Lieldienas Tukuma novadā aicina pavadīt laiku ar ģimeni

Ikkatrs zina, ka Lieldienās ir jāšūpojas – tad visu gadu miegs nenāks un odi nekodīšot. Kādus ticējumus vēl zini par šiem svētkiem? Lieldienas rītā, saulei lecot, jāmazgā mute, jo tad tiekot skaists. Nu, kad mute nomazgāta, var doties svinēt Lieldienas. Kur Tukuma novadā to darīt kopā ar ģimeni?

Ļaujies radošām nodarbēm svētku gaidās

 

 1. martā pulksten 17.30 Viesatu Kultūras namā būs Lieldienu dekora darināšanas meistarklase “Maizes cepšana” ar meistari Irēnu Dauksti. Maizīti kopā tiks gan cepta, gan degustēta. Pieteikšanās līdz 26. martam pa tālruni 20249771 (Agita). Lai būtu vakars piepildītāks, lūgums katram dalībniekam līdzi paņemt “našķi” no sava pagraba. Adrese: Viesatu kultūras nams, “Viekaļas”, Viesatas, Viesatu pag., Tukuma novads.

 

Zied pasaule, čivina putni un smaržo gaiss! Zini pēc kā? Pēc šokolādes, jo tā palīdz radīt laimes hormonus. 30. martā, pulksten 12:00 Lieldienās Šokolādes muzejā Pūrē Pavasara Pele un Saulainais Zaķis būs sagatavojuši draudzīgu izkustēšanos, jautrus izaicinājumus, veiklu cilpošanu un, protams, olu ripināšanu! Šokolādes radošajā darbnīcā būs siltas šokolādes degustācija un gardu šokolādes kārumu gatavošana. Ņem līdzi paša krāsotās olas. Gan to, kas vistālāk ripos, gan to, kas pati skaistākā! Iespēja laimēt šokolādes dāvanas! Rezervē dalību, zvanot uz 22100042 vai rakstot uz muzejs@purechocolate.lv. 

 

Iepērcies Lieldienu tirdziņā

 

Visu Lieldienu svētku galdam nepieciešamo, kā arī kaut ko sevis un savu mīļo palutināšanai varēs atrast Lielās Piektdienas tirdziņā Engurē 29.martā no pulksten 9:00! Adrese: Engures tirdziņš, Labiešu iela 2, Engure, Engures pagasts, Tukuma novads.

 

Baudi koncertus Tukuma Sv.Trīsvienības luterāņu baznīcā

 

29.martā pulksten 19:00 Tukuma Sv.Trīsvienības baznīcā izskanēs īpašs dziesmu cikls “Mana dvēsele ir noskumusi”, piedaloties sieviešu korim “Noktirne” ar ērģelēm. Muzicēs Rihards Dubra.

 

1.aprīlī pulksten 17:00 baznīcā izskanēs Riharda Saules un Justa Liepiņa Lieldienu akustiskais koncerts “Cita gaisma”. Koncertprogramma “Cita Gaisma” – tās ir pārdomas mūzikā par cilvēkam svarīgām tēmām, kā dzīve un nāve, cerība, ticība un mīlestība. Starp tādām zināmām kompozīcijām, kā “Kvazimodo dziedājums “ (no Z.Liepiņa operas “Parīzes Dievmātes katedrāle”), “Pie Jesu” (E.L.Vēbers), “Too Much Love Will Kill You” (Queen), skanēs arī Riharda Saules dziesmas “Cita Gaisma”, “Mēs esam šai zemē” u.c. Adrese: Sv.Trīsvienības baznīca, Brīvības laukums 1, Tukums.

 

Dejo Pavasara ballēs!

 

Lielās Piektdienas balle Matkules kultūras namā ar grupu “Dakota” būs 29.martā no pulksten 22:00. Galdiņu rezervācija pa tālruni 25772208.

 

Bet 31.martā pulksten 22.00 Pavasara balle ar grupu “De Light” būs Slampes Kultūras pilī.  Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Slampes Kultūras pils kasē. Galdiņu rezervācija līdz 27. martam zvanot pa tālruni 20005704.

 

Izkusties svaigā gaisā!

 

Tāda iespēja būs 30. martā pulksten 13.00, piedaloties Pārgājienu seriāla “Soli pa solim pa Engures pagastu” 1. posmā “Lieldienu pārgājiens” Engurē. Starts Engures Zušuciema parkā. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Dalība pasākumā bez maksas. Adrese: Engures kultūras nams/Zušuciema parks, Jūras iela 85, Engure, Tukuma novads.

 

Svini Pirmās Lieldienas!

 

Tradicionālo svētku svinības ienāks tieši Pirmajās Lieldienās Tukuma pilsētā! Lieldienu izdarības, radošās darbnīcas, spēles, rotaļas, trušu māja un kazlēni, muzikāli izklaidējošā programma ar dziesmām un dejām priecēs  Tukuma Pilsētas parkā no pulksten 12:00 līdz 15:00. ​ Ieeja bez maksas. ​ Notikumu organizē: Tukuma pilsētas Kultūras nams​. Vairāk informācijas www.tukumakn.lv

 

31.martā arī Kandavas Promenādē tiks svinētas Lieldienas. Tās sāksies ar muzikālu izrādi “Pasaku sargi” pulksten 12:00, bet turpināsies ar pūkaino mīluļu parādi, putnu būrīšu gatavošanu un Lieldienu aktivitātēm no pulksten 13:00. Vairāk informācijas www.kandava.lv. A

 

Bet Lieldienas Zantē 31.martā pulksten 12:00 tiks iešūpotas ar pavasarīgu koncertu, jautru teātra izrādi, krāšņu Lieldienu olu izstādi un interesantām atrakcijām! Būs gan koncerts, gan amatierteātra izrāde, gan krāšņākās olas konkurss!

 

31.martā pulksten 12.00 Slampes Kultūras pilī būs bērnu amatiermākslas kolektīvu koncerts “Lieldienu Jampadracis”. Ieeja – bez maksas. Pēc koncerta radošajā kvartālā “Kultūrelpa Liepās” – Lieldienu aktivitātes, spēles un radošās darbnīcas visai ģimenei. Pasākuma laikā noskaidrots tiks lunkanākais, precīzākais un veiklākai zaķēns! Bērni aicināti uz aktivitātēm ierasties zaķa maskās, līdzi ņemto krāsotas Lieldienu olas.

 

Pirmajās Lieldienās, 31. martā, Jaunmoku pils aicina visus uz aizraujošu svinību dienu pils parkā. Šīs dienas laikā norisināsies dažādas aktivitātes visai ģimenei – folkloras kopas “Atbunga” Lieldienu programma, olu ripināšana, zaķu cilpojiena sacensības, meistardarbnīcas un citas radošās Lieldienu nodarbes jau no pulksten 11.00. Plašāka pasākuma programma www.jaunmokupils.lv.

 

Vēl 31. martā Lieldienas tiks svinētas arī Smārdes pagastā. Svinības norisināsies divās vietās: “Vēju dārzā” un Šlokenbekas muižā. No pulksten 11.00 līdz 12.00 Smārdes parkā “Vēju dārzs” būs koncerts, radošās aktivitātes, olu meklēšana, ripināšana, šūpošanās. Ieeja bez maksas. Bet no pulksten 13.00 līdz 16.00 Lieldienas svinētas tiks Šlokenbekas muižā, kur paredzēts pasākums gan lieliem, gan maziem – interaktīva izrāde bērniem “Nu kas par dieniņu!”, olu ripināšana, olu izstāde, šūpošanās, gleznošanas darbnīca, piepūšamās atrakcijas, spēles un vēl citas aktivitātes.

Viesatu birzītē 31.martā pulksten 11.00 Lieldienas tiks svinētas ar dažādām aktivitātēm, bez kurām Lieldienas nav iedomājamas. Būs olu kaujas, olu ripināšana, seju apgleznošana, radošā darbnīca, olu izstāde, šūpošanās, stafetes un citi uzdevumi. A

Bet Džūkstes kultūras namā 31. martā pulksten 11.00 būs Lieldienu pasākums “Raibu raibā Lieldieniņa”.  Pasākumā paredzēts Džūkstes kultūras nama bērnu amatiermākslas kolektīvu koncerts, Lieldienu olu krāsošana, rotaļdejas ar Lieldienu zaķiem, olu ripināšanas sacensības, šūpošanās, olu kaujas u.c. Lieldienu tradīcijas.

 

Svini Otrās Lieldienas!

 

Otrajās Lieldienās, 1.aprīlī pulksten 10.30 pie Cēres pamatskolas būs Lieldienu pasākums. Kopā ar jautrajiem kazlēniņiem būs iespēja iet rotaļās, piedalīties Lieldienu rituālos, darboties radošajā izdomu darbnīcā un lēkāt jautrās dejās. Ieeja bez maksas. Vēl 1. aprīlī Cēres pamatskolas zālē būs arī joku pēcpusdiena „Dzīve kā pasakā” ar sākumu pulksten 15.00.. Piedalīsies amatierteātris „Saime” un Cēres sieviešu vokālais ansamblis „Nopietni…?”. Ieejas maksa 2 EUR. 

 

Arī Lapmežciema parka estrādē 1.aprīlī no pulksten 12:00 līdz 15:00 tiks svinētas Lieldienas. Pirms pasākuma kopā ar ģimeni ikviens aicināts aiziet līdz jūrai pa Kupskalna dabas taku, kur iespējams būs satikt Lieldienu zaķi. Piedalies arī konkursā “Lieldienu zaķim pa pēdam” – saskaiti, cik olas ir paslēptas takā! Uz pasākumu tā organizatori aicina ņemt līdzi arī savu skaistāko Lieldienu olu, lai varētu piedalīties izstādē! Būs iespēja iegādāties kārumus, izjāt ar poniju, kā arī izbaudīt ekstrēmas šūpoles.

Lieldienu Jampadracis ienesīs pavasara čalas arī Jaunpils pilī. Tās saime aicina Lieldienu svinētājus svinēt Lieldienas 1.aprīlī no pulksten 13:00. Prieka, smieklu un nebeidzamas jautrības pilna diena garantēta! Būs Lieldienu spēles, radošās darbnīcas Jaunpils pils kultūras centrā un uz pils saliņas! Vairāk informācijas www.jaunpilspils.lv.

Otrajās Lieldienās, 1. aprīlī no pulksten 13.00 Engures Kultūras namā norisināsies bērnu vokālais konkurss “Engures Cālis 2024”.

 

1.aprīlī pulksten 17:00 Kandavas kultūras namā būs Joku dienas humoršovs “KANDAVA THE BEST”. Pasākumā piedalīsies piecas dažādu interešu kandavnieku komandas. Katrai komandai būs jāiztur 3 pārbaudījumi: popiela, ēnu deja un modes iznāciens. Plašāka pasākuma programma www.kandava.lv.

Krāsainas, priecīgas un ģimeniskas Lieldienas!

Komentāri

 1. Kads macitajs sacija…gimene ir milestibas civilizacijas sirds…tapec jarespektee tradicionalas gimenes vertibas un kopaa busanas prieku jacensas ar to biezak but kopaa…beerni izaug ka putni un aizlido.no savas ligzdas.bet jastrod laiku vismaz divreiz gadaa satikties ziemassvetkos un lieldienas..skatos uz bildi cik skaistas .ldekoracijas..paldies par tam..lai dabas atmodas zalums un saules spozums..kristus augsamcelsanas vestijums.ka..liels brinums un prieks lai ielist katra dveselee..lai ari mes spetu mostiesun garigi un celties gaismai liidz..lai visiem .priecigas lieldienas .

 2. Lieldienas var pavadīt kopā ar Dievieti Ostaru, jo Lieldienas ir Dievietes Ostaras svētki!

 3. Vēl Lieldienas var pavadīt veicot svētā Sakārnīša zariņa rituālu uz rūnu deķīša! Principā Ostaras klādbūtne arī ir pieļaujama!

  1. 2022 saka: 26.03.2024 10:17 Es domāju, ka mans 25 gadus vecais pamatskolas klasesbiedrs, kurš jau dažus gadus ir adventistu baznīcas mācītājs, šajās Lieldienās kārtīgi piepildīs savas kabatas ar cilvēku atnesto naudu. Es ar krāpšanu un naudas izvilināšanu no cilvēkiem nenodarbojies, bet tu lecies augumā un brūc man virsū. Bet no cilvēkiem, kuri reliģiju izmanto kā biznesa instrumentu, tu bīsties. Un attiecībā uz šiem cilvēkiem tu nelecies augumā un nebrūc virsū. Es esmu pagāns – politeists; daudzdievis. Man ar ābramiskajām reliģijām nav pa ceļam. Un es savu pārliecību nemainīšu, pat ja man teiks kāds ļoti sliktus vārdus sejā. Tu vari svinēt kristiešu Lieldienas, jo tās ir tavas cilvēktiesības. Bet es kristiešu Lieldienas nesvinu. Man šī nedēļa ir brīvlaiks universitātē. Un laiks, kad laboratorijā priekš diplomdarba es veicu atlikušos darbus.

  2. Būtu priecājies par savu klasesbiedru, ka tam būs pilnas kabatas ar naudu.
   Bet tu jau esi proletārietis no slaistu dzēruļu sugas, tāpēc proti tikai skaust.
   Met pie pie malas savu mežoņu kultu, pievērsies kaut kam nopietnākam, strādā normālu darbu nevis ar stulbībām noņemies.

   1. Viņa brālis mani pamatskolā pazemoja. Tāpēc man smieklīgi paliek, ka viņš moralizē. Es neesmu nekāds upuris un cietējs, baznīcēnu biznesam es varu arī pretdarboties. Neopagānisms/pagānisms kļūst populārs Eiropā. Senie Dievi atgriežas. Es varu arī sniegt savu ārtavu neopagānisma/pagānisma popularizēšanā.
    Tu par maniem vecākiem es sliktās domās, un tu raksti par maniem vecākiem ļaunus, zobgalīgus, dzēlīgus melus. Tā ir tava personīgā problēma.

 4. Un vēl kā politeists un daudzdievis varu paziņot-esmu galvā drāzts, un man nepielec nu nekādi! Es varu malt vienu un to pašu mēnešiem, un gadiem!

  1. Skolnieciņš saka: 26.03.2024 16:37 Tu esi segvārdu zaglis. Nezinu vai mans pamatskolas klasesbiers ir vai nav mutē un dirsā drāzts. Par viņa intīmo dzīvi nekā nezinu un negribu zināt. Bet viņam Youtube ir sprediķis par homoseksualitāti.
   Naudu viņš prot pelnīt ar muti [domāts sprediķošana]. Adventistu mācītāji prot pelnīt naudu ar runāšanu. Labu naudu. Smuku naudu.

 5. Un tagad dārgie lasītāji-drīzumā variet gaidīt atklāsmes par manu intīmo dzīvi!:D

  1. Skolnieciņš saka: 26.03.2024 19:30 Ne to vietu tu esi atradis, segvārdu zagli. Tu esi slims cilvēks. Uz mani tu un tev līdzīgie ir gatavi riet tikai tāpēc, ka es esmu pagāns. Bet uz to kā baznīctēvi nodarbojas ar reliģijas biznesu tu piever acis. Un pat neuzdrīksties notiekošo kritizēt.
   Bet lai man bruktu virsū un lai izsmietu mani, tev spēka, laika un gribas pietiek.

 6. Bez kristiešu svētku svinēšanas mūsdienu cilvēks var lieliski iztikt. Lielākā daļa latviešu hellēnismu nepraktizē un bez Olimpa kalna Dieviem un Dievietēm veltītiem svētkiem lieliski iztiek. Tad ar ko Kristus kults ir tik īpašs? Kristiešu svētkus drīkst nesvinēt un boikotēt. Viss ir pašu cilvēku rokās. Bez cilvēku naudas kristietība kā biznesa projekts ātri noplaks un norims. Un kristietības ietekme uz sabiedrību un valsti ies mazumā.

 7. Kristietība eksistē tikmēr, kamēr ir milzīgas ļaužu masas, kuras ir gatavas bliezt savu naudu, laiku un enerģiju tur iekšā. Ko līdz cilvēki netērēs savu dzīves resursu kristietības uzturēšanā, tā kristietības egregors izgaisīs un zaudēs ietekmi.

  1. Gribeju aiziet uz daugavpils zinam apsveikt latgolisus lieldienas..bet nezin kapec sai portaalaa vairs nevaru ienakt…skumji..latgaliesi ir ticigi viediun vienkarsi laudis..mans tevs un vina vecaki ari bija latgaliesi.loti ticigi katoli..savadak jau nevar but.latgale ir sveetita maaras zeme.

   1. Vecajā Derībā tiek minēts, ka kristiešu Dievs (sauc kā gribi: Jahve, Jehova vai Allāhs) nav pret cilvēkupuriem. Un pat ir gatavs čakarēt savus sekotājus, lai pie šāda kāruma tiktu. Te es varu minēt stāstu par rabīnu Ābramu. Bībelē kristiešu Dievs tomēr beigās atzinās, ka uz šo reizi izjokoja Ābramu, bet tik un tā bija priecīgs dēļ tā, kā Ābrams sadedzina priekš viņa dzīvu aitu ugunskurā. Kristiešu Dievs, kurš Bībelē ir visvarens, izjūt prieku no dzīvu radību mocīšanas. Kaut kā jocīgi sanāk. ‘’Abraham said, “God will provide for himself the lamb for a burnt offering, my son.” So they went both of them together.’’ Genesis 22:8. Viņi devās prom, bet aita turpināja degt un blēt. Sadisti! Tipiska varmācība pret dzīvo dabu. Nav ko komentēt. Dzīvās dabas aizstāvji un vides aktīvisti no šādiem Bībeles tekstiem būtu šausmās. Bet tās ir ābramiskās reliģijas, tur neko nepadarīt. Tā teikt, vēsture. Avots: biblia.com/bible/esv/genesis/22/8

    Tālāk es domāju. Tad kādas aitas kristiešu Dievs atradīs dedzināmajam upurim??? Tad paņemu rokās vēstures grāmatu par viduslaikiem. Un saprotu, ka inkvizīcijas ugunskuri bija visbanālākā cilvēkupurēšana. Nu, es zinu, ka Eiropā un Ziemeļamerikā notika dzīvu cilvēku dedzināšana ugunskuros. Pat Mārtiņš Luters nebija mieramika, viņam nebija sveša inkvizitora un soģa būtība. Kā lielisks orators viņš mācēja uzkūdīt cilvēkus uz sliktām lietām. Latvijā (domāts Latvijas teritorija viduslaikos) notika raganu prāvas un Ziemeļamerikā arī.

 8. Un tiem diviem ieprieksejiem gribu teikt vismaz lieldienas rakstos pieveriet savas rupjas mutes…

  1. Bet, cilvēk mīļais, palasi, lūdzu, Bībeli. Tur pat ne tikai dzīvas aitas dedzināja ugunskuros, bet arī dedzināja dzīvus āžus, dzīvus baložus un dzīvus bruņurupučus par godu kristiešu Dievam. ‘’ When you realize your guilt in any of these, you shall confess the sin that you have committed. 6 And you shall bring to the Lord, as your penalty for the sin that you have committed, a female from the flock, a sheep or a goat, as a sin offering; and the priest shall make atonement on your behalf for your sin. 7 But if you cannot afford a sheep, you shall bring to the Lord, as your penalty for the sin that you have committed, two turtledoves or two pigeons, one for a sin offering and the other for a burnt offering.’’ Leviticus 5-7.

   biblegateway.com/passage/?search=Leviticus%205-7&version=NIV

  2. Es uzskatu, ka senie balti miermīlīgā veidā godāja savus Dievus un nevienam pāri nedarīja. Bet ja runā par ābramiskajām reliģijām, tad palasi pats Bībeli vai Korānu. Tur būs rakstīts, kā pareizi upurēt dzīvas radībiņas. Un tur tu atradīsi instrukcijas, kā atbrīvoties no burvjiem, raganām, pagāniem un citām ābramiskajām reliģijām netīkamām cilvēku šķirām. Un tas viss būs iekļauts kanoniskajos, ābramisko reliģiju svētajos rakstos.

  3. Šitam psihiski slimajam viss kas saistīts ar kristietību ir kā magnēts lai gānītos.
   Šitajam, kā izdzird vārdu kristietība, momentā atveras viņa samazgu pilnā mute.

   1. 2022 saka: 27.03.2024 13:11 Jo kristietība (arī ābramiskās reliģijas kopumā) tiek uzspiesta sabiedrībai kā patiesība visaugstākajā instancē, grib sabiedrība to vai negrib. Un man šāda ābramisko reliģiju uzkundzēšanās pār sabiedrību riebjas.
    Es esmu pagāns: politeists; daudzdievis. Ar reliģiju es naudu nepelnu. Reliģijas izvēle ir brīvprātīga. Bet kristietības protekcija no valsts puses ir negodīga rīcība attiecība pret tiem, kam šādas protekcijas no valsts puses nav. Tev pašam ar mentālo veselību nav kārtībā, ja tu pagānismam jeb politeismam jeb daudzdievībai nevari paiet mierīgi garām. Senie Dievi ir ar mani. Un es izsaku savu viedokli droši.

 9. Un vēl-es lieldienas pavadot kopā ar Dievieti Ostaru esmu nolēmis ziedot savu rūnām klāto priekšādiņu Ostarai, un veikšu sev svēto apgraizīšanas rituālu-lai ir svētki!

  1. Skolnieciņš saka: 27.03.2024 10:52 Tu esi psihiski slims, ar seksu apmāts segvārdu zaglis. Ja visas tavas dzīves jēga ir zagt manu segvārdu un marginalizēt mani, tad tava dzīve ir neizdevusies un tu esi neveiksminieks. Nedz kāpēc bozierēt un braukt augumā kristiešiem tu baidies, jo apzinies, ka dabūsi pa purnu. Bet pagāni ir valsts neaizsargāti, tāpēc tu arī esi tāds lecīgs.

    1. viennozīmīgi saka: 27.03.2024 13:15 Man vienalga uz tavu viedokli. Es daru savu lietu un viss.

  2. Tad viņš to izkaltēs saulē un kārs kaklā par godu Ostreich dievietei. Tā viņš krāj punktus krupju meža priestera amatam.

   1. žužičuks saka: 27.03.2024 18:24 Toties tava kristietība te ienāca ar karu un ar vietējo pamatiedzīvotāju genocīdu.

  1. Skolnieciņš saka: 27.03.2024 11:23 Neesmu kristietis un “amen!’ vai “aleluja!” es nesaku. Es nekalpoju ābramisko reliģiju egregoriālajai sistēmai. Neesmu piederīgs ābramisko reliģiju egregoram. Un uz mani kristiešu būšanas vai nebūšanas neattiecas.

  1. Priekš kam man ar kādu kauties? Kautiņš ir destruktīva un sabiedrībai nevēlama darbība, kas nekad nebeidzas labi. Es esmu miermīlīgs pagāns, kurš izmanto iespēju izpausties internetā. Piemēram, dažādos fotorepozitorijos. Un es neslēpju savu īsto vārdu. Mani internetā var atrast. Neesmu teicams fotogrāfs, bet kaut ko veidot es māku. Līdz ar ienākumiem no algota darba, mans veikums būs kvalitatīvāks. Un ar šīm bildēm es naudu nepelnu, jo pagānisms nevar maksāt naudu. Tam ir jābūt bezmaksas.

    1. Atiet! saka: 27.03.2024 17:59 Man tevi te nav jāizklaidē. Es varu publicēties bez tavas līdzdalības. Tu man esi nekas. Vien cilvēks internetā bez sejas, bez balss, bez personības.

 10. Bez kristietības svētkiem ikkatrs cilvēks var mierīgi iztikt. Cilvēki taču nešūmējas, ka asatru vai vikkas svētki nav iekļauti Latvijas svinamo dienu kalendārā, vai ne? Tātad bez baznīcas svētkiem var lieliski dzīvot. Tāda alternatīva arī pastāv.

 11. Nu ir tak cilveciņam čigrik smadzeņu podiņā lai šīs čupeles ar murgiem sarakstītu,diez ,kāds arī lasa

  1. Mja saka: 28.03.2024 04:55 Viduslaikos Kristus baznīcas mācītāji salasījās Bībeles tekstus par dedzināmo upuri, ka kristiešu Dievam tas ir tīkams, un nolēma dedzināt dzīvus cilvēkus un sārtiem pūļa acu priekšā. Un cik vel mācītājiem bija čigrik smadzeņu podiņā? Pat Mārtiņš Luters nenosodīja inkvizīciju. Viņu viss apmierināja. Jo kristiešu Dievs bija laimīgs par tādu dedzināmo upuri!

  2. Kristiešu Dievs barojas ar gavvaha enerģiju. Ezotēriskajā jūdaismā jeb kabalā ir gavvaha jēdziens, kas apzīmē ciešanu, baiļu, pazemojuma, nolemtības, bezspēcības un citu slikto emociju emanācijas. Un kristiešu Dievs no šīm sliktajām enerģijām gūst anormālu spēku.

 12. Vai nevar izbeigt vienreiz tā Skolnieciņa aktivitātes-tak visas sadaļas piemēslojis

  1. Klau NTZ saka: 29.03.2024 11:04 Kāpēc kaut kas būtu jāizbeidz? Tikko baznīca sastopas ar kritiku, tā uzreiz viss ir jāizbeidz. Varbūt vietnē Youtube tu arī ieviesīsi cenzūru? Es savu viedokli izsaku pieklājīgi un zolīdi. Man nav jānes atbildība par tiem cilvēkiem, kuri mani parodē vai jebkādi izsmej.

    1. Tāpēc saka: 29.03.2024 17:43 Un kas ir tie visi? Vārds, uzvārds, personas kods??? Cik cilvēku? Vari iedot sarakstu!
     Ja tev ir personīga nepatika pret mani, tad tā ir tava izvēle dzīvot ar nepatiku pret mani.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *