Foto: Kaspars Siliņš

Aicina «Dieva dēli. Saules meitas»

Ar pavasarīgu enerģiju gaidāmo Dziesmu svētku noskaņās, pavisam drīz tautasdziesmu programma «Dieva dēli. Saules meitas» viesosies Tukuma kultūras namā, koncerts notiks piektdien, 14. aprīlī plkst.19:00.

Programmā izvēlētās dziesmas raksturo dzīvesprieks un vitalitāte, kas mijas ar mitoloģiski pārlaicīgo un bezgala skaisto tautasdziesmu poētisko valodu. Koncertā piedalīsies dziedātāji Kristīne Kārkle-Kalniņa, Andris Ērglis, Anmary, Dainis Skutelis, Antra Stafecka un Marts Kristians Kalniņš. Tautas melodijas jaunos, etnopopa manierē veidotos aranžējumos radījuši Jānis Strazds un Kristīne Kārkle-Kalniņa. Pavadošās grupas sastāvā – Jānis Strazds (taustiņi), Kristīne Kārkle-Kalniņa (vijole), Edgars Kārklis (dūdas, stabules, akordeons), Jānis Kalniņš (ģitāra), Valters Sprūdžs (bass) un Miķelis Vīte (sitamie instrumenti).

“Nekas nenotiek nejauši,” atzīst koncerta producents Aigars Dinsbergs. “Mūsu tautas neapzinātā spēka avots atrodams tieši tautasdziesmās, un šajā laikā spēks un ticība ir vajadzīgi vairāk nekā jebkad agrāk. Pirms diviem gadiem šī programma tika sagatavota, bet ierobežojumu dēļ izrādīt nepaguvām. Tagad tā atjaunota, papildināta un dodas atkal iedvesmot skatītājus.”

Biļetes «Biļešu paradīze» kasēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *