ar puķītēm, bet beidz ar izvadfunkcijām?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *