Pie Jaunmoku pils izveidota pastaigu taka

Lai dažādotu un īstenotu izglītojošas aktivitātes par meža, dabas un vides ilgtspējības tēmām, Jaunmoku pils parkā projekta ietvaros ir ierīkota brīvi pieejama Mežaparka pastaigu taka. Aptuveni 200 m garajā takā apkopoti 11 pieturpunkti ar dažādām izglītojošām un izzinošām aktivitātēm, kā, piemēram, dižkoku atpazīšana, čiekuru mešana mērķī, iešana pa balansa baļķi, u.c.

Taka mudina doties nesteidzīgā pastaigā izzinošā un atraktīvā veidā, atgādinot par dabas daudzveidību, putnu dziesmām, dižkokiem, parka mazajiem mistiskajiem iemītniekiem. Tā atrodas gar Jaunmoku pils parka teritorijas mežaināko malu. Takā ir saglabāta esošā dabiskā vide un mežainums, lai pieturpunktus pietuvinātu attiecīgajai takas videi un tematikai, sniedzot iespēju izzināt mežu, atrodoties tajā. Tā kā taka atrodas dabiskā vidē, tajā izmantotie materiāli būs piemēroti visiem laikapstākļiem, tādējādi nodrošinot pieejamību cauru gadu. To izstaigāt bez maksas  ir iespējams katru dienu un tā noteikti būs interesanta gan lieliem, gan maziem.

 

“Lielā Mežaparka pastaigu takas iestaigāšana” ir paredzēta 30. jūlijā plkst. 11.00 Jaunmoku pils parkā: pastaiga kopā ar gidu un dažādi uzdevumi tās laikā, dalīšanās pieredzes stāstos par takas izveidi.

Komentāri

  1. Jauki.daba tas ir visa sakums ..tas neizsakams skaistums miers harmonija dveselei un miesai..cilvek..ej pie dabas nomet ikdienas nogurumu no pleciem un paveries makonos cik tie viegli un balti.cik debesis zilas un saule spoza un silta…cik zalas ares ka smarzo augi .tver dabu ar visam manam..mama daba tevi mil..vai tu vinu mili novertee un saudzee..vina tev dod atputu.dziede tavu miesu un garu…saudzee vinu.un dodies pie vinas..jo ari tu esi tijai dala no vinas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *