Mīlestības pilnākās nedēļas nogales pasākumi Tukuma novadā

Valentīndiena ir kopā būšanas laiks un vēl viena iespēja pateikt saviem mīļajiem, tuvajiem, cik ļoti viņus mīlam. Svētku nekad nevar būt par daudz, tāpēc aicinām doties ārā, izbaudīt šo dienu kopā, apmeklējot arī pasākumus Tukuma novadā.

Mīlestība virmo gaisā

Šogad, jau otro gadu pēc kārtas, Jaunmoku pils aicina pārus un ģimenes baudīt mīlestības svētkus pasākumā “Randiņš muzejā”. 14., 17. un 18. februārī īpašā atmosfērā, piedaloties dažādās aktivitātēs un baudot kino, koncertu vai četru kārtu maltīti, ikvienam  būs iespēja vienlaikus sajust vēstures un kultūras mantojuma elpu apvienojumā ar mūsdienu randiņu tradīcijām.  “Randiņš muzejā” notiks trīs dienas – Valentīndienā, 14. februārī, plkst. 18.00, 17. februārī plkst. 16.00 un 18. februārī plkst. 12.00. Vēlamie laiki jārezervē iepriekš Jaunmoku pils mājas lapā www.jaunmokupils.lv sadaļā “Veikals”. Randiņu vietu skaits ir ierobežots.  Vairāk informācijas www.jaunmokupils.lv

Mīlestība iet caur vēderu

Interesanti, atraktīvi un mīļi uzdevumi jeb Valentīndiena un šokolāde Šokolādes muzejā Pūrē! Cenā iekļauta radoša darbošanās ar šokolādi, filmiņas skatīšanās un siltas, gardas šokolādes degustācija! Muzejs parūpējies arī par īpašu foto stūrīti, lai taptu mīļas un saldas kopbildes. Pasākuma ilgums: 2 stundas.  Rezervē dalību, zvanot uz 22100042 vai rakstot uz muzejs@purechocolate.lv.

Savukārt, sestdien, 17.februārī, Kandavas novadpētniecības muzejs gaidīs tevi uz starptautisko pankūku dienu no pulksten 10:00 – 16:00. Vairāk informācijas www.kandava.lv

Mīlestībai patīk labie darbi

Februāris ir zināms kā mitrāju mēnesis un tam par godu uz talku “Savīti dzīvībā. Mitrāji un cilvēks” tiek aicināti gan vietējie Ķemeru Nacionālā parka iedzīvotāji, gan jebkuri citi interesenti, kuri ir gatavi veikt fizisku darbu, lai palīdzētu mērķtiecīgi apsaimniekot Kaņiera ezera zāļu purvus un niedrājus. Tā būs lieliska iespēja aktīvi pavadīt dienu dabā, vienlaikus no Dabas aizsardzības pārvaldes ekspertiem uzzinot vairāk gan par Kaņiera ezeru, gan mitrājiem kopumā. Talkas gaitā ir paredzēts novākt niedru un krūmu apaugumu, jo, ja tas netiek darīts, mitrāju platības gadu gaitā aizaug un degradējas. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta, to darot tiekamiesdaba.lv notikumu kalendārā: https://www.tiekamiesdaba.lv/lv/pasakumi/apply/423. Vairāk informācijas pa tālruni 28487565.

Mīlestība ciena sportu

  1. februārī pulksten 19:00 Cēres sporta hallē norisināsies “Cēres kauss florbolā” 2. posms. Sīkāka informācija un pieteikšanās līdz 14. februārim pa tālruni 26239843. 

Bet Tukumā tiekamies 17.februārī Tukuma Sporta hallē pulksten 19:00, kur esi aicināts atbalstīt tukumniekus! Spēlēs FK TUKUMS pret SALASPILS FA!

Februārī arī Kandavas sporta hallē turpinās sportiskās aktivitātes. Kandavas pilsētas čempionāts basketbolā būs 18. februārī no pulksten 13:00.

Mīlestības pilns ir brīvdienu kino

17.februārī plkst.17.00 Lapmežciema tautas namā būs skatāma filma “Pastkarte no Romas”. Ieeja 3 EUR. A

Šo pašu filmu “Pastkarte no Romas” 17.februārī pulksten 19:00 varēs noskatīties arī Zantes kultūras namā. Ieeja 3 EUR. 

Savukārt, 18.februārī pulksten 12:00 Pūres Kultūras namā būs skatāma animācijas filma “Tauriņa stāsts”, kas patiks pašiem mazākajiem kino cienītājiem. Ieejas maksa 2 EUR. A

Arī Vānes kultūras nams izrādīs daudzsēriju komēdiju “Pansija pilī”. 18. februārī pulksten 17:00 būs noskatāma seriāla 1. un 2. sērija. Ieejas maksa 3 EUR. 

Tukuma pilsētas Kultūras nams Kino dienas ietvaros piedāvā ģimenes piedzīvojumu filmu “Džungļu patruļa 2”, kas pašiem mazākajiem skatītājiem ļaus atrisināt noslēpumus, glābt džungļu iemītniekus kopā ar Morisu un draugiem 18.februārī pulksten 13:00. Ieeja 3 EUR. Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā. Vairāk informācijas www.tukumakn.lv

Kino dienas turpinājumā 18.februārī pulksten 16.00 Tukuma pilsētas Kultūras namā būs skatāma filma “Pastkarte no Romas”. Ieeja 4 EUR. Pēc filmas seansa tikšanās ar tās veidotājiem.

Koncerti mīlestības skaņās

Aktieris, dziesminieks Varis Vētra aicina uz mīlestības pilnu autorkoncertu “Viena mirkļa dēļ” 16.februārī pulksten 19:00 Kandavas kultūras namā. I Vairāk informācijas www.kandava.lv

Arī Šlokenbekas muižas krodziņā turpinās jaudīgi iesāktā muzikālo vakaru sērija ar Reiņa Jaunā koncertu 17.februārī pulksten 17:00. Ieeja 5 EUR. Biļešu, galdiņa rezervācija pa tālruni 29904147. 

Bet cilvēka un dabas mijiedarbības poētiska apcere būs piedzīvojama Jaunmoku pilī 18. februārī pulksten 15:00 kamermūzikas koncertā “Debesis. Gaiss. Vējš.”. Uz skatuves satiksies Trio Spectrum – dziedātāja Agnese Pauniņa, flautiste Liene Denisjuka – Straupe un pianiste Kristīne Paula. Koncertā pamīšus skanēs gan franču, gan latviešu komponistu darbi, kas šajā kombinācijā brīnišķīgi izcels katra skaņdarba unikālās krāsas un saturisko vēstījumu. Vairāk informācijas www.jaunmokupils.lv. A

Mīlestība Valentīndienas ballēs

Mīlestības dienas balle 16.februārī būs Tumes kultūras namā, kur no pulksten 21:00 spēlēs grupa “Zelta Kniede”. Dress kods: sarkans, rozā, melns. Galdiņu rezervācija pa tālruni 26332401. Biļešu iegāde Biļešu Paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv. Adrese: Tumes kultūras nams, Pasta iela 1A, Tume, Tumes pagasts, Tukuma novads.

  1. februārī no pulksten 22.00 līdz 3.00 arī Matkules kultūras namā būs Valentīndienas balle. Spēlēs Rikardions. Galdiņu rezervācija, zvanot uz tālruni 25772208. I

Bet 17. februārī pulksten 21:00 Valentīndienas balle būs Valdeķu kultūras namā – kopā ar grupu “Pipari”.

Savukārt Džūkstē Mīlestības dienas ietvaros būs gan senioru deju kolektīva “Džūkste” jubilejas koncerts, gan arī balle “Veca mīlestība nerūs” ar Aneti Porgu. Koncerts būs 17.februārī pulksten 17:00, balle no pulksten 22:00 Džūkstes kultūras namā.

Arī Jaunpils kultūras centrs aicina uz lielisku Mīlestības balli  – 17.februārī pulksten 22:00 Jaunpils pils lielajā zālē kopā ar grupu “NO BOUNDARIES”.

Mīlestības pilnas brīvdienas teātra cienītājiem

  1. februārī pulksten 9:30 Zantes kultūras namā būs skatāma Cēres bērnu un jauniešu teātra “Pastarītis” izrāde “SNIEGA KARALIENE”. Ieeja 3 EUR. 

Bet Vānes amatierteātra nopietni nenopietnā izrāde “Cik dažādi esam” būs skatāma Zemītes tautas namā 17.februārī pulksten 13:00. Ieeja 2 EUR. 

Šo pašu izrādi – “Cik dažādi esam” 17. februārī pulksten 16.00 varēs noskatīties arī Cēres pamatskolā.

Mīļas, radošās nodarbes un citi pasākumi

Trauku izgatavošanas meistarklase ar Vitu Pavlovsku Irlavas kultūras namā 16.februārī pulksten 18:00.

Amatnieku un mājražotāju tirdziņš 17.februārī Irlavas “Ostiņās” no pulksten 11:00 līdz 14:00.

  1. februārī no pulksten 11:00 līdz 15:00 laukumā pie Vānes kultūras nama būs ikmēneša tirdziņš. Vairāk informācijas pa tālruni 29482777. 

Mīļiem, sirsnīgiem notikumiem bagātu nedēļas nogali!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentāri

  1. Manaa gimenee neatzimee ievazatus svesu kulturu svetkus.ne helovinus he valentindienu..jo sie kulturu ievazatie surogati pamazam izstum tautas tradicijas..protams katrs svin ko grib.ta ir briva izvele.valentindiena man skiet tada sekla vienas dienas juutu izradisana ar plastnasas sirsninu un visadu banalu atributu pieskanu un komercialu saldumu piedevas garsu..valentindiena nav he gimenes ne bernudarza audzeknu milestibas diena.kuri pasi nezina vairs ko svin…tas ir vairak ka smiekligi.. ta.vairak attiecinama uz divu pueaugusu cilveku attiecibam…uzskatu ka jutam un milestibai starp diviem cilvekuem ir jabut katru dienu un katraai dienai jabut ipasai..patiesa milestiba ir klusa..ta dod neko neprasot pretim..kas mit sirdi ..neskatoties uz erkskiem kuriem dzivee cauri jabrien jo dzive nav tikai rozu lauks.milestiba ir attiecibas muuza garumaa.tas.ir pieradijums tai….man isti jutu un milestibas svetki ir katreiz kad no arzemem atbrauc meita ar mazmeitu..tas ir reti.kad kopaa pavadam so is laiku si laimes sajuta nav aprakstama kas savilno lidz asaram skirsanas bridii..aizbraucot..doma.cik maz tomer mes esam kopaa…bet dzive ir iisa.mani ikdienas svetku sajutu rada dels kurs atbrauc palidzet paciemoties tapat vien parunat..kas zin kada vel mus sagaida nakotne..kas hezinama nak..milestibu nevajag izradit ar seju aplimetam sirsninam un konfejsu kasti rokas..milestibu japierada ar darbiem tuvako cilveku labaa.palidzot.esot klat kad visvairak ta tam pietrukst.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *