Deju skola «DEMO» savu 25. dzimšanas dienas programmu iesāk ar EKSPERIMENTĀLU DEJAS PROJEKTU

Svētdien, 25. februārī Tukuma pilsētas Kultūras namā aicinām apmeklētājus piedalīties divās īsmetrāžas deju izrādēs, jeb eksperimentā, kuru veido Tukuma profesionālās ievirzes deju skolas DEMO vecākās grupas audzēkņi un absolventi.

Šoreiz zālē būs vairākas platformas, kas ļaus ikvienam skatītājam iejusties eksperimenta atmosfērā un būt daļai no tā.

Daļa no šī notikuma būs arī trīs jauni un talantīgi mūziķi – čelliste Sofija Ogarkova , pianists Nauris Miķelis Goba un vijolniece- Annamarija Čaburko.

 

Pirmajā daļā kopā ar deju skolas vecākās klases audzēkņiem taps “Domu simfonija”. Domas ir varens spēks. Tās vada visu mūsu dzīvi, jo zemapziņa darbojas saskaņā ar pavēlēm, ko tai dod mūsu apziņa. Šajā darbā drosmīgi eksperimentēsim ar prātu un jūtām, kā arī ļausimies mirkļa burvībai.

Dejos Ģirts Andrejevs, Elza Adelīna Sleže, Ričards Gudelis, Evelīna Bēniņa, Jēkabs Prančs, Paula Ardinska, Normuds Zvirbulis, Kristiāna Zēniņa.

 

Otrajā daļā stāsts “Mans spogulis” būs par sievieti, viņas ikdienišķo rutīnu, sevis meklējumiem, sajūtām, kuras, līdz ar jaunas dienas iesākumu, ir tik mainīgs lielums.

Šim spogulim ir gan iekšēja, gan ārēja forma. Tajā redzamais attēls mudina doties pašazpiņas meklējumos, tas raisa emociju kāpumus un kritumus – visu to, brīžiem nenosakāmo, emociju gammu, kuru piedzīvojam ikdienā.

Dejas eksperimenta otrajā daļā piedalās piecas dejotājas – Madara Aulaciema, Sonora Grinberga, Džeida Eva Krūze, Luīze Zute Venterzute un Sāra Grinberga, kuru ieguldījums “Demo” darbībā ir nenovērtējams. Lepojamies, ka viņas visas šobrīd arī pasniedz deju.

 

Plašāka informācija: https://www.facebook.com/events/1803960316771466

Biļetes var iegādāties Tukuma pilsētas Kultūras nama kasē.

 

Komentāri

  1. Jaa Domu simfonija vada mus visu dzivi un katram mums ta izpauzas dazados makslas izteiksmes veidos..verballaa.. muuzika. un dejaa vizalajaa makslaa telniecibaa un citas…lai izdodas sis dejosanas projekts.lai daudz jauku emociju un sajutu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *