Engures saieta nams

Nedēļas nogalē Tukuma pusē – tirgus, svētki un teātris

Jau šajā nedēļas nogalē tiek atklāta pagastsvētku sezona, kā arī var paspēt apmeklēt tirdziņu Pūrē un noskatīties teātri Engurē.

Jau šodien, 20. maijā,  no 15.00 Rīgas-Ventspils šosejas malā norisināsies Pūres vakartirgus. No 18.00 būs tirgus lustes kopā ar folkloras kopām un deju kolektīviem.

 

Savukārt Jaunsātos šodien, 20. maijā 16.00 tautas namā būs Ģimenes dienai veltīts koncerts. Piedalīsies Jaunsātu skolas kolektīvu dalībnieki un tautas nama bērnu amatiermākslas kolektīvi.

 

Šovakar, 20. maijā Matkulē būs deju koncerts, kurā apvienosies seši dažādu paaudžu kolektīvi. Pēc koncerta – balle, ko spēlē Elmārs Sarkans.  Koncerta sākums pulksten 20.00.

 

Nedēļas nogalē, 21. maijā, pie Engures saieta nama notiks pasākums «Vasara manā pagalmā». Jau no 17.00 būs radoša darbošanās, izmantojot dabas materiālus, kā arī vides aktivitātes kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Bet 18.00 sāksies koncerts, kurā uzstāsies Engures mūzikas un mākslas skolas ansamblis, kā arī Anastasija Jatsenko no Ukrainas. Vakara noslēgumā – teātra izrāde «Krāmu tirgus». Līdzi jāņem pledi ērtākai sēdēšanai.

 

Tāpat 21. maijā pagastsvētku sezonu tradicionāli atklās Zante, šoreiz aicinot tērpties pēc iespējas oranžāk. Svētku programmā: 11.00 sporta laukumā – atklāšana, kā arī teju visas dienas garumā – līdz 16.00 – te notiks dažādas sportiskas aktivitātes kā lieliem, tā maziem; līdz 14.00 būs iespēja iegūt hennas tetovējumu, nogaršot oranžu kokteili un iepirkties svētku tirdziņā «Ražots Zantē» (Tirgotāji var pieteikties: 29753797); līdz 17.00 – bumbiņu baseins un piepūšamā pils; būs atrakcija – brīvais kritiens; no 15.00 līdz 16.00 Zantē viesosies rokeri no motokluba «Nekādi labie»; 16.00 – svētku zupa; kultūras namā – foto izstāde «Mīļdzīvnieki»; 19.00 – svētku koncerts kopā ar muzikālā šova «X-faktors» dalībniekiem Grētu Grantiņu un Viktoru Buntovski; 22.00 – ballīte, ko spēlēs Banchiks (Artūrs Bānis).

 

22. maijā savukārt var doties uz Slampi, kur būs kono diena –  14.00 izrādīs multfilmu «Ceļojums uz mēness» (2 eiro), bet 16.00 filma «Saki jā!» (3 eiro).

 

Ar plānoto pasākumu kalendāru iespējams iepazīties arī ŠEIT=======>>>>>>>>

 

Komentāri

  1. Kā jau parasti visur dažādi pasākumi, Tukums kā bedrē tā bedrē, nākamnedēļ lielpilsētā Kandavā svētki, bet būs Tukumā.

  2. Nu kas tad vainīgs,ja pamazām no darba aiziet kultūras jomas profesionāļi un kopējo kultūras pārvaldi vada tikai uz papīra,lai būtu ķeksītis ka viss notiek.Vadībai kultūra nav vajadzīga,jo pašuem tas neintresē.Ja vadibai kultūra neintresē,tad pamazām nokritīsim atpakaļ kultūrā no kurais aizmukām pirm vairāk kā 30 gadiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *