Rīgas zoo

Rīgas Zooloģiskajā dārzā sākas Ziemas naktis

Rīgas Zooloģiskajā dārzā no 25. novembra līdz 8. janvārim notiks Ziemas naktis Zoodārzā. Šajā laikā zoodārza vārti būs atvērti arī vakara stundās. Apmeklētājiem būs iespēja ne tikai naksnīgā atmosfērā vērot dzīvniekus, bet arī piedalīties interaktīvi izglītojošā izstādē- spēlē “Kas tas?”, meklējot dārza teritorijā izvietotos vides objektus, vērot dzīvnieku vakara barošanas demonstrācijas, satikties ar Ziemassvētku vecīti un sasildīties pie zoodārza centrā degoša ugunskura, savukārt no 1. decembra interesentu grupām piedāvājam vakara ekskursiju pa naksnīgo zooloģisko dārzu zinoša gida pavadībā.

Nedēļas nogalē Rīgas zooloģiskajā dārzā būs radošā darbnīca «Dzīvnieku īpašās spējas»

Šīs nedēļas nogales brīvdienās, 12. un 13. novembrī aicinām visus uz radošo darbnīcu “Dzīvnieku īpašās spējas” Rīgas Zooloģiskā dārza Latvijas abinieku un rāpuļu zālē no plkst. 12.00-15.00, ko vadīs māksliniece Aija Putniņa. Darbnīcas dalībnieki savos zīmējumos varēs dzīvās radības ietērpt reālās un arī fantastiskās superspējās.

Ziemas kažoku parāde Rīgas Zoodārzā

Mēdz teikt, ka nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Rīgas Zooloģiskā dārza iemītnieki jau kopš seniem laikiem zina šo patiesību, tādēļ rudens, un galvenokārt ziemas sezonai ir sagatavojušies laikus. Tādēļ Rīgas Zooloģiskais dārzs pavisam droši izsludina Ziemas kažoku parādi, aicinot jau šajā nedēļas nogalē apciemot greznos un siltos ziemas tērpus uzvilkušos dzīvniekus. Pie jaunākās ziemas sezonas modes tendences piedzīvojušo zoodārza iemītnieku voljēriem izvietoti informatīvi izglītojoši fotostāsti, kuros uzskatāmi var salīdzināt dzīvo radību vasaras un ziemas ietērpus. Ziemas kažoku parādi var baudīt ik dienas no plkst. 10.00 līdz 17.00 (kases atvērtas līdz plkst. 16.00).

Rīgas Nacionālajam zooloģiskajam dārzam 110 gadi!

Rīt,  14. oktobrī Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs atzīmē 110 gadu jubileju kopš tā vārti ir atvērti sabiedrībai. Šo gadu laikā Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ir kļuvis par Latvijā populārāko zinātnes, izglītības un atpūtas galamērķi viesiem no Latvijas, Baltijas un Skandināvijas, kā arī no citām pasaules daļām. 2022. gada aizvadītajos mēnešos esam sasnieguši  līdz šim augstāko apmeklējumu Latvijas atjaunotās neatkarības laikā, pulcējot 346330 viesu.

Tēvu diena – arī Rīgas zooloģiskajā dārzā

Svētdien, 11. septembrī Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā svinēsim Tēva dienu ar izziņu un piedzīvojumiem, kuros tēvi varēs piedalīties kopā ar visu ģimeni. Piedzīvojumos ir iekļauta izzinoša orientēšanās, īpašas foto un video iespējas, dzīvnieku publiskās barošanas sezonas noslēgums un labi pavadīts laiks kopā ar visu ģimeni.