Foto: Signe_Rostoka

Atdzimstošās Zentenes pils saimnieki aicina uz svētkiem Otrajos Ziemassvētkos

Zentenes pils saimniece Lāsma Dubinska: “Laikos, kad Zentenes pilī saimniekoja firsta Līvena dzimta, firstienei bija tradīcija katru gadu saaicināt apkārtnes bērnus uz svētku egli, dalīt saldumu paciņas un doties rotaļās. Mūsuprāt šo tradīciju nepieciešams atdzīvināt, jo tā parāda Zentenes pils nozīmību. Tā nav tikai vēsturiska ēka, ko nepieciešams atjaunot, bet vietējās kopienas centrs, kas pulcē gan esošos ciema iedzīvotājus, gan pieaicina viesus no tuvām un tālām vietām.”

Ar koncertpriekšnesumiem viesus priecēs “Fonds Nāc līdzās” mūziķi, “Engures Mūzikas un Mākslas skolas” mūziķi, kā arī vijolnieks Reinis Galenieks.

Par iespēju iegādāties gardus ēdienus parūpēsies Šlokenbekas muižas izbraukuma virtuve, savukārt zirgu izjādes nodrošinās jāšanas sporta klubs “Morfijs”.

 

Programma

 

13.00 – 17.00 Zeķu lellīšu darināšanas darbnīca; pērlīšu pārlsiņu darbnīcas (Zentenes kultūras namā).

14.00 Engures Mūzikas un Mākslas skolas mūziķu koncerts pilī.

13.00 – 17.00 Ēnu teātra darbnīca; apsveikuma kartīšu darbnīca; karnevāla masku darbnīca (Zentenes pilī).

13.00 – 16.00 Izjādes ar zirgiem.

16.00 Fonds Nāc līdzās! koncerts pilī.

18.00 Vijolnieka Reiņa Galenieka koncerts pilī.

 

Pasākuma apmeklētāji ir aicināti sarūpēt dāvaniņu Sociālās aprūpes centra Rauda iemītniekiem. Tās būs iespējams atstāt pilī, un pils saimnieki sarūpētās dāvanas nogādās pansionāta iemītniekiem. Pensionāriem noderētu grāmatas, pledi, kafija, saldumi, sienas kalendāri, zeķes, plastmasas ūdens pudele un citas praktiskas lietas.

 

Pils telpas ir atjaunošanas procesā un pilī pagaidām nav apkures. Lūgums ģērbties atbilstoši laikapstākļiem. Siltumu pilī ienes lielās zāles kamīns un elektriskie sildītāji.

Ieeja pasākumā par ziedojumiem pils atjaunošanai.

Vairāk infromācijas https://fb.me/e/1peormuD5

Komentāri

  1. Vispār latviešiem tagad 22. decembrī ir svētki. Taču šodiena ir nokancelēta sakarā ar to, ka šodien ir darba diena.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *