Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kur sagaidīt gadu miju Tukuma novadā

Ja Ziemassvētki tradicionāli ir par ģimenes kopā būšanu, tad Jaunai gads nereti  atvērts arī plašākiem piedāvājumiem. Tā arī Tukuma novadā Veco gadu pavadot un Jauno – gadam sagaidot, var doties gan uz koncertiem, gan svētku nakts ballēm.

Jau šovakar!

 1. decembrī 18.00 Pūres kultūras nams visus aicina uz amatiermākslas kolektīvu koncertu. Bet turpat kaimiņos – Cērē – pēc ilgāka pārtraukuma būs arī balle, kas notiks sporta zālē, un kur dejas spēlēs Dejas spēlēs Arnis Blūms-Blūmanis. Te sākums pulksten 21.00. Koncerts un Vecgada balle kopā ar Jurčiku no Laidzes jau no 19.00 arī Slampe kultūras pilī. Tāpat koncerts un balle grupas «Roja» pavadījumā no pulksten 20.00Matkulē. No 22.00 – balle Jaunsātos.

Bez salūta, bet ar dejām un maģiju

Pašā Vecā gada vakarā, 31. decembrī, gadu miju svinēt kopā iespējams tepat Tukumā, kur kultūras namā 19.00 būs grupas «Credo» koncerts. Jau no pulksten 17.00 būs iespējams iemēģināt roku dažādās interaktīvās atrakcijās, kā piemēram – pašiem liet laimes un kalt monētas. Ciemosies Vadims Masters, kurš demonstrēs savus neparastos mikromaģijas trikus. Dejošanas iespējas tālāk pilsētā iespējams meklēt «Lemon Club», kur būs gan dzīvā mūzika, ar Zigmāru, gan DJ. Savukārt «Disco Mojito» – sarkanā ballīte, kur ierašanās, protams, sarkanā!

Visbeidzot Kandavā – jau no 22.00 Kandavas kultūras namā būs Vecgada balle, kurā uzstāsies Normunds Rutulis un būs  deju šovs. Savukārt Kandavas promenādē no 23.00 līdz 1.00 – gaismu lāzeršovs.

Īsi pēc pusnakts – jau 1. janvārī 00.30 uz dejām aicina arī Lapmežciemā, kur spēlēs grupa «Tutti Frutti».  Tāpat – Engurē, kur savukārt spēlēs grupa «Bad habits».

 

 

Komentāri

 1. Lūgsim Latvju Dievus, lai Ukrainas armija pēc iespējas drīzāk sakauj iebrucējus no fašistiskās Krievijas. Lai Dievs Pērkons dāvā spēku Ukrainai! Lai Pērkoņtēvs dāva svētību ukraiņu tautai!
  Ar cieņu, Skolnieciņš

  1. Dievu mīlošiem draudžu ganiem, godājamai mūku kārtai

   un visiem Pareizticīgās Baznīcas bērniem

   “Dziedi Kungam visa zeme”
   Ar cieņu, Skolnieciņš

   1. Skolnieciņš saka: 2022. gada 30. decembra 18:59 Tu neesi skolnieciņš! Lūdzu, izbeidz zagt manu segvārdu! Iemācies no sākuma normāli diskutēt pirms kaut ko raksti. Segvārdu zagšana un cita cilvēka viedokļa marginalizēšana ir zemiska rīcība. Lai Dievi tev žēlīgi!!!
    Bez cieņas, Skolnieciņš
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

    1. Es beidzot sapratīšu mājienu, un aizvēršos ar saviem koka dieviņiem. Ja nu gadījumā es esmu tik aptaurēts, ka to nesapratīšu-uz katru manu postu sekos pāris citi.
     Skolnieciņš
     ©Skolnieciņš 1999-bezgalība

   2. Skolnieciņš saka: 2022. gada 30. decembra 18:59 Pareizticīgo baznīca ir Sātana baznīca. Šī baznīca tagad aicina cilvēkus uz karu Ukrainā, pareictizīgo baznīca šo bezjēdzīgo, neargumentēto, lopisko karu sauc par “specoperāciju”. Šādas rīcības dēļ būtu loģiski ierobežot pareizticīgo baznīcas darbību Latvijā, nevis vienkārši to atdalīt no Maskavas patriarhāta, jo no Krievijas iebraukušie baznīcēni tik viegli nemainīs savus tikumus. Pareizticīgo baznīca ir Baltu zemju okupants. Baltu tautas ir pagāni, kas tic senajiem Dieviem un senajām Dievietēm. Man pret okupantu baznīcu cieņas nav.
    Bez cieņas, Skolnieciņš
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

   3. Skolnieciņš saka: 2022. gada 30. decembra 18:59 Krieviem patīk zagt izlietnes. Krieviem patīk zagt tualetes podus. Krieviem patīk zagt svešu digitālo identitāti. Kas ir krievi? Negodā kritusi zagļu, slepkavu un marodieru tauta. Un krievu baznīca –pareizticīgo baznīca – man riebjas. Es esmu dievturis, kurš tic Latvju Dieviem. Un krievu vai ebreju kungi man neinteresē!!!
    Bez cieņas, Skolnieciņš
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 2. Ticība labajam. Ticība Latvju Dieviem. Pagāniskās saknes. Daudzveidīgie rituāli un buršanās. Tas viss mums ir vajadzīgs, lai Latvija būtu stipra, ražena un varena!
  Nevajag kaunēties būt par pagānu. Nevajag baidīties būt par pagānu.
  Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 3. Jūdu ķēniņš Sālamans bijis izdaudzināts ar savu gudrību, tāpēc viņu apciemot devušies daudzu zemju valdnieki, tajā skaitā arī Šebas jeb Sābas ķēniņiene, kuras valsts atradās pie Sarkanās jūras, mūsdienu Eritrejas, Etiopijas un, iespējams, Jemenas teritorijā. Ķēniņiene, ieradusies Jeruzālemē ar milzīgu karavānu, pilnu dāvanām, zelta, dārgakmeņu un smaržu, uzdevusi Sālamanam daudz mīklu, bet nebijis neviena jautājuma, uz kuru gudrais valdnieks nespētu atbildēt. Sālamans arī bagātīgi apdāvinājis ķēniņieni, devis “visu, ko viņa gribēja un lūdza”.
  Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība

  1. Skolnieciņš saka: 2022. gada 30. decembra 18:56 Lielebreju šovinisms un cionisms ir antīks fašisms. Lūdzu, atšujies ar savu lielebreju šovinismu un cionismu no manis. Čemodan. Vokzal. Taļaviv. Čemodan. Vokzal. Moskva.
   Bez cieņas, Skolnieciņš
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
   Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

 4. JEHOVA- <> – … JEHOVA GLĀBĒJS IMANUELS – DIEVS AT MUMS GLĀBĒJS = JEHOVA JEŠUA HAMAŠIAH- ES ESMU GLĀBĒJS VISSVAIDĪTĀKAIS = DIEVS JĒZŪ KRISTŪ – GLĀB’ĒJS- JEHOVA = ESMU ESOŠAI.GLĀBĒJS, KURĀ VISS MANS SVAIDĪJUMS- KLĀTNĪBA..
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

  1. Skolnieciņš saka: 2022. gada 30. decembra 19:55 [Mans veltījums segvārdu zaglim]
   Katram cilvēka ir tiesības ticēt jebkam. Katram cilvēkam ir tiesības izvēlēties kam ticēt, bet kam neticēt. Ticības brīvība ir svēta un neaizskarama. Bet vai mūsdienu Latvijā ir ticības brīvība? No sākta gala baltu tautas bija pagāni jeb daudzdievji. Baltu tautām bija savi Dievi un savas Dievietes. Tā bija pirms Vatikāns ar Romas pāvesta Inocenta Trešā rīkojumu nolēma veikt krusta karu pret baltu tautām. Tas izvērtās īstā baltu tautu genocīdā. Bet ko gan var gribēt no Vatikāna? Bībele ir pati asiņainākā grāmata uz Zemes. Ļaunums, kas nāk no Bībeles, ir neaptverams. Senāk tagadējās Palestīnas un Izraēlas teritorijā dzīvoja septiņas tautas – kānaānieši, hetieši, amorieši, ferisieši, chīvieši jebusieši – līdz brīdim, kad ebreju cilts Dievs Jahve ebrejiem apsolīja piena un medus upes. Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.». Un ebreji sekoja ebreju cilts Dieva Jahves norādījumiem ar fanātisku degsmi. Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.». Mozus otrajā grāmatā (Toras piecu grāmatu cikla otrajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve ebreju tautai sola labu zemi un pārticību, bet jau Mozus piektajā grāmatā (Toras piecu grāmatu ciklu noslēdzošajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve aicina ebreju tautu veikt veselu septiņu tautu genocīdu – totālu iznīcību. Un ebreji tam piekrīt, un ebreji to izdara. Rabīns Mozus neizsaka it nekādu sašutumu par šādu cietsirdīgu un prātam neaptveramu rīcību. Rabīnu Mozu viss pilnībā apmierina. Tādējādi, uzsākdams baltu tautu genocīdu un Baltijas zemju iekarošanu, Romas pāvests Inocents Trešais rīkojās kā Bībelē rakstīts. Prūši ir jau izzuduši. Nav tādas valsts kā Prūsija, nav arī prūšu valodas. Ne kānaānieši, ne hetieši, ne amorieši, ne ferisieši, ne chīvieši, ne jebusieši nelūdz ebreju tautai 40 000 000 eiro, jo šīs tautas ir nežēlīgi iznīcinātas ar ebreju tautas rokām. Šīs tautas vairs nevienam neprasa 40 000 000 eiro, ne arī citus labas gribas likumus.
   Paldies Dieviem! Latvijas Bībeles biedrība 1992. gadā veica vērienīgu darbu un laida klajā pilnu Bībeles izdevumu ar visiem oriģinālajiem tekstiem. Nekas nav aizmirsts, nekas nav piedots.
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁
   Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

 5. C Новым годом, дорогие товарищи!
  Ar cieņu, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

 6. Kur notiks daudzveidīgie rituāli buršanās ar kanibalizēšanos un savējo upurēšanu kā tas pienākas pēc kārtīgiem sentēvu mežoņu likumiem?

  1. trusis saka: 2022. gada 30. decembra 21:28
   Piedod, bet sovoka laikā (padomju okupācijas laikā) dievturība bija aizliegta ar Krimināllikumu. Dievturība nevarēja tolaik pastāvēt un attīstīties. Pret dievturību karoja ne vien ateisti komunistu veidolā, bet arī kristīgās sektas lielākoties pareizticīgo baznīcas veidolā. Diemžēl dievturība ir pieražota ar kristīgajiem sārņiem. Dieviņš (Jahve/Jehova deminutīvā), Velns (pats Jahve/Jehova un/vai viņa dēls), Vells (vārda Velns sinonīms), Velna māte, Vella māte, lietuvēns (nekristīta bērna gars), krustabas -tas viss ir kristīgie sārņi, kas zaimo sentēvu pagānisko ticību un Sentēvu Dievus – Latvju Dievus.
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
   P.S. Kristieši dzer Jēzus asinis. Un ēd Jēzus miesu. Un kristieši ar sava kagora (tāds vīns) un savu maizīšu rituālo apēšanu lepojas. Bet viduslaikos viduslaiku kristieši veica reālas cilvēkupurēšanas. Inkvizīcija un krusta kari ir legalizēta cilvēkupurēšana kristiešu Dievam. Inkvizīcija Eiropā aktīvi darbojās pat vel 14. gadsimtā. Tamdēļ nav jābrīnās, kamdēļ musulmaņi ir mežonīgi teroristi. Savulaik viduslaiku kristieši bija tādi. Islāms ir kristietības plaģiāts un kristietības un jūdaisma atvasinājums, kas radās vien 600 gadus pēc kristietības. Var teikt, ka musulmaņi rituālā veidā ne tikai kauj aunus, bet arī spridzina cilvēkus.

  2. Sentēvu Dievi visus pastalu upurus pieņems šodien.31.12.
   Katrs var individuāli smērēt ģīmi un kvēpināt svētā šakārnīša irbulīti!
   Par pārējo parūpēšos es-©Skolnieciņš 1999-bezgalība
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
   Skolnieciņš kas galvā drāztsTM
   Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

   1. Skolnieciņš saka: 2022. gada 31. decembra 08:15 Re, kā! Tu vel latviešus ienīsti. Izplati etnisku naidu pret latviešiem. Raksti no sveša segvārda. La.lv ir daudz tādu kremlinu. Netēlo kristieti, kremļa trolli! Apsaukāt latviešus par pastalām ir spējīgs vien zemisks krievu cilvilokupants (sovjetizēts krievs) vai šo civilokupantu bērnelis.

  3. trusis saka: 2022. gada 30. decembra 21:28 Baznīcas trusi, neaizmirsti dievkalpojuma laikā savam svētajam tēvam pajautāt, ko viņš domā par burvju, raganu, zintnieku, pesteļotāju un vilkaču medībām Latvijas teritorijā viduskaikos? Ko viņš domā par inkvizīciju? Būs ļoti interesanti klausīties izglītota teologa viedokli. Baznīcēni taču ir apmācīti kā atbildēt uz nepatīkamiem jautājumiem. Bučas!
   Un ja par dzīvnieku upurēšanām gribi parunāt, tad vari diskutēt par to ar musulmaņiem. Vari viņus no sirds pakritizēt.
   Ar mīlestību, Tavs Skolnieciņš
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 7. Neintresants jaunais gads visur kautkadi lazer šovi un viss pilnigs murgs jauno gadu jasagaida ar kartigu salutu

   1. Labāk to naudu, kuru gribi nokūpināt salūtā, ziedo Ukrainai. Ja Ukraina zaudēs karu, tad Austrumeiropai būs vāks. Fašistiskās Krievijas apetīte tikai augs. Ar vai bez diktatora Vladimira Putina, tam nebūs vairs nozīmes, jo krievu totalitārisms tadā gadījumā būs Eiropā nostiprinājies. Man nav cieņas pret Krieviju. Un arī pret Krievijas baznīcu.
    Bez cieņas, Skolnieciņš
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 8. Tas NAU ir kaut kāda kroplības pazīme vai mode pēdējā laikā?tik daudz analfabētu būtu saradušies????

  1. JAV jau ari nekur nav pazudis:) Ko lai dara-palīgskolas absolventu ar katru gadu paliek aizvien vairāk..

 9. Tukums pateicoties pēdējiem deputātu sasaukumiem kļūst par tādu tumšu bedri.Kandavā un miestos kautkas notiek.Mūsu egle stāvēs vientuļa .būtu kaut tos ekrānus uzlikuši un kādu dīdžeju.Nožēlojami.

 10. Ne tikai dzīvniekus upurēja mežoņi pagāni, arī pašu rindas paretināja, lai pielabinātos kaut kādam rūsiņam,puviņam un veļas mātei. D.Amerikā indiāņi noupurēja 10000 bērnus acis nepamirkšķinot, bet mežoņu dievelis kā nesūtīja lietu tā nesūtīja lietu. Tāda ir tā tava mežoņu ticība.

  1. Jebkādus savus spriedelējumus atlikt!
   Te tikai es-Skolnieciņš visu varenā sakārnīša pēctecis un svēto pastalu glabātājs zinu, ko runāju. Es jūs visus vēl vedīšu pie prāta apskaidrības!
   Ar mīlestību, Tavs Skolnieciņš
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība

   1. Anonīms saka: 2022. gada 31. decembra 10:54 Priecājies, ka krīstīgājām draudzēm – katoļiem un pareizticīgajiem – nav jāmaksā reparācijas Latvijas valstij. Būtu lieliski iztiesāt no Vatikāna un Maskavas patriarhāta dažus desmitus miljardu eiro kā kompensāciju par baltu tautu ciešanām.
    Bez cieņas, Skolnieciņš
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

  2. trusis netic mežoņu dievu izstrādājumiem saka: 2022. gada 31. decembra 09:52
   Tu tagad atkārto kristiešu māņus, lai tikai uzaudzētu sev pašvērtējumu. Tev tagad no savām pārgudrībām pašvērtējums kāpj debesīs. Man kaut kā neticas kristīgo vēsturnieku stāstiem, jo šie vēsturnieki būs mēmi kā zivs, kad runa ies par baznīcēnu rīkotajām raganu un vilkaču vajāšanām Baltu zemēs. Livonijas laikā un arī kādu laiku vēlāk tāds marazms notika. Savā marazmā pareizticīgo baznīca vienmēr pārspēja katoļu baznīcu. Vienīgi krievi tā māk klusēt par savu netīro vēsturi, ka klusēšanas talantā krievus var apskaust citas tautas. Pagānus ir marginalizējuši un izsmējuši gan pareizticīgo baznīcas garīdznieki, gan komunistiskās partijas funkcionāri. Lai gan šo ļautiņu rociņas ir asinīs mērcētas. Kristietība savā nežēlīgajā ekspansijā ir līdzvērtīga komunisma sērgai. Viena patiesība visiem un nežēlīga izrēķināšanās tiem, kas negrib šo “patiesību” pieņemt. Latvieši ir pagāni. Un savu senču zemi un vēsturi ir jāgodā.
   Ar cieņu pret politeismu, Skolnieciņš
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

    1. 100% saka: 2022. gada 31. decembra 16:35 Ir jābūt vergam dvēselē, lai aizstāvētu baznīcu. Bet es neesmu vergs, es esmu brīvs cilvēks!

 11. Sniegu notīrīt pat no galvenajām ielām nebija naudas, labi ka ir tendence nokust pašam. Salūtam arī naudas nav… Diezgan žēlīgi ir gaidīt Jauno gadu Tukumā… No gada uz gadu paliek žēlīgāk…

  1. Skolnieciņš saka: 2023. gada 1. janvāra 10:01 Tu neesi skolnieciņš. Tu esi segvārdu zaglis. Viltvārdis. Cenzūras piekritējs. Tu kā uts ieķeries svešā segvārdā, lai visādi marginalizētu. Tas ir pretīgi. Tas ir kā paņemt tavu pasi un noformēt uz tava vārda lērumu ātro kredītu. Zagt svešu digitālo identitāti ir slikti.

   1. nu ja būtu uzrakstīts tavs vārds uzvārds, tad tu vēl varētu te klepot, un arī tie var sakrist! Ta ka bez personas koda vari paklusēt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *