Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ceļi slikti, autobusiem grūti izbraukt

23. februārī notika Tukuma novada domes sēde, kuras darba kārtībā bija minēti 60 jautājumi. Domes vadība pastāstīja arī par paveikto un atktuālo starp sēdēm.

Pašvaldības vadītājs Gundars Važa informēja, ka SIA «Tukuma auto» sūdzas par to, ka valsts ceļi ir sliktā stāvoklī un grūti izbraucami: “Tā kā maršruti ir savstarpēji saāķēti, ir bijuši gadījumi, kad sliktā ceļa dēļ autobuss laikā neaizved bērnus uz skolu. Mēs aicinājām pagastu pārvaldniekus ziņot par šādiem gadījumiem, lai var ātrāk iesaistīties un šo jautājumu risināt.”

Diskutē par Viesatu autobusu

Vēl, kā skaidroja G. Važa, notiek sarunas ar pasažieru pārvadātāju par Viesatām, no kurienes uz Tukumu kursē tikai viens reiss dienā – pēc 15.00, un cilvēki, kam nav auto, mājās netiek. ”Pirms gadiem četriem, pieciem autobuss ir bijis, bet maršruts mainīts skolēnu pārvadājumu dēļ. Esam plānojuši ar «Tukuma auto» par šo problēmu runāt, lai varētu atvērt agrāku reisu, taču ir jautājums, vai būs braucēji. Tādas situācijas ir bijušas, kad autobuss ir, bet braucēju nav, un reisu aizver.”

Plāno atpūtas vietu pie Āža kalna

Turpinās sarunas ar «Latvijas valsts mežiem», kurā piedalījās arī Rimants Liepiņš un Martiņš Limanskis – par Melnezera teritoriju, kuru iecerēts papildināt ar jauniem maršrutiem. Un vēl, iespējams, saņemt LVM finansējumu atpūtas vietas iekārtošanai: “Mēs gan esam ar pieprasījuma iesniegšanu nokavējuši, jo tie ir jāiesniedz septembrī, taču galīgu “nē” mums neteica, un līdz ar to varbūt pie Āža kalna būs atpūtas vieta.”

 

Vairāk lasām piektdienas, 3. marta laikrakstā ŠEIT============>>>>>>>>>>>>>>>

 

 

Komentāri

  1. Ja LVC godprātīgi un atbildīgi darītu savu darbu, tad situācija uz ceļiem būtu krietni labāka. Šobrīd tur paliels haoss un bezatbildība.

  2. Cik var! Lielāko tiesu ceļiem malas ir aukstākas nekā ceļš un ūdens nevar nekādīgi ātri notecēt nost un žūt! Vai tad grūti,dārgi ar greideri ar priekšejo vai vidējo lāpstu biški iebikstīt malā lai tas ūdens sūcās nost no ceļa un tek uz lauka! Bet vajag jaunus… priekšniekiem…! Galvanais saliek tonu zīmes un bedrains ceļš un atbildību noņem nost no sevīm un ir škīsti kā pats,Pāvest!

  3. Par ko tehniskajā apskatē maksā ceļu nodokli? par neizbraucamu redeli ?
    dažbrīd liekas ka Latvijā ceļi kā nekurienes vidū Indijas govju fermā
    bet neesam taču 3 pasaules valstiņa un esam pat ES a ceļi dir^ā..

  4. Skumji valsts nolaista līdz kliņķim, plus par neko neatbild tik grābj naudu, kura pazūd melnajā caurumā. Man ir kauns, mums ir visbaisākie un nekvalitatīvākie celi Eiropa, aiz mums vēl Rumanija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *