Guntars Vilmanis

1. līgas spēle futbolā: «Tukums» – «Skonto»

13. septembrī Tukumā, Pauzera pļavas mākslīgā seguma futbola laukumā 22. kārtas spēli LČ 1. līgā aizvadīja FK «Tukums/TSS/Salaspils», kas savā laukumā uzņēma «Skonto FC-2».

13. septembrī Tukumā, Pauzera pļavas mākslīgā seguma futbola laukumā 22. kārtas spēli LČ 1. līgā aizvadīja FK «Tukums/TSS/Salaspils», kas savā laukumā uzņēma «Skonto FC-2». Jau pirmā puslaika 3. minūtē rezultātu atklāja tukumnieki, kad precīzs bija Raivis Vītolnieks, 5. minūtē precīzs bija Jevgeņijs Kosmačovs, tad otrā puslaika 71. minūtē rezultātu papildināja Sandijs Joksts, 75. minūtē vēlreiz precīzs bija J. Kosmačovs, bet 83. minūtē pretinieku vārtsargu pārspēja Romāns Tepo. Tādējādi spēle noslēdzās ar rezultātu 5:2 tukumnieku labā.

Nākamā, 23. kārtas, spēle notiks 20. septembrī 18.00, kad FK «Tukums 2000/TSS/Salaspils» savā laukumā uzņems FK «Auda».