Pieci ieteikumi kāzu dienai

Kad kāzu diena ir pienākusi, galvenais uzdevums ir to izbaudīt no rīta līdz pat vēlai naktij. Tāpēc esam apkopojuši vairākus ieteikumus, lai palīdzētu šo dienu izbaudīt pilnībā.

Miegs un tuvākie

Kāzu diena parasti ir emociju un notikumu pārpilna, līdz ar to pirmie divi ieteikumi ir: labi izgulēties un pavadīt rāmu rītu. Visticamāk, kāzu rītā būs jāceļas agri, lai dotos pie friziera, kosmetologa un sapostos lielajai dienai. Tieši tāpēc vakarā jāmēģina doties gulēt laicīgi.

Savukārt no rīta – ir svarīgi būt kopā ar pašiem tuvākajiem, jo tieši viņi dos mieru un pārliecību. Nevajadzētu pārspīlēt ar cilvēku skaitu. Pietiks, ja tuvumā būs pāris vistuvākie cilvēki, kuri palīdzēs sagatavoties visam, kas gaidāms.

Brokastis un tērps

Tāpat no rīta jāatceras nesteidzīgi pabrokastot ērtā rīta tērpā, lai uzņemtu dienai nepieciešamo enerģijas devu. Iespējams, fotogrāfu var pieaicināt jau uz pašu rītu, lai fiksētu katru šīs dienas brīdi, bet tādā gadījumā jāparūpējas arī par skaistu rīta tērpu, ko vilkt brokastu laikā.

Visticamāk, no rīta emociju ir tik daudz, ka brokastis pat īsti negribas, taču ir svarīgi tās izbaudīt, lai dienas gaitā netraucētu izsalkuma sajūta. Iespējams, nedaudz vieglu uzkodu var paņemt arī līdzi.

Laulību gredzeni un citi svarīgi “sīkumi”

Kāzu rīts parasti ir daudziem notikumiem pilns, tieši tāpēc vēl pirms tā vajadzētu sastādīt sarakstu ar darāmajiem darbiem un līdzi ņemamajām lietām. Ja tuvumā būs plāns, būs mierīgāka sajūta un pārliecība, ka nekas nav piemirsies.

Līgavainim noteikti jāatceras paņemt līdzi laulību gredzeni vai varbūt tie jau iepriekš jāuztic, piemēram, vedējiem, lai rīta steigā nepiemirstu uz naktsskapīša. Varbūt vēl pirms lielās dienas ir jāsagatavo “ātrās palīdzības” somiņa, kurā ir viss svarīgākais, kas jaunajam pārim konkrētajā dienā var noderēt.

Tur jābūt grima atjaunošanas pamatlietām, salvetēm, kādai uzkodai un ūdenim, kā arī citām lietām, kas dienas gaitā varētu būt noderīgas, lai pa rokai ir viss svarīgais, kamēr jūs ar atvērtu sirdi pilnībā izbaudāt dienu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *