Nedēļas nogalē Tukuma pusē

Novembris klāt, un šur tur jau pavīd ziņas par Valsts svētku svinībām. Bet – pacietību! Arī šajā nedēļas nogalē ir daudz un dažādu pasākumu, kas mudina doties laukā no mājām.

Tikšanās ar māksliniekiem

Tā, 5. novembrī, 14.00 Tukuma mākslas muzejā būs sarunas par mākslu kā papildinājums Tukuma Mākslinieku grupas 40 gadu jubilejas izstādei «Pērles». Klātienē būs iespēja sastapt pašus māksliniekus: Ingemāru Treiju, Lindu Strujevicu, Anitu Melderi, Ilzi un Albertu Pauliņiem, Katrīnu Levāni, Ivonnu Bredovsku un Romanu Jakovenko. Un būs iespēja uzzināt par viņu darbu, idejām, sapņiem un plāniem.

Jubilejas koncerti, bet – ne tikai

Ar koncertu Slampes kultūras pilī turpinās arī leģendārās grupas «Menuets» 55 pastāvēšanas gadu svinības. Koncerts jau šovakar – 3. novembrī, 19.00.

Bet rīt, 4. novembrī, 18.00 Tukuma kultūras namā uz koncertu «Deviņvīru spēks» aicina grupa «Auļi», kas šogad atzīmē savu 20. dzimšana dienu.

Nedēļu noslēdzot,  5. novembrī, 16.00 Tukuma kultūras namā būs ambientās etnomūzikas grupas «Rāmi Riti» koncerts. Tiek solīts, ka tā būs iespēja nokļūt senču viedajā pasaules redzējumā, uztver spēku un laikam pāri ejošo gudrību.

Savukārt Šlokenbekas muižā 5. novembrī 18.00 būs iespēja gan izsmieties, gan arī dziedāt no sirds kopā ar Dailes teātra aktieriem Andri Buli un Gintu Grāveli. Pasākums notiks pie galdiņiem.

Mūzika disko gaismās un spokošanās

  1. un 4. novembrī Tukuma klubā «Lemon Club» būs Vintage disco nedēļas nogale. Bet «Disco Mojito» piektdien dejas, sestdien – dzīvā mūzika kopā ar grupu «TukStreet Boys» jeb «Tukuma ielu zēniem».

Pa to laiku Matkulē jau 3. novembrī 22.00 Halovīnu karnevāls jeb gada spocīgākā balle. Spēlēs «Lustīgais blūmīzers», un apmeklētāji tiek gaidīti spocīgos tērpos.

Mošķi un pilsētas ielas

Turpinot tematiku, līdz pat 5. novembrim spoki, skeleti, zirnekļi, sikspārņi un citi mošķīši apmeklētājus gaidīs arī «Apgrieztajā mājā» Smārdes pagastā. Arī Slampē vēl rīt, 4. novembrī, līdz 23.00 var pagūt ielūkoties mazliet biedējošajā, bet muzikāli piesātinātajā, gaismu ēnām bagātajā kinopilsētiņā «Cinevilla».

Visbeidzot brīvdienās aktīvi izkustēties aicina biedrība «Līdzvērtība». Proti, 5. novembrī 12.00 Brīvības laukumā, Tukumā, būs starts fotoorientēšanās sacensībām. Finišs paredzēts 14.00 Raudas ielā 12A.

Informāciju sniedza Tukuma TIC, apdarināja – Liena Trēde

Komentāri

  1. Pilnīgs piiii,palasot kārtējo Tukuma izklaižu repertuāru….ja nebūtu privātais Lemon clubs,parejais viss ir totāli pensionāru ,visnotaļ jau jauki,bet ko darīt pilsetas jaunajiem cilvekiem,neko,jabrauc no Tukuma ārā un tā gadu no gada,pilniiigs piiiiii

    1. Ko tu murgo,visu laiku kaut kas notiek Tukumā un rajonā!Bet vienmēr jau būs tādi kā tu,kur ir laipni aicināti braukt prom no šejienes…

  2. Auļi- super.. Tik labs koncerts visām paaudzēm Tukumā sen nav bijis. Augsta inteliģence, stāja un iedvesma.Sajūta, ka bijām ceļojumā. Paldies par iespēju.

  3. Kāpēc nav balle Tukumā 18 novembrī. Pagastos ballējas,mums kaut kāds koncerts ar ielūgumiem. Un p.s.-tauta grib salūtu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *