Pēc Ukrainas puses lūguma atsākas adījumu akcija

Latvijas Pasts sadarbībā ar biedrībām Mēs Iecavai un Tavi draugi sāk jau trešo adījumu akciju Ukrainas atbalstam, no 2023.gada 6.februāra līdz 17.martam bez maksas tālākai nosūtīšanai pieņemot ziedotos adījumus pasta nodaļās visā valstī. Akcija atsākas pēc Ukrainas puses lūguma, jo karavīriem frontē nepieciešamas siltas zeķes, cimdi, šalles un cepures. Saziedotie adījumi sadarbībā ar biedrību Tavi draugi tiks nogādāti Ukrainā.

Akcija Adījumi Ukrainas atbalstam atsākas pēc Ukrainas puses lūguma – patlaban īpaši svarīgi ir palīdzēt noturēties un saglabāt pozīcijas karavīriem frontē, tāpēc šajā akcijas kārtā īpaši tiek aicināts adīt zeķes, cimdus, šalles, cepures tieši pieaugušajiem.

 

Biedrības Tavi draugi pārstāve Beāte Bēvalde informē: “Aizvadītā gada rudenī un ziemā mūsu noliktava Ventspils ielā 50, Rīgā, kļuva par sava veida tranzīta punktu tūkstošiem adījumu no visas Latvijas ceļā uz Ukrainu, kur tos nogādājām ar biedrības kravām vai citu organizāciju palīdzību. Noslēdzot iepriekšējo akciju, bijām laimīgi, pateicīgi un priecīgi par nosūtīto apjomu. Taču pašlaik mūsu prieks par padarīto mijas ar skumjām, jo saņemam arvien jaunus pieprasījumus pēc adījumiem, bet saprotam, ka mūsu noliktavā vairs nav nedz adījumu, ko nosūtīt karavīriem frontē, nedz adījumu, ko nogādāt uz pierobežu, ukraiņus sagaidot. Tāpēc saucam! Saucam skaļi ­– turpiniet adīt! Mēs turpināsim izpildīt pieprasījumus un nogādāt adījumus Ukrainā!”

“Ticam, ka visas čaklās adītājas janvārī ir adījušas un krājušas savus darbus, lai trešajā akcijas posmā tos nosūtītu kā palīdzību uz Ukrainu. Šāda iespēja ir tagad, jo  Latvijas Pasta nodaļas visā Latvijā ir atvērtas bezmaksas sūtījumiem.
Patlaban kaujas Ukrainā ir ļoti intensīvas, un mūsu kopīgais uzdevums ir nodrošināt palīdzību iespējami daudzām kaujas vienībām visā frontes līnijas garumā. Vēl joprojām noderēs muguru sildītāji, īpašās pogājamās zeķes ievainotajiem, karavīru cimdi un, protams, zeķes. Neaizmirsīsim par Ukrainas armijas sievietēm un paramediķiem. Likās, ka esam saadījušas tik daudz, taču vajag vēl vairāk, un tieši šobrīd,” aicina biedrības Mēs Iecavai pārstāve Lauma Neimane.

 

Akcijā Ukrainas atbalstam var iesaistīties ikviens, no 2023.gada 6.februāra līdz 17.martam nododot adījumus jebkurā Latvijas Pasta nodaļā visā valstī, kur tos bez maksas pieņems tālākai nosūtīšanai. Latvijas Pasts akcijā ziedotos adījumus nogādās biedrībai Tavi draugi Rīgā, Ventspils ielā 50, no kurienes tos transportēs uz Ukrainu. Uz paciņas ar pasta nodaļā nododamo adījumu jānorāda: Akcija Adījumi, EKSPRESPASTS, Ziemeļu iela 10, Mārupes novads.

 

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā norisinājušās jau divas adījumu akcijas Ukrainas atbalstam. Pēdējā no tām sākās 2022.gada septembrī un noslēdzās gada beigās, aicinot ziedot visdažādākā veida un izmēra rokdarbus, kas nepieciešami gan Ukrainas karavīriem frontē, gan mierīgajiem iedzīvotājiem izpostītajās pilsētās un citās apdzīvotās vietās, gan kara bēgļiem. Latvijas iedzīvotāji akcijas laikā ziedoja un pasta nodaļās nodeva 5100 kilogramu adījumu.

 

Liels paldies ikvienam, kurš iesaistās un iesaistīsies akcijā Adījumi Ukrainas atbalstam!

Komentāri

 1. Dievturība – mierpilna pasaules izzināšana.
  Dievturība cilvēkiem māca dzīvot harmonijā pašam ar sevi, ar apkārtējo dzīvo un nedzīvo dabu, un sabiedrību. Dievturi ir par mieru pasaulē. Tāpēc lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi ir kopā ar ukraiņu tautu šajā trauksmainajā laikā! Dievi dod spēku Ukrainas varoņiem aizstāvēt savu valsti no okupantiem!
  failiem.lv/u/kfudgmv5b
  Ar cieņu, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

 2. Slava man-īstenajam ticības nesējam! Slava svētjai kritala!
  Tātad-daram tā, un visi svētie kritalas un irbulīši būs ar jums!
  Lūgsim kriralu, lai mūsu dzīve ir laimīga un priekpilna! Veiksim kritalas godāšanas rituālu savā privātajā mežiņā (rituālus vienmēr veic tikai un vienīgi savā privātīpašumā tālāk no ļaužu acīm). Rituāla vietu ir jāsagatavo jau iepriekš. Uztaisa vismaz vienu kvadrātmetru lielu grants placi uz kura novieto svētakmeni ziedojumiem. Der jebkurš plakans akmens. Ziedot kritalai var pašizceptu baltmaizes klaipu. Uz baltmaizes klaipa ar pirkstu zīmē irbulīti ar kritaliņu ar skujiņu. Un vēlāk skaita pagāniskās lūgšanas_Ak svētā kritala septiņas reizes.
  Ticēt kritalām ir labi!
  Lai svētā sakne ir ar jums!
  Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība

  1. ”Anonīms saka: 07.02.2023 14:19” Segvārdu zagli, kāpēc tu man uzbāzies? Kāpēc tu zodz manu segvārdu un marginalizē manis rakstīto? Kāpēc tu zodz manu digitālo identitāti un taisi nesaskaņas? Tāda rīcība ir zemiska un neētiska. Izbeidz tā darīt. Atšujies no manis, segvārdu zagli!

 3. Lai ziedotprieks ir ar mums! Lai gan Dāvidu par ķēniņu bija iecēlis Dievs, par patieso Izraēlas ķēniņu viņš uzskatīja Jehovu. Dāvids izsaucās: ”Tava ir, ak Kungs, valstība, un Tu pacelies pāri kā galva pār visiem!” (1. Laiku 29:11.) Dāvids dziļi cienīja Dieva augsto varu. ”Es Tevi augsti teikšu, mans Dievs, Tu ķēniņ,” viņš dziedāja, ”un slavēšu Tavu vārdu mūžīgi mūžam! Ik dienas es Tevi teikšu un slavēšu Tavu vārdu mūžīgi mūžam!” (Psalms 145:1, 2.) Dāvids vēlējās slavēt Dievu Jehovu augu dienu, un viņš vēlējās to darīt mūžīgi.
  Ar mīlestību, saticību un žēlsirdību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība

  1. ”Skolnieciņš saka: 07.02.2023 14:22” Atšujies no manis segvārdu zagli! Izbeidz rakstīt visādus tekstus manā vārdā!

  2. Российские проповедники мне напоминают хаосапоклонников из вымышленной, фэнтезийной вселенной Warhammer 40,000. Только во вселенной Warhammer 40,000 это выглядит забавно, в Российской действительности подобная одержимость выглядит ужасно. Иногда мне кажется, что Владимир Гундяев скоро в своих речах будет выкрикивать в неутолимой ярости: «Кровь для Бога крови! Черепа для трона черепов! Слава Кхорну во веки веков! Хвала хаосу неделимому!».
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁
   Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

 4. Православная церковь — это зло. В отличие от Ватикана (центра католической церкви), Московский патриархат не признал свою вину и не попытался раскаяться за свои преступления. По сравнению со средневековыми зверствами Ватикана, православная церковь (Московский патриархат) белее кровожаден и жесток. В Европе рабство для европейцев отменили на момент ренессанса, а православная церковь удерживала доктрину рабства до 1861. года с некоторыми исключениями.
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *