Jau otro gadu norisināsies festivāls sievietēm un meitenēm «No viena zieda zara»

Sestdien, 13. maijā, Tukuma novada «Dabas notikumu dārzā» notiks festivāls «No viena zieda zara». Uz pasākumu mīļi aicinātas visas sieviešu dzimuma pārstāves: mammas, meitas, omes, krustmeitas un visas citas svarīgas ģimenes dāmas.

Pasākuma ietvaros visas dienas garumā, sākot no 10.00 rītā līdz vēlai pēcpusdienai, dāmām un meitenēm «Dabas notikumu dārzā»

būs iespēja sevi lutināt, radoši izpaust, kopā darboties un ko jaunu iemācīties. Kopā dienas laikā norisināsies vienpadsmit  dažādas meistarklases: joga, makrame portretu lellītes, smaržu ceļojums, stikla apdruka, pavasara kokteiļi, hidrolāti mājas virtuvē, akmeņu spēks, neirografika, rotu darbnīca, šamanisms un sejas pašmasāža. Līdztekus norisināsies arī lekcijas par bērnu emocionālo audzināšanu  kopā ar PEP mammu Elīnu Kļaviņu, bet Dumbru ģimene dalīsies iedvesmojošā ceļojuma stāstā, kā sešu mēnešu laikā ar diviem  maziem ķipariem busiņā apceļojuši Eiropu un Āfriku. Kamēr mammas apmeklēs lekcijas vai citas meistarklases, kas vairāk piemērotas pieaugušajiem, bērniem būs iespēja darboties radošajās darbnīcās, spēlēt āra spēles un izmēģināt talantu kokdarbnīcā.

Šis stāsts būs par mammu un meitu kopā radīšanu un būšanu. Dienas nereti pavadām atsevišķi, katra pa saviem darbiem, pulciņiem un ar draugiem, tāpēc kopā pavadītais laiks kļūst jo īpašāks.

Mammām vajag atpūtu no ikdienas darbiem, un cik forši, ja to var baudīt kopā ar sev vistuvākajiem, darot, radot, baudot, smejoties, dziedot un atpūšoties. Tuvojoties Mātes dienai, vēl vairāk atceramies, cik kopā pavadītais laiks ir īpašs. Kāpēc gan šogad neatzīmēt šos svētkus, kopā saturīgi un aizraujoši pavadot dienu Tukuma pusē?

Festivāla izskaņā darbosies hennas buduārs un viesus priecēs mūziķa Artūra Dumbra koncerts.

Festivāla sīkāka programma pieejama «Dabas notikumu dārzs» un «Radošā studija – Dabas māja» «Facebook» lapā.

Pasākumu organizē Biedrības «Radošā studija – Dabas Māja» un «Dzīves un veselības skola dabā». Pasākumu finansē Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

Ieeja pasākumā bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *