Priecīgas Lieldienas!

Komentāri

   1. ? saka: 31.03.2024 21:33 Tu slims vai par tādu izliecies? Latvijā varētu uzcelt Dievietes Ostaras templi. Es pacentīšos iztulkot kādu vikkas (eng: Wicca) grāmatu par Dievieti Ostaru latviski. Un šo domu, ka Lieldienas ir Dievietes Ostaras svētki es virzīšu sabiedrībā tālāk. Vācieši te ievazāja kristietību. Nav jau slikti, ja arī Ģermāņu Dievi sāk pretdarboties Kristus kultam.

  1. Bet Dievieti Ostaru ģermāņi šajā laikā pielūdza vel tad, kad rabīns Jēzus Kristus nebija vel izdomāts.

 1. Es jau tusejos 3 dienas kopaa ar gimeni pie dabas…sodien aizvadiju cieminus un jutos diezgan nogurusi..jo tas prasija daudz rupju un darba bet prieks darit ja redzi pie galda svetku piepilditus laimigus cilvekus.kuri atbraukusi no arzemem..mazmeitina bija uzlikusi zaku ausis un bija jasameklee krumos pasleptas olas..sunitis ari piedalijas olu meklesanaa.tik jautra padarisana.tik saulaina un silta bija si diena ka skaists un neaizmrstams mirklis kopaa ar gimeni..izsupojamies apciemojam kaiminus.baudijam lieldienu viinu un atcerejamies sendienas un jaunibas notikumus balites un laikabiedrus…rit aizbrauksu uz kapsetu pie aizgajejiem..svetki bus pavaditi bet mirkli paliks atminaa..vienigie kas pieder mums.. saksies darba pilna ikdiena laukos….darbi negaida.jastradaa.

 2. Proletārietis Sovokškoļņiks ar visu savu tuk tuk famīliju ir viens vienīgs cūkmenisms- kur vien parādādās, tur viss tiek pieķēzīts ar viņam vien raksturīgajiem m.sliem tādiem ostarta, kapu mūris, ledusskapja purināšana, lūrēšanu svešos makos, brīvpusdienām utt.

  1. Kas tur slikts, ka es godāju senos Dievus? Pēc studēšanas varēšu internetā ievietot kvalitatīvus rakstus par senajiem Dieviem.

  2. Neko tu negodā, tu visu tikai piecūko.
   Gribi godāt savus dievus, tad dari to tiem paredzētajā vietā, kaut kādās svētalās, svētbirzīs, pie svētakmeņiem.
   Sapulcini sev līdzīgos un dragā vaļā savus rituālus, bet tevi tas neinteresē, tev patīk tikai ķēzīties un pie tam ne sava novada avīzē, jo tavā novādā tevi visi nobloķējuši kā galīgi nepieskaitāmu.

   1. 2022 saka: 01.04.2024 15:20 Ja cilvēks aizies pie akmeņiem un vispirms nebūs nomaļā vietā nopircis tur zemi un uztaisījis servitūta ceļu, lai tiktu pie sava īpašuma, tad var iekulties nepatikšanās ar Valsts policiju. Latvijā vien valstij piederošie meži ir apmēram 20 līdz 25%. Visa pārējā zeme ir privatizēta. Saku to kā biologs, kurš izgāja vides aizsardzības kursu, un kaut ko zina vides aizsardzības likumdošanā.
    ”Sapulcini sev līdzīgos un dragā vaļā savus rituālus.” Pēcāk Valsts policija veic kratīšanu mājās, izkratīs visus tavus e-pastus, apmeklēs tavu izglītības iestādi vai darba vietu. Tev to vajag? Tā kā noziedzīga nodarīju nav, tālāk neko nedarīs ar tevi. Bet nepatīkamas emocijas būs.
    Pirms dod cilvēkiem sliktus padomus, pārbaudi savus padomus uz savas ādas. Daži policisti ir uber-tikumīgi kristieši, kuri pratināšanas laikā tevi aplies ar verbālām samazgām. Nekautrēsies tevi apsaukāt, pat ja tu būsi zolīds.

  3. Neviens netraucē tev rīkot pasākumus savā privātīpašumā, protams, ievērojot sabiedriskās normas.
   Ja līdīsi svešā īpašumā, tad nebrīnies, ka tevi patrieks kā traku suni.

   1. 2022 saka: 01.04.2024 22:01 Latvijā teju visas upes ir privatizētas. Pat čuhņa, kur neviens nedzīvo, ir privatizēta. Dažiem pieder pa simts un vairāk hektāru.
    Valstīj piederoša zeme ir ap 20%.
    «Neviens netraucē tev rīkot pasākumus savā privātīpašumā.» tu vari man nopirkt abilstīgu zemi. Un ierīkot ceļa servitūru līdz īpašumam. Lai sokas!

   2. Tev vajag , tu arī pērc.
    Man nenāk ne prātā kaut ko pirkt nolādētam proletārietim.

    Kāpēc uzņēmīgi ļaudis var atjaunot vecus kaļķu cepļus, muižas, ierīkot dabas takas, bet redz proletāriešu diedelniekam visu vajag pasniegt uz paplātes, jo darbs un uzņēmība šai sugai sveši jēdzieni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *