Aicina ziedot, bez maksas sūtot liekās mantas uz “Otro elpu”

Visa janvāra garumā labdarības veikali “Otrā elpa” sadarbībā ar piegādes servisu “Omniva” aicina Latvijas iedzīvotājus pēc gada nogales svētkiem pārskatīt savus skapjus, atlasīt un ziedot liekās mantas, tās uz “Otro elpu” sūtot bez maksas ar “Omniva” pakomātiem.

Ar vēlmi veicināt labdarības kultūru Latvijā un padarīt ziedošanas procesu pieejamu ikvienam interesentam, “Otrā elpa” sadarbībā ar piegādes servisu “Omniva” visu janvāri aicinās ziedojumus uz labdarības veikaliem nosūtīt bez maksas. “Rīkot šo akciju mūs iedvesmoja mūsu ziedotāji, kuri regulāri mums raksta no visdažādākajām Latvijas pilsētām, reizēm pat no ārvalstīm. Lai arī mums ir ziedojumu pieņemšanas punkti Rīgā un Liepājā, tie, kuri vēlas ziedot un atbalstīt mūsu projektus, mīt visā Latvijā,” par kampaņas ierosmi stāsta Eleonora Beržinska, “Otrā elpa” vadītāja.

 

“Mēs uzskatām, ka šajā laikā svarīgāka cilvēciskā īpašība ir empātija un vēlme palīdzēt tiem, kuriem šobrīd iet visgrūtāk. To arī darām mēs un aicinām ikvienu kritiski izvērtēt savu mantu un lietu krājumus un izmantot vienkāršu veidu, kā ar tām izdarīt labas lietas. Mēs no savas puses apņemamies pārējo – visus sūtījumus aizgādāsim līdz “Otrā elpa”, kur šīs lietas iegūs sev otro dzīvi un arī sniegs palīdzīgu roku citiem,” norāda Omniva vadītāja Latvijā Beāte Krauze – Čebotare.

 

Lai nosūtītu savu ziedojumu, interesentiem jāapmeklē “Omniva” mājas lapas sadaļa https://www.omniva.lv/mums/kampanas un jāaizpilda tajā esošā forma, norādot savu kontaktinformāciju. Uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts bezmaksas pakomāta sūtījuma numurs. Jāņem vērā, ka sūtījuma numurs tiks nosūtīts manuāli, tāpēc var nākties nedaudz uzgaidīt. Gatavojot ziedojumu, jāņem vērā, ka maksimālais sūtījuma izmērs ir “Omniva” paku skapja L izmērs (augstums 39 cm, garums 64 cm, platums 38 cm). Svarīgi arī atcerēties, ka maksimālais svars visiem pakomāta sūtījumiem ir 30 kg.

 

Atnākot uz pakomātu, ekrānā jāizvēlas “Nosūtīt sūtījumu”, tad “Nosūtīt sūtījumu ar iepriekš sagatavotu adrešu karti”, tad jāievada e-pastā saņemtais sūtījuma numurs, un atvērtajā pakomāta skapīti jāievieto ziedojums. Visi ziedojumi sākotnēji tiks nogādāti “Omniva” noliktavā un tālāk nodoti labdarības organizācijai “Otrā elpa”.

 

“Mēs būsim priecīgi, ja labdarībai nodosiet labās mantas, kas ir darba kārtībā – tam nav obligāti jābūt kam jaunam, bet tam ir jābūt tīram, lietojamam, bez būtiskiem defektiem. Var ziedot gan pieaugušo, gan bērnu apģērbus, apavus, dažādus aksesuārus, rotas, somas, rotaļlietas, spēles, dažadus bērnu palīglīdzekļus, grāmatas, žurnālus, interjera priekšmetus, mājas dekorus, mazgabarīta elektropreces, traukus, mājas tekstilu un audumus,” teic “Otrās elpas” vadītāja Eleonora Beržinska, cerot uz aktīvu ziedotāju atsaucību. “Nevaram paredzēt, kāda būs interesentu atsaucība, taču ceram uz to, ka tā būs ievērojama, un tad no vienu mēnesi ilgas kampaņas bezmaksas ziedojumu sūtīšana varētu kļūt par ilgtermiņa draudzību starp “Otro elpu” un “Omniva – paldies viņiem par pretimnākšanu un ieguldījumu labo darbu veicināšanā!”

 

Komentāri

 1. Labestība, cilvēcība, sirsnība — bez šīm vērtībām latvietība nav iedomājama. Ticēsim Latvju Dieviem un būsim svētīti un pasargāti!
  Lai ziedotprieks ir ar mums! Lai dvēseles gaisma mūsu sirdīs deg mūžīgi!!!
  Ar mīlestību, saticību un žēlsirdību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 2. Lai ziedotprieks ir ar mums! Lai gan Dāvidu par ķēniņu bija iecēlis Dievs, par patieso Izraēlas ķēniņu viņš uzskatīja Jehovu. Dāvids izsaucās: ”Tava ir, ak Kungs, valstība, un Tu pacelies pāri kā galva pār visiem!” (1. Laiku 29:11.) Dāvids dziļi cienīja Dieva augsto varu. ”Es Tevi augsti teikšu, mans Dievs, Tu ķēniņ,” viņš dziedāja, ”un slavēšu Tavu vārdu mūžīgi mūžam! Ik dienas es Tevi teikšu un slavēšu Tavu vārdu mūžīgi mūžam!” (Psalms 145:1, 2.) Dāvids vēlējās slavēt Dievu Jehovu augu dienu, un viņš vēlējās to darīt mūžīgi.
  Ar mīlestību, saticību un žēlsirdību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība

  1. Skolnieciņš saka: 04.01.2023 19:22 Segvārdu zagli, atšujies no manis. Es neesmu kristietis. Un izbeidz vienreiz zagt manu segvārdu, lai no tā kaut ko rakstītu. Izbeidz zagt manu digitālo identitāti!!! Izbeidz marginalizēt manu vārdu un manis sacīto!!!
   Bez cieņas, Skolnieciņš

 3. Skolnieciņš saka: 04.01.2023 19:22 Tu zodz manu segvārdu, lai sludinātu lielebreju šovinismu un cionismu. Tas ir zemiski un antilatviski. Man nav pretenziju, ka paši ebreji godā savas cilts Dievu. Ebreji drīkst brīvi un bez traucēkļiem praktizēt jūdaismu, kristietību un islāmu. Ebreji drīkst brīvi un bez traucēkļiem godāt ebreju cilts Dievu Jahvi/Jehovu (islāmā sauktu par Allāhu). Tā ir ticības brīvība. Man pret to pretenziju nav. Bet man ir lielas un pamatotas pretenzijas pret to, ka senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu uzspiež citām tautām (gojiem). Un šo bezkaunību, varmācību es nespēju piedot. Latvieši ir pagāni (politeisti; daudzdievji). Latviešiem ir latviskā dievturība un Latvju Dievi, ko lūgt. Tautu pašnoteikšanos ir jāciena.
  Ar cieņu pret sentēvu pagānisko ticību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

 4. Slavējiet Jah,

  teiciet no sirds!

  Dzīvības dvašu viņš devis mums ir.

  Diena vai nakts,

  slavēts lai Dievs!

  Mīlā un spēkā viņš tērpies arvien.

  Svēts viņa vārds, teicam viņu mēs vien.

  2. Slavējiet Jah!

  Lūgsnas viņš dzird,

  allaž mūs uzklausa, gādīgs viņš ir.

  Tam, kas ir vājš,

  Dievs spēku dod,

  ja kāds ir pazemīgs, atbalsta to.

  Liels viņa spēks, tikai viņam lai gods!

  3. Slavējiet Jah!

  Taisnīgs ir Dievs,

  mierināt spēj, var tam ticēt ikviens.

  Cilvēki drīz

  laimīgi būs,

  tie, kam sāp sirds, beidzot atveldzi gūs.

  Slavēsim Jehovu, svētī viņš mūs!
  Ar cieņu Jehovas sekotājs, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Jehova mūžam vieds.
  Jehova vienmēr dzīvs.

 5. Skolnieciņš saka: 04.01.2023 22:31 Tu neesi skolnieciņš. Izbeidz zagt manu segvārdu! Garnadzi, nezodz! Latvija ir Latvju Dievu zeme: Dieva Pērkona (Pērkoņtēva; visvarenā Pērkona – Debesu Tēva), likteņa Dievietes Laimas, nāves un dzīvības Dievietes Māras (Māras – Veļu Mātes; Māras – Zemes Mātes); Dieva Jumja; Dieva Ūsiņa un citu Dievu un Dieviešu zeme. Tev to derētu saprast, pirms sludināt senebreju mitoloģiju un ebreju monoteismu. Tev būtu jāzina, ka ebreju cilts Dievs Jahve jeb Dievs Jehova (islāmā saukts par Allāhu) te ienāca kopā ar krustnešiem un krustnešus pavadošajiem ebrejiem vien 12. gadsimta vidū. Studē vēsturi! Tad zināsi, ka Dieva Jahves/Jehovas ticīgie tē vēsturiski ir bijuši okupantu, varmāku un apspiedēju pusē!!!
  Ar saticību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 6. Lūgsim likteņa Dievieti Laimu, lai mūsu dzīve ir laimīga un priekpilna! Veiksim Dievietes Laimas godāšanas rituālu savā privātajā mežiņā (rituālus vienmēr veic tikai un vienīgi savā privātīpašumā tālāk no ļaužu acīm). Rituāla vietu ir jāsagatavo jau iepriekš. Uztaisa vismaz vienu kvadrātmetru lielu grants placi uz kura novieto svētakmeni ziedojumiem. Der jebkurš plakans akmens. Ziedot Dievietei Laimai var pašizceptu baltmaizes klaipu. Uz baltmaizes klaipa ar pirkstu zīmē Laimas slotiņu vai Laimas skujiņu. Un vēlāk skaita pagāniskās lūgšanas. Blakām novieto dzeltenu svecīti trauciņā.
  Ticēt Dievietei Laimai ir labi! Ticēt Latvju Dieviem ir labi.
  Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 7. failiem.lv/f/7qh6xqbxw Lai Latvju Dievu žēlsirdība ir ar mums! Ticība, cerība un mīlestība! Lūgsim Latvju Dievus par mieru Eiropā un mieru pasaulē! Lai nabadzība apiet mūs ar līkumu!!!
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

 8. Lūgšana dod mieru un laimi, stiprina mūsu ticību mūsu mūžīgai dabai un tuvina Dievam. Mantra ir koncentrēta lūgšana, kods, kas atbrīvo prātu no raizēm. Vārdu mantra tulko ka “tā, kas atbrīvo prātu.” Vēdās var atrast tūkstošiem mantru: gan vienkāršo, plaši zināmo Om, gan sakrālās Gajatrī mantras, kuras skolotājs nodod māceklim kopš vēdiskās civilizācijas pastāvēšanas laikiem. Krišnaītu galvenā mantra (dižā mantra) ir Harē Krišna, Harē Krišna, Krišna Krišna, Harē Harē / Harē Rāma, Harē Rāma, Rāma Rāma, Harē Harē. Šo mantru mēs skaitām kā lūgšanu, kā arī dziedam dažādās melodijās mūzikas instrumentu pavadījumā. (Tā kā mēs daudzkārt atkārtojam vārdu Krišna, mūs arī sauc par krišnaītiem, kaut gan saskaņā ar tradīciju mūsu reliģijas sekotāji ir vaišnavi. Atkārtojot šo mantru, kas ir Dieva vārdi, mēs attīram savu apziņu un atjaunojam savu garīgo dabu, ar kuru mēs tuvojamies dzīves augstākajam mērķim — tīrai mīlestībai pret Dievu, Krišnu.
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

  1. Skolnieciņš saka: 05.01.2023 11:19 Lūdzu, izbeidz zagt manu segvārdu! Izbeidz kaut ko zem tā rakstīt. Krišnaīti ir kristietības un hinduisma mikslis, kas radās viduslaikos vai pat vēlāk (20. gadsimtā). Hinduisti tā nerīkojas. Hindu Dievi ir indiešu padarīšana. Un hinduisms Latvijai nav aktuāls tāpat kā visas ābramiskās reliģijas – jūdaisms, kristietība/sātanisms, islāms. Svešu tautu kultūra te nav vajadzīga. Latviešiem ir latviskā dievturība, kuru ir jāattīsta. Skandināvu valstīs tiek praktizēta tāda politeiska, neopagāniska reliģija kā asatru (burtiskā nozīmē nozīmē ”tuvāk Dieviem„), tā ir ticība skandināvu mitoloģijai un skandināvu politeismam. Dievturiem ir no kurienes ņemt piemēru. Latviešiem un lietuviešiem ir jāapvienojas, lai neizustu kristietības laikmetā kā savulaik notika ar prūšiem. Prūšu vairs nav. Tur tagad saimnieko Krievijas krievi.
   Ar saticību, Skolnieciņš
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
   Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

  2. Skolnieciņš saka: 05.01.2023 11:19 Izbeidz par mani ņirgāties un zagt manu segvārdu!!! Tas ir pretīgi. La.lv kāds idiots jau zog manu segvārdu, lai sētu etnisko naidu pret ukraiņu un latviešu tautām. Tas ir pretīgi.

 9. Neapbižojiet mani! Es esmu tas, kas vedīs jūs pie īstās ticības! Es esmu koka dieviņu pavēlnieks!
  Ar cieņu svētā sakārnīša sekotājs, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Sausais zariņš mūžam vieds.
  Sakārnīša zariņš vienmēr dzīvs.

  1. Skolnieciņš saka: 05.01.2023 15:31 Izbeidz zagt manu segvārdu! Tu neesi skolnieciņš. Tu esi kūdītājs un naida runu paudējs. Man ir pretīgi lasīt, kad kāds idiots nozog manu segvārdu un zem tā sāk gānīt dievturus, latviešus vai ukraiņus. Tas ir pretīgi. Šādi var uzvesties tikai vate (vatņiki; vateņi). Normāli cilvēki ciena cita cilvēka viedokli un nezog svešu digitālo identitāti!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *