Janvāra otrās nedēļas nogales pasākumi Tukuma novadā

Ticējums vēsta, kāds laiks būs pēc 7.janvāra, tāds laiks būs vasarā pēc 12.jūlija. Tā kā piedzīvojam mainīgus laikapstākļus, visdrīzāk – arī jūlija vidus tāds būs. Atceramies, šajā nedēļas nogalē, 14.janvārī ir Vecā Jaungada diena. Ja šajā dienā vakars vējains, tad arī vasara būs vētraina. Kamēr prātojam par ticējumiem, laiks ieskatīties šīs nedēļas nogales pasākumu apkopojumā, lai saplānotu savas brīvdienas Tukumā un apkārtnē.

Teātra izrādes

12. janvārī pulksten 19:00 Kandavas kultūras namā būs baudāma Jauniešu teātra “Es un Mēs” komēdija “PAVEDIENS”. Komēdija divos cēlienos. Izrāde ieteicama skatītājiem no 12 gadu vecuma. Biļetes cena 4 EUR. 

Maksims Trivaškevičs laiž klajā savu ceturto soloizrādi „Stāstīšu jokus” un to 13.janvārī Tukuma pilsētas Kultūras namā varēs noskatīties pat divas reizes: pulksten 18:00 un 20:00. Programmas ietvaros stundas garumā notiks tieši tas, kas rakstīts izrādes nosaukumā. Izrādē iekļauti joki, kas tapuši pandēmijas aizsegā. Pasākuma dress code- drēbes. Derēs jebkādas, bet, jo melnākas, jo labāk.

Jauns gads, jaunas balles

Pensionāru biedrība “Jaunpils” ielūdz Jaunpils un Viesatu pagastu seniorus uz Ziemas balli -koncertu 12. janvārī pulksten 13.00 Viesatu kultūras namā. Koncertā priecēs Mārtiņš Kanters, ballē – Madars Breide.

Jaunā gada balle kopā ar Jāni Krūmiņu no grupas “Apvedceļš” Lestenes tautas namā tiks aizvadīta 12.janvārī no pulksten 22:00. Galdiņu rezervācija pa tālruni 29157646. Adrese: Lestenes pagasta tautas nams, Lestene , Lestenes pagasts, Tukuma novads.

Jaunā gada ieskandināšanas balle būs arī Matkules kultūras namā – 12.janvārī no pulksten 22:00. Par labu mūziku parūpēsies Māris Blāze. Galdiņu rezervācija pa tālruni 25772208. 

Viesatu kultūras namā 13. janvārī no pulksten 22:00 Jaungada karnevāls kopā ar grupu ”TirkizBand”.

Citas aktivitātes nedēļas nogalē

  1. janvārī plkst. 12:00 Zemītes tautas namā norisināsies sporta diena. Gaidīti lieli un mazi dalībnieki, lai pavadītu dienu sportiskās un jautrās aktivitātēs: zolīte, šautriņas, galda teniss, galda hokejs u.c. spēles.

Aktīvu, pozitīvām emocijām bagātu nedēļas nogali!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *