Garās vasaras mazie svētki Tukumā /FOTO/

23. jūlijā pie Tukuma Pils torņa ir iespēja ceļot laikā uz Tobago. Brīvības laukumā var apmeklēt gan dienas tirgu, kuru ieskandina grupa “Ziņģes brāļi”, kā arī nakts tirgu, kurā uz dančiem pilsētas centrā aicinās Jura Rozenberga grupa. Visas dienas garumā uz skatuves pilsētas centrā būs saklausāmi arī dažādi muzikāli pārsteigumi.

Tāpat 23. jūlijā īpaša sajūtu nakts paredzēta arī pasaules kultūru telpas Tukku Magi teritorijā. Bijušās A. Zēberga fermentu rūpnīcas pagalmu pieskandinās džeza ritmi un melodijas, ko izpildīs Evilena Protektore, Marika Šaripo un Kārlis Mangulsons; kā arī Edvards Grieze, Daniēls Pelcis, Artem Sarvi un Sigvards Dižais. Līdz ar tumsas iestāšanos plates griezīs un uz disko nakti aicinās DJ Intars Miķelsons. Visa vakara garumā Tukku Magi darbosies arī kafejnīca un unikāls vēsturiskais kinoteātris.

Visplašākā programma 23. jūlijā paredzēta Tukuma Pilsētas parkā. Tur dienas ieskaņā notiek gan atvērtais ielu basketbols, gan brīnišķīga svētku programma bērniem kopā ar “Pasaku namu”. Savukārt sestdienas vakarā uz atmosfēriskiem koncertiem aicinās aktieris, svētku moderators Ainārs Ančevskis. Uzstāsies grupa “Miera vējos” un duets “Neprāts”. Koncertprogrammā “Par vasaru, puķēm un mīlestību” parku pieskandinās “Oranžo meiteņu trio”, Ieva Sutugova, Kristīna Zaharova, Mārtiņš Kanters, Dainis Skutelis un “Vintāža”. Vakara kulminācijā grupa “Pienvedēja piedzīvojumi” un Arstarulsmirus, kā arī rokmūzikas stunda ar gupu “Colt”. Pēc pusnakts ballīti iegriezīs DJ Roberts Lejasmeijers.