FOTO: Una Taal

Noklausies novadnieces Lauras Rozenbergas Ziemassvētku singlu «Laime Tavā kabatā»

Tromboniste un dziedātāja Laura Rozenberga sadarbībā ar savu “muzikālo ģimeni” – grupu “Very Cool People” – laiž klajā jaunu Ziemassvētku dziesmu “Laime Tavā kabatā”.

Jaunās dziesmas mūzikas autors ir grupas “Very Cool People” saksofonists Māris Jēkabsons, bet tekstu sarakstījusi Laura. “Laime Tavā kabatā” aranžējumu Māris veidojis kopā ar grupas kolēģi, bundzinieku Andri Buiķi, kurš dziesmu arī miksējis, bet galarezultātu māsterējis Gatis Zaķis.

Laura Rozenberga iedziedājusi kā vokālu, tā bekvokālu, dziesmā piedalās arī Māris Jēkabsons (tenorsaksofons), Oskars Ozoliņš (trompete/flīgelhorns), Kristaps Lubovs (baritonsaksofons), Elvijs Grafcovs (ģitāra), Māris Vitkus (taustiņi), Jānis Olekšs (bass) un Andris Buiķis (bungas un perkusijas).

“Dziesma ir atgādinājums nepalaist garām tagadni,” saka Laura. “Atgādinājums gan pašai sev, gan citiem. Skaistums bieži vien ir detaļās, spējā kādam palīdzēt un uzdrošināties atvērties mīlestībai sev apkārt. Skaistums ir arī elpas vilcienā, jo tas nozīmē, ka esi dzīvs.”

Šādas dziesmas aizmetņi radās pēc 2020. gada decembrī izdotā “Very Cool People” Ziemassvētku singla “Kaladū”, kas ir Andra Buiķa un Lauras Rozenbergas kopdarbs. Šogad pavīdēja doma turpināt nu jau aizsākušos tradīciju un iepriecināt klausītājus ar jaunu Ziemassvētku dziesmu, kas arī veiksmīgi realizēta.

Jaunais singls jau noklausāms labākajās Latvijas radiostacijās un populārākajos mūzikas straumēšanas servisos.

 

 

 

Noderīgas saites

Spotify: https://open.spotify.com/track/53fetsxenSWTw1LJBN3Jve?si=7a38a4f219444077

Apple Music: https://music.apple.com/lv/album/laime-tavā-kabatā/1656435213?i=1656435214

YouTube Music: https://music.youtube.com/watch?v=2TBEkrPl2Eo

Amazon Music: https://music.amazon.com/albums/B0BNCB8K9T?%20marketplaceId=A3K6Y4MI8GDYMT&musicTerritory=LV&ref=dm_sh_1lxrt6C2uak4uYJDznwKLT0Gl

Komentāri

 1. Kristīgie Ziemassvētki nav latviešu svētki. Latvieši ir pagāni, kas godā senos Dievus un senās Dievietes. Mūsu Dievi ir aizmirsti. Tad kāpēc ir jāgodā Coca-Colas Santa Klausu? Jēga kāda? Bez cieņas, Skolnieciņš

  1. Kristieši pēc savas būtības ir kosmopolīti un globālisti. Viņi nostāda ebreju tautas kultūru augstāk par savas tautas kultūru, lai gan nekāda zinātniska pamatojuma, ka ebreju tautas lietotā pasaules koncepcija ir patiesa. Pierādījumu tik tiešām nav, jo reliģija nav nedz zinātniskie pierādāma, nedz zinātniski apstrīdama. Tu vari ticēt kristiešu Dievam (ebreju cilts Dievam Jahvem/Jehovam), bet Tu vari ticēt Skandināvu Dieviem – Dievam Toram, Dievam Odinam, Dievam Tīram, Dievam Baldram, Dievam Lokijam, Dievietēm Normām, Dievietei Hēlai, Dievietei Frejai, osim Iggrasilam un citiem Dieviem un citām Dievietēm. Abi šie ticības varianti būs pareizi. Vienīgi viduslaiku kristieši viduslaikos veica Eiropas tautu genocīdu un aparteīdu, bet neopagāni no asatru reliģijas neko tādu nav veikuši un netaisās veikt. Un tā ir visa atšķirība. Es esmu par ticības brīvību un ticības daudzveidību.
   Ar cieņu, Skolnieciņš

 2. Tas ir mīļi, ka cilvēki līksmo un svin svētkus. Tas ir bezgala jauki, tomēr mani vienmēr ir uztraucis Ziemassvētku saturs. Kas ir Ziemassvētki? Ziemassvētki ir Ziemas saulgriežu svētki, kuros godā senos Dievus un senās Dievietes. Latvieši pēc senajām dievturu tradīcijām godā Latvju Dievus. Kāds sakars Ziemassvētkiem ir ar Jēzu Kristu? It ne kāds! Pirmie kristieši rabīna Jēzus Kristus (ja vien šāds senebreju mitoloģijas personāžs dzīvē vispār eksistēja…) dzimšanas dienu atzīmēja kaut kur martā. Bet tad dažus gadsimtus pēc rabīna Jēzus Kristus nāves baznīcēni nolēma svinēt šos svētkus ziemā.
  Ar cieņu pret politeismu, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

 3. Komentārs par Levita kunga vizīti Nācaretē. Tas ir jauki, ka prezidenta kungs Egils Levits kā ebreju tautas pārstāvis godā senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu. Tas ir jauki, ka prezidenta kungs Egils Levits kā ebreju tautas pārstāvis godā savas tautas kultūru. Tikai ir viena mazmazītiņa nianse. Te ir Latvija, te nav Izraēla. Te ir Baltu zemes, un latvieši ir baltu tauta. Latviešiem ar etniskajiem semītiem nav ne mazākā sakara. Pirmie ebreji Baltu zemēs ienāca krusta karu laikā līdz ar krustnešiem sākot no 12. gadsimta vidus. Latvieši ir pagāni.
  Ar cieņu pret politeismu (daudzievību; pagānismu), Skolnieciņš

 4. Es esmu pagāns. Es esmu par mieru un saticību pasaulē. Es esmu par draudzību un mierīgu līdzās pastāvēšanu starp dažādām tautām, starp dažādu ticību cilvēkiem. Tomēr mani apbēdina, ka Egils Levits nerūpējas par latviešu tautas likumīgajām interesēm. Latviešu tauta no savas naudiņas uztur prezidenta kungu. Un 40 000 000 eiro atdošana apšaubāmas reputācijas cilvēkiem, manuprāt, nebija prātīgs lēmums. Ar cieņu, Skolnieciņš

 5. Patiess prieks par mūsu novada talantīgajiem jauniešiem un, ka jau esošajai Ziemassvētku klasikai nāk klāt arī mūsu pašu radītās Ziemassvētku dziesmas un skaņdarbi.

  Nu bet mūžīgajam sazvērestības teoriju fanam Skolnieciņam gribas pajautāt, ko pats esi radījis, ka te laid savu diareju.
  Kaut gan man arvien vairāk nostiprinās pārliecība, ka viņš nemaz nav reāls un pie pilnas apziņas esošs cilvēks , bet gan teksta spamu bots, jo pārāk vienveidīgi un robotiski teksti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *