Mīlestības svētku gaidās Tukuma pusē

Meteņi ir pavasara gaidīšanas svētki, kas vienlaikus arī ir nosacīts viduspunkts starp ziemas un pavasara saulgriežiem. Šajā nedēļas nogalē būs iespēja svinēt gan Meteņdienu, gan arī gatavoties Mīlestības svētkiem. Ieskaties pasākumu apkopojumā un saplāno savu nedēļas nogali!

Kino 

9.februārī pulksten 16:00 Tumes kultūras namā paši mazākie kino skatītāji tiks iepriecināti ar animācijas filmu “Brīnummārīte un Melnais kaķis”. Ieeja 2 EUR. Adrese: Tumes kultūras nams, Pasta iela 1A, Tume, Tumes pagasts, Tukuma novads.

  1. februārī plkst. 19.00 Vānes kultūras namā tiks izrādīta latviešu filma “Pastkarte no Romas”. Ieeja 3 EUR. Adrese: Gaismiņas, Vāne, Vānespagasts, Tukuma novads.
  2. februārī pulksten 14.00 Slampes Kultūras pilī skatāma multfilma bērniem “Brīnummārīte un Melnais kaķis”. Ieejas biļete 2 EUR.  Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novads.

Pirmās Valentīndienas balles

9.februārī pulksten 21:00 Zentenes kultūras namā būs Valentīndienas balle ar Māri Blāzi. . Adrese: Zentenes kultūras nams, “Gobas” Sēmes pagasts, Tukuma novads.

Džūkstes kultūras namā mīlestības dienas ieskaņas koncerts 10.februārī pulksten 18:00 ar Mārtiņu Kanteru. . Adrese: Džūkstes Biedrību nams, Džūkstes pagasts, Tukuma novads.

Māris Sloka un grupa “Klaidonis” aicina uz Mīlestības balli 10.februārī pulksten 21:00 Šlokenbekas muižā. Ierašanās sārti rozā cepurē vai elegantā galvasrotā. . Biļešu iegāde un galdiņu rezervācija pa tālruni 28301020. Adrese: Šlokenbekas muižas ansamblis, Milzkalne, Smārdes pagasts, Tukuma novads.

Sportiskās aktivitātes

  1. februārī pulksten 19:00 Džūkstes Kultūras namā norisināsies atklātais Zoles turnīrs. Dalības maksa 5 EUR. Adrese: Džūkstes Biedrību nams, Džūkstes pagasts, Tukuma novads.

Trektours aicina doties pārgājienā 10.februārī pa Tukuma pusi. Ir iespēja izvēlēties sev piemērotu pārgājiena garumu: 13, 25 vai 37km. Starta un finiša vieta: Brīvības laukums 10, Tukums. Sākuma laiks katram no maršrutiem: 13 KM: starts no 08:00 līdz 13:00, finišs: līdz 17:00; 25 KM: starts no 08:00 līdz 12:00, finišs: līdz 20:00; 37 KM: starts no 08:00 līdz 11:00 finišs: līdz 21:00. Reģistrēšanās un plašāka informācija par pārgājienu trektours.lv/trektours-tukuma24/. Starta adrese: Brīvības laukums 10, Tukums.

Pasākumi humora cienītājiem

Dodies uz pozitīvi uzlādējošu un izklaidējošu humora vakaru Tukuma pilsētas Kultūras namā. Šajā vakarā tev būs iespēja izbaudīt lieliskās un neatkārtojamās Baibas Sipenieces – Gavares humora un piedzīvojumu pilnos stāstus un improvizācijas teātri DIVAS, kas ar savu improvizācijas izrādi, aizvedīs tevi priekpilnu emociju piedzīvojumā. Pirms pasākuma un pasākuma starpbrīdī, varēsiet baudīt uzkodas un dzērienus kokteiļbārā. Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv.  Pasākuma sākums 10. februārī ir pulksten 18:00, ieeja no 17:00. Vairāk informācijas pa tālruni 20062277, www.tukumakn.lv. Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums.

Ķīniešu jaunajā gadā, 10.februārī pulksten 18:00 esi mīļi gaidīts uz šovu “Kandavnieks dzied maskā”, kur humoristisko šovu vadīs UFO jeb Kaspars Upacieris. Darbosies arī kafejnīca “Nāriņa”. R. Vairāk informācijas www.kandava.lv. Adrese: Kandavas kultūras nams, Lielā iela 28, Kandava.

Kultūra un māksla

  1. februārī pulksten 13:00 Zantes skolas parkā Meteņdiena kopā ar folkloras kopu “Vācelīte”. Adrese: Zantes kultūras nams un bibliotēka, Skolas iela 6, Zantes pagasts, Tukums.

Vēl Līdz 10 .februārim Viesatu pagasta bibliotēkā var apskatīt foto izstādi “Viesatu kultūras nama tradīciju ansamblim “Viesi”-10 gadi. Foto izstādē aplūkojamas fotogrāfijas no dažādiem pasākumiem un notikumiem, kuros piedalījies tradīciju ansamblis. Adrese: “Viekaļas”, Viesatas, Viesatu pagasts, Tukuma novads.

11.februārī pulksten 13:00 Pūres Kultūras namā senioru amatiermākslas kolektīvu sadraudzības koncerts “Sveču gaismā”. Ieeja bez maksas. Adrese: “Vārpas”, Pūres pagasts, Tukuma novads.

 

 

 

 

Komentāri

  1. Ir sestdienas vakars.pacelsim draugi vina glazes par milestibu muza garumaa..lai ta nekad nebeidzas..pat brienot cauri puteniem un erkskiem.priekiem un bedam..dienam un nedienam.laimei un nelaimei…kura spej padarit to vel stipraku .sajutot vienmer otra plecu.ka stipru klinti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *