Attēlam ir ilustratīva nozīme

Izstāde „Dālijas 2022” Dabas muzejā

No 8. līdz 11. septembrim aicinām apmeklēt izstādi „Dālijas 2022”, kas tapusi sadarbībā ar selekcionāriem un audzētājiem no biedrības „Latvijas Dālijas”, Latvijas Universitātes Botāniskā dārza un Nacionālā botāniskā dārza Salaspilī.

Dālijas, kas ne velti tiek dēvētas par rudens karalienēm, ir ļoti izplatītas un iemīļotas – tās iekarojušas latviešu sirdis no paaudzes paaudzē. Krāšņie dāliju ziedi katru rudeni turpina pārsteigt gan ar savu izmēru un krāsu, gan ziedkopu formu.

Ieskatīties daudzveidīgo dāliju kolekcijās, kā arī iepazīties ar selekcijas jaunumiem piedāvās biedrības „Latvijas dālijas” biedri: Aivars Baroniņš, Helga Ancāne, Rita Zaļā, Elīna Zaļā, Iveta Mellace, Evita Puzāne un Rita Ancāne, kā arī Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs un Salaspils Nacionālais botāniskais dārzs.

Izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja saņemt konsultācijas par dāliju audzēšanu un šķirņu izvēli savam dārzam. Turpinot ikgadējo tradīciju, izstādes apmeklētāji būs aicināti piedalīties aptaujā, lai noskaidrotu skaistāko dāliju šķirni.

Aicinām padarīt apmeklējumu ērtāku un iegādāties biļetes uz izstādi arī lietotnē Mobilly. Plašāka informācija tīmekļa  vietnē www.dabasmuzejs.gov.lv.

 

Izstādes atklāšana trešdien, 8. septembrī, plkst. 12.00

Latvijas Nacionālā dabas muzeja 2. stāva izstāžu zālē.

 

Komentāri

  1. Daliju ugunis zied latvija…tas ir ti skaistas kas priece mus ar savu daudzveidibu skirnem kraasu formu smarzu…rudenim tie goda varti vasarai kas cauri iet…tas nesavtigi davaa savu skaistumu muns cilvekiem..lai ielist dvesele prieks.kas gan butu pasaule un musu dzive bez zuediem..ta butu tuksa..ziedi ir kopa ar mums svetkos priecigos un skumjos brizos..to skumjo brizu pasaulee ir daudz vairak neka priecigo..kad pasaules launuma del bezjedzigos karos iet boja daudz jaunu karaviru..list asinis.abas karotaju puses..kurus piespiedu karta suta navee…kuriem dzive partruka puscela..kuriem vahadzeja dzivot dibinat gimenes stradat savai dzimtenei audzinat bernus…daliju ugunis sligst kapi.kurus parkkaj tuvinieku asaras..bet varbut daudziem.to nenaz nav..tur dalijas raud…skatos daliju ugunis..man sap lidz kaulam cilveces launums….es sutu daliju puski pasaulei..lai tas silda dveseles.. …runaa ka skaistums var izglabt pasauli..kaut tas piepilditos.

  2. Jautajums kam pieder si pasaule…vai tiem kuri miljardos peldas un nezina kur tos likt..un grib but jau dieva vietaa mainot taa pasaules kartibu….bet jatceras ka pasaule pieeder dievam un visiem kas dzivo tajaa .kuriem dieva davajis iespeju dzivot un pruecaties par to tikai uz laiku..ari nauda pieder satanam un tikai uz laiku cilvekam..un neviens tos nepanems sev lidz….vai tapec gribas atriebties par to cilvecei darot launu..ta vieta lai daritu labu…lai dveselei butu prieks zinot ka ta dzivos muzigi nevis nonaks elles liesmas….atcerieties ka dievs pasauli ir izveidojis loti gudri..jo vis tas ko tu dari citiem patiesiba dari sev…dariet cilvekys laimigus ..dzivojiet pec dieva noliktas pasaules kartibas..jo tijai redzot laimigus cilvekus blakam.. laimigs jutisies tu pats.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *