FOTO: Aivita Valdmane

Nedēļas nogale Tukuma pusē

Šīs nedēļas nogale piedāvā īpaši plašu pasākumu klāstu Tukuma pusē. Būs pasākumi gan bērniem, gan arī viņu vecākiem. Varēs ballēties, izbraukt orientēšanās spēli un nodoties spocīgi-jocīgām izdarībām.

Izrādes un citi pasākumi bērniem

  1. oktobrī 11.00 Tukuma pilsētas Kultūras namā ar izrādi «Tuk, tuk, tuk… esmu klāt!» viesosies raidījuma «Ukuleles» dalībnieki.

Lai gan par Halovīna atzīmējams vien oktobra nogalē, Smārdes Apgrieztajā mājā tie atdzīvosies jau šajā nedēļas nogalē! Spoki, skeleti, zirnekļi, sikspārņi un citi mošķi varētu likt domāt, ka būs bailīgi. Tikai ne Halovīna laikā un tikai ne Apgrieztajā mājā. Baidīšanās būs, bet daudz vairāk būšot prieka un smieklu! Gaidīti tiks arī viesi maskās, tērpos, rotājumos un baidīti tiks gan lieli, gan mazi. Vairāk informācijas pa tālruni 28808606, info@apgrieztamaja.lv.

Dejas un smiekli

Komiķis Jānis Kreičmanis ar savu jauno stand-up komēdijas izrādi «Pirmās ūsas» būs sastopams Tumes kultūras namā 21. oktobrī 19.00. Kamēr citi nevar izlemt starp ģimenes pieaugumu vai suni, Jānis nevar saprast, kādā krāsa pirkt jauno skūteri. Vēl pirms tam un Tukumā – 20. oktobrī 19.00 Tukuma kultūras namā būs deju skolas «Demo» iedvesmas stāsti. Kā stāsta uzveduma rīkotāji, šo uzvedumu raksturo vieglums un vienkāršība. Ar humoru un nelielu ironiju tiks stāstīti trīs īpaši deju stāsti, kas ļaus piedzīvot neaizmirstamas emocijas caur mīlestības un kustības pieskārienu dejā. Tajā pašā laikā Vānē, 20. oktobrī 19.00, kultūras nama zālē tiks demonstrēta viena no jaunākajām un «Oskara» balvai izvirzītājām Latvijas spēlfilmām – «Mana brīvība». Bet atkal pie dejas – 21. oktobrī 18.00 Kandavas kultūras namā notiks vidējās paaudzes deju kolektīva «Ozolāji» deju koncerts, kurā uzstāsies arī draugu kolektīvi.

Rudens ritmiem

Nedēļas nogalē arī daudz koncertu visdažādākajām gaumē. Tā jau šovakar, 20. oktobrī 19.00 Lapmežciemā uzstāsies ģitārists Mārcis Auziņš. Savukārt viena no jaudīgākajām latviešu rokgrupām «Dzelzs vilks», atzīmējot vairāk nekā 30 gadus uz skatuves un svinot nesen iznākušo albumu «Jauni» uzstāsies Tukumā – 21. oktobrī pulksten 19.00. Šajā vakarā un kluba «Lemon» 21. oktobrī viesosies «Ufo» ar grupu. Savukārt brīnišķīgās balss īpašniece, dziedātāja Samanta Tīna ielūdz uz atklātiem un personiskiem dzīves stāstu akustiskiem tūres koncertiem «Vēstule Tev». Dziedātāja, svinot albuma iznākšanu, dosies pie saviem klausītājiem, tostarp Jaunmoku pili, kur 21.oktobrī 19.00 varēs baudīt viņas uzstāšanos. Visbeidzot Slampes kultūras pilī, noslēdzot nedēļu, 22. oktobrī  17.00 būs izrādē, kas radīta, balstoties uz labi zināmiem pasaules hitiem latviešu, čigānu un citās valodās.

Atgādinām, ka 20. oktobrī pulksten 21.00 Zantes kultūras namā būs karaoke dziesmu un deju vakars. Par mūziku parūpēsies DJ Ingus. Bet 21. oktobrī 21.00 un Lapmežciemā «Pepsi Night Party», kurā skanēs labākā astoņdesmito, deviņdesmito un divtūkstošo gadu mūzika.

Aktivitātes dabā

Visbeidzot, rudeni iespējas baudīt arī dabā. Tā Sestdien, 21. oktobrī visi tiek aicināti uz Kandavu un tās tuvāko apkārtni, lai četrās stundās iepazītu šo Latvijas gabaliņu no cita skatu punkta. Informācija par braucienu un komandu reģistrēšanās www.mazais.brauciens.lv. Dodies pārgājienā 22. oktobrī būs iespēja Zantes pagastu un uzzināsi ne vien, kur ir Vepru ala un Dimžavu dīķis, bet iepazīsi arī tuvāk pagastu kopā ar Intu Neicinieci. Tikšanās vieta: Zantes kultūras nams. Tikšanās laiks: 12.00. Vairāk informācijas pa tālruni 29753797.

Bet nedēļas noslēgumā, 22. oktobrī no 11.00 līdz 15.00 visi laipni gaidīti ikmēneša mājražotāju pie Vānes pagasta kultūras nama!

Ziņas sniedza Tukuma tūrisma informācijas centrs, apdarināja Liena Trēde

 

Komentāri

  1. Liene, paldies par notikumu izklāstu! Vairākas reizes pārlasot, domās vietām pamainot vārdus, vajadzīgās vietās ieliekot vai citviet izņemot komatus, uzrakstīto saprast var. Bet… vai tā jābūt? Pēdējā laikā reti var lasīt stilistiski un gramatiski perfekti uzrakstītus rakstus… Cik tālu var aiziet tādā daļējā analfabētismā, ja pat žurnālisti neprot rakstīt… Vai varbūt šie rakstītāji nemaz nav žurnālisti, bet, kā tagad modē, blogeri – pašdarbnieki? Ja nu tomēr ir jāraksta, bet pašam nav pārliecības par savām zināšanām gramatikā, varbūt vajag palūgt kādu zinātāju, lai izlasa, lai palabo…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *