Garšaugu izstādes Dabas muzejā

No 21. līdz 25. septembrim Latvijas Nacionālajā dabas muzejā norisināsies izstāde „Veselības augi un garšaugi 2022”, kas tapusi sadarbībā ar Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu klubu „Tomāts” un Bulduru Dārzkopības vidusskolas siltumnīcām.

Rudenī, kad īpaši svarīga kļūst imunitātes stiprināšana, piedāvājam iepazīt ārstniecības augu, garšaugu un dažādu netradicionālo dārzeņu daudzveidību, saņemt konsultācijas par to audzēšanu un uzzināt par to plašajām lietošanas iespējām.

Izstādē piedalīsies  Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu kluba „Tomāts” biedri: Sarma Žarčinska, Niāra Trone, Rita Armulika, Maija Čerjaka, Darja Jureviča un Ludmila Kodzasova, kā arī speciālisti no Bulduru Dārzkopības vidusskolas siltumnīcām. Dalībnieki sola bagātīgu eksponātu daudzveidību: iekštelpās un dārzā audzējami veselības augi un garšaugi, smiltsērkšķi, paprika, čili, baklažāni un mazāk zināmi eksotiski dārza augi.

Izstādes laikā varēs iegādāties augu sēklas un stādus, tāpēc jo īpaši aicināti  dārzkopji, kas meklē jaunus dārzeņu veidus un šķirnes.

Aicinām padarīt apmeklējumu ērtāku un iegādāties biļetes uz izstādi arī lietotnē Mobilly. Plašāka informācija tīmekļa  vietnē www.dabasmuzejs.gov.lv.

Komentāri

 1. Mani galigi sada izstade neinteresee jo ta ir lieka laika izskuesana…garsaugus var nopurkt spec veikalos..mana saimniece ra dara.bet man vismilakas ir dilles petersili ko liek pue zupinam..ipasi frikadelu
  Man garso. Sasliks ar piedevam ko es ar saimnieci notiesaju.vau cik garsigs..

  1. Manu saimnieci sauc adele..vinai nav laika vairs ar mani kopaa palasst zinas..esmu saskumis…labi ka vina vakaros paglauda man kazocinu..bet es vinai iedodu bucinu..sodien vina solija man pagatavot pilditu papriku ar galu ar manam milakajam garsvielam….druz mes novaksim un sakaltesim petersilus un selerijas..cok gan edieni butu vienveidigi bez garsvielam.vai ne..

  2. Suņuk Bambāli vai Čava, Tu raksti tikpat šķībi kā Tava patvertnes saimniece.

   1. Toties Tu neproti lasit..mani sauc bimbo .kungs.turpmak mani sauc pareizi
    priecajies ka es vispar protu rakstit.jo es esmu bimbo genijs..ta saka mana saimniece..mes.ar adelu labak saprotamies neka varbut tu ar savu kumdzi.ja tev tada ir..adele ir mana saimniece..man ir paveicues.esmu laimes luteklis.tev laikam nepatik suni …bet atcetres ka tie kuri mil dzivniekus un rupejas par viniem ir laimigi cilveki.

 2. Paklau kas tev par tadu divainu vaardu..kajanee.vai tad tavs mammucis labaku nevareja izgudrot..ne sis ne tas..piedod bet varbit ka tu esi adoptets no kadas patvertnes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *